12 den geriye sayarken...

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve bademcik tarafından 17 Haziran 2009 başlatılmıştır.

17 Haziran 2009
    Konu Sahibi : bademcik
  1. bademcik

bademcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dün transferim yapıldı.4 tane embriyo(merkezde bebek diyolar-içi gidiyo insanın) 5 tane iyi kalitedeki embriyoyu ise donduralım dedik negatif sonuç alma ihtimaline karşı..
    bekle ki 12 gün geçsin..dün yattım günboyu.bugün ayaklandım mecburen..evde yalnızım ,çok sıkıldım,hava çok sıcak..öyle uzak geliyo ki 28haziran..
    eşim o yarışma programındaki gibi ''ne hissediyosun'' diye soruyo ikidebir,''sence tutacakmı''...hiçbişey hissedemiyorum,umudetmekten-hayalkırıklığına uğramaktan korkuyorum..gün içinde o kadar az düşünüyorumki içimdeki hücreleri,konsantre olmadığım için yeterince istemediğimi düşünüp Tanrı nın bu sevinci benden esirgeyeceği gibi saçma ama kafamdan atamadığım kaygılarla derin bi suçluluk hissi kaplıyo içimi
    34 yaşındayım.öyle çok mutlu çok talihli bi 34 yıl geride bırakmadım.dahası hayatta herşeye geç kalmış hissediyorum kendimi.okulu geç bitirdim,geç evlendim,anne olmak içinde çok geç kaldım.. bu SURPRıZe çok ihtiyacım var ,.mesajımı okursanız lütfen içinizden iyi bi temennide bulunun benim için,buna da çok ihtiyacım var...
    sevgiler

2. 17 Haziran 2009
  3. ELha2012

ELha2012 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    canım gözün aydın...bak transferin olmuşş zaman çabuk geçiyo hiç sıkılma....sabırla bekle bakalım ...sakın idrar tahlili falanda yapma sadece moral bozarsın.....kan tahlilini bekle inşallah bebişlerin tutunmuştur....allah kalbine göre versin....

4. 17 Haziran 2009
  5. ozge0666

ozge0666 bal kızlarım büyüyor. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle hicbirsey icin gec degil neden gec olsun ki..........bebeklerinin seninle oldugunu düsün konus onlarla ...............icinde hısset yüreginde ......dedigin gibi konsantre ol.........onlar senın bır parcan unutma.......dilerim rabbim sanada isteyen herkese kısmet eder saglıkla mutlulukla huzurla kucaklarımıza alırız....................a.s.

6. 17 Haziran 2009
  7. hazanx

hazanx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ınş.rabbim sanada tatdırsın canım annelik duygusunu,bol bol dua et,konsantre ol bebeklerine ve artık onların senin bebeklerin olduğunu ve senden kopmayacaklarını telkin et kendine.Rabbim güzel neticeler almanı nasip etsin...Sonucu merakla beklicem...

8. 17 Haziran 2009
  9. egeliii

egeliii biri cadı biri sıpa :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlı olsun tatlım..arkadaşların da dediği gibi rahat ol,,bol bol dinlen,,evde sakın kendin idrar testi yapma,,gör bak herşey güzel olucak..dualarım seninle :))))

10. 17 Haziran 2009
  11. brosa

brosa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayırlı olsun işallah olumlu sonuç alırsın kabız olmamaya dikkat et

12. 17 Haziran 2009
  13. deniz0509

deniz0509 Birgün geliceksin bebeğim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım merhaba
    butun dualarim seninle olucak
    sakın agır kaldırma ama gunluk işlerin için ayaga kalk diyorlar
    yani evin içinde yuru ama fazla ayakta kalma kendini sakın dinleme tv seyret kitap oku vs ama kendini dinleme yada karnını sev :) okşa geliceksiniz annenizi babanızı mutlu edeceksiniz sizinle yapacaklarım var de onlara hayallerini anlat ama olumsuzluğa kapılma eşini daha çok sev
    her fırsatta elini tut
    gözlerinin içine bakarak konuş birbirinize sevdiğinizi söyleyin
    o zaman bebişlerde annesiyle babasını çok sevicek bizi bekliyorlar diyecekler
    bende bugun tedaviye başladım ilk iğnemi oldum
    inşallah hepimiz kavuşuruz bebişlerine

14. 17 Haziran 2009
  15. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    ınşş guzel sonuçla sevınırsın canım ............geç kalmadın bence yetrkı gelsın .....yetrkı merhaba desın herşey değer ınş guzel gunler yakın.............ınş sonucunla sevınırız beraber........dua ile

16. 17 Haziran 2009
  17. daglarr

daglarr Rabbi hebli minessalihin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlı olsun inşallah güzel sonuç alırsın. kafanı dağıt, kendini dinlememeye çalış ve bol bol dua et. Allah hakkında hayırlısını versin. Bu ilk denemen mi?

18. 17 Haziran 2009
  19. dutmame

dutmame Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende geriye doğru sayıyorum.12. gün 25 haziran 2009 ne hissettiğimi bilmiyorum.(3. denemem) sadece şükrediyorum. Kitap okuyorum, dinleniyorum, uyuyorum (her yattığımda yatağa uyuyabilme potansiyelim var) ama normalda uykulu bir halim yok. Kilolarımı takıyorum sadece... herkes için dua ediyorum, dua ediyorum, dua ediyorum...