12 aralıkta sezeryana giricem

Konusu 'Duyuru : Müjdeeee bebeğim oldu :)' forumundadır ve barewa tarafından 9 Aralık 2008 başlatılmıştır.

9 Aralık 2008
    Konu Sahibi : barewa
  1. barewa

barewa Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba herkese 12 aralık için doktorumla sezeryan için randevu aldık,o güne kadar normal doğarsa olabilirmiş, sezeryan için konuştukta hem lavman hem sonda diyor doktorum çok gıcık,ben lavmanı evde yaparım dedim yok sen yapamassın hastanede hemşireler yaparlar dedi ısrarla , sonra eşim doğuma girmek istiyo bizi kameraya çekmek istiyodu onada karşı çıktı, eşin giremez yasak dedi fotoğrafçı tutun diyo,offf delircem ya , sizlerin de doktoru böyle anlayışsız olan varmı... canım çok sıkkın

2. 9 Aralık 2008
  3. tutku03

tutku03 canım kızım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    üzülme canım doktorun neden böle bi tepki veriyo acaba doğum yapacaın hastane de eşlerin girmesi yasaktır belki

4. 9 Aralık 2008
  5. barewa

barewa Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yani bilemiyorum canım sıkılıyo walla, sezeryan olanlar hem lavman yaptırıp hem sondamı takılıyo,, beni en fazla bunlar sıkıntı veriyo şu 1 haftadır stres içindeyim...

6. 9 Aralık 2008
  7. ilgin0707

ilgin0707 seviyor seviliyor:) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım şimdiden hayırlı doğumlar doktorun tercihine göre canım değişiyor benim doktorum sadece sonda taktırdı lavman yapmadı bir gece önceden hiçbirşey yemedim içmedim moralini yüksek tut bebişin az kaldı hayırlısıyla kucağında olacak Allahın izniyle moralin ne kadar iyi olursa o kadar iyi geçer doğumun tatlım:))))

8. 9 Aralık 2008
  9. sud

sud Guest

Merhaba bende 12 aralıkta sezeryaa gireceğim. Dokorumla perşembe konuşacağım.Bebeğimizi sağlıklıca kucağımıza alalımda,illaki sıkıntı çekeceğiz.

10. 9 Aralık 2008
  11. ceyrem

ceyrem EyMeN eFe'lerin efesi.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bende allah nasipo ederse 12 aralıkta sezeryan olucam açıkçası druma hiç sormadım lavman yada ondayı herşeye hazırlıklıyım ama başıma ne gelirse orda görücem artık allah kucağmıza almayı nasip etsin sağlıkla desenize bayram dönüşü çoğalıcaz bi hayli :)

12. 9 Aralık 2008
  13. rapunzel26

rapunzel26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benım o kadar kafana takma bak sen o mınnacık bebişini kucağına alacağın anı hayal et tatlım muhakkak kı bazı seylerden geçeceksın onun için her seye değer belkı de hastanenın proseduru oyledır tatlım babaları almıyorlardır ama olsun bunda da vardır bır hayır stres olma da bebişin son anne karnında kı zamanlarını senınle beraber keyıflı geçırsın

14. 10 Aralık 2008
  15. serpilla

serpilla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    valla ben de ne lavman ı biliyorum ne de sondayı..gerçi benim için kesinleşmiş sezeryan durumu yok ama sezeryan olursam hiçbişey bilmeden gidicem..

16. 10 Aralık 2008
  17. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    ayy canım bendebişey oldu sandım boşver takma kafana bebeğin sağlıkla gelsin dünyaya

18. 11 Aralık 2008
  19. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    Allah yardimcin olsun,insallah kolay bir dogum olur...