12 Gnlk evliyim ve Psikolojim ok kt, boanmak istiyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve emekdemet tarafından 13 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Haziran 2009
    Konu Sahibi : emekdemet
  1. emekdemet

emekdemet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ben edirneliyim eşim kürt ve hakkari dogumlu ama mersinde yaşıyorlar kendisi mühendis bende muhasebeciyim şirketimizim mersin ve edirnede fabrikaları var edirneye gelmesiyle tanıstık tam bir yıl içinde sevgili nişanlı olduk ve 20 mayıs 2009 da evlendik 23 gün falan oluyor.bir birimizi cok seviyoruz hele o beni daha cok seviyor sanıyordum.
    eşim burdayken mersin fabrikadası bir erkek 1 kız muhendis arkadası iş için buraya geldi geldiklerinde muslumun bana davranısları değişiyor.nişanlı oldugumuz dönemde bana bir gün sen eve git ben onlarla yemeye gidicem yemekten sonra gelirim dedi..24sat birlikte geciriyoruz bensiz yemek yemezken.onlar gelince beni eve postaladı ve bana katılırmısın demedi üstelik o gelenler benimde iş arkadaslarım.3 gün kadar benle hiç ilgilenmedi onlarla oldu tabi cok buyuk kavgalar attik sonra affettim. bunlar edirne fabrikayı ziyarete geldiklerinde otelde kalıyorlar esimde daha evlenmediğimiz için oda otelde kalıyor.cunku kendisi buralı değil burda evi yok şirket onun otel masraflarını karsılıyor.en son geldiklerinde o iki kişi kız olan (yasemin) odası gece 3gibi calınmıs diye korktugunu söylemiş ve 1nişanlı 1evli erkekle eşim ve durmuşla aynı odada yatmıs. sabahsı bu cok dogalmıs gibi bana söylediler beynimden vuruldum.bi kız nasıl 2 erkekle aynı odada kalır..asıl sorun eşim bunu nasıl kabul eder.olması gereken .yasemin madem korktun gir odana biz odanın kapısında seni bekleriz yada başka bi sekilde korkusunu yenmesine saglamaktı.odalarına almak değildi..esime güvendiğim için bu olayıda affetim.sonra bu kızla ilgili bir sürü sorunlar daha yasadık....sonra ben bu olayı fabrikadan bi arkadasıma anlattım evlendikten sonra o arakadasta kıza sormus kızda dogru kaldım demiş.telefonu kapadıktan sonra esimi arayarak benim hakkımda dedikodu yapıyorlar sizinle aynı odada kaldıgımı herkese anlatmıs demiş.esimde sen üzlme ben sorarım o gerizekalılara demiş geri zekalı olan biri ben biri çalısma arkadası.yukarı odama geldi diğer ark almıs bize bagırdı.o bagrınca bende bagırdım.akşam eve gittiğimizde bana hakaretler ben o kız hakkında konusamazmısım haksızlık ediyormusum odasında kalması doğalmıs ben piskopatmısım bir sürü laflar kızı savunlara o savundukca ben delirdim aileme laf söyledi annem doldurmus beni o kıza yaptıgım iftirayı asla ödeyemezmişim.bende ona laf söyledim.benim midem almıyor bir evli bi nisanlı erkeğin odasında kalmasını dedim kavga buyudu ve beni dövdü kapıyıda kilitledi evden cıkamadım.sabahsı bişey olmamıs gibi davranıyor.o kız için beni dövdü.simdi ben ne yapmalıyım seviyorum ama bunuda hazmedemiyorum.anneme gidemem gidersem vermez bidaha ona.bu olay dısındada cok mutluyduk.ama onu affedememde ne ypıcam bilmiyorum akıl verin lütfen

2. 13 Haziran 2009
  3. şok oldum :1shok:
    sizi sevmiyor mu seven insan böyle mi yapar ya
    ben o kişinin sevgisinden şüphe ederim valla :dilcikar:
    ne demek aynı odada kalmak doğal siz aynı durumda olsanız anlayışla mı karşılardı kendisi sositososito
    erkek işte maceraya bayılıyor :mymeka:

4. 13 Haziran 2009
  5. seda06

seda06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bence hemen sakın affetme ama annenin yanınada gitme sizin şimdi en güzel günlerinizi yaşıyor olmanız lazım dayak ne demek ya onunla konuşma soğuk davran ama iyice burnunu sürttür gerkiyosa süründür bak bu dayak olayını kolayca affedersen emin ol devamı gelir ,yazık... bir evlat annesinin babasının gözbebğiyken el için malesef hiç bi değeri olmuyo...benneyaptımki

6. 13 Haziran 2009
  7. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Şimdiden tavrını koy,bazı insanlara doğal gelsede bana doğal gelmedi anlattıklarınız sizin yerinizde bende olsam rahatsız olurdum.Bu konuyla ilgili iradeni koy,ya arkadaşın ya ben diye ne demek o grizakalılara ben sorarım asıl hesabı sen soracaksın o bayanla konuşmasını yasakla hiç sevmediğim bir yöntemdir ama o kadın sizin hayatınızda olduğu sürece sorun olacaktır.Bir kere miden bulanmış senden dahamı önemliki çıksın gitsin hayatınızdan kocana seni şikayet eden kadından hayır gelmez.

8. 13 Haziran 2009
  9. simge0606

simge0606 çalış çalış çalış Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bir kadın dayağı asla kabul etmemeli.kavgalar olur geçer affedilebilir ama dayak bambaşka birsey bunun kabulu olmaz bence.bence ayrılın.ilk gunden sizi doven ilerde kim bilir neler yapar.bir de muhendis olmuş demekki okumakla olmuyor bu işler.bir kadına nasıl el kaldırabiliyor. cok üzüldüm ya off mafoldumben

10. 13 Haziran 2009
  11. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    12 günlük evlilik ve bir ipe sapa gelmeyen,,,,,, bir otelde korkuyorum ayağına 2 erkekle aynı odada kalan kız için ,,,yenen dayak.
    valla ne diyeyim bilemedim.
    ben olsam ,kapıya koymuştum. söyleyeyim. sizi bilemem

12. 13 Haziran 2009
  13. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    gerçektende çok kötü bir durum...hadi odada kalma olayını falan geçtik ,seni dövüyor,sana hakaret ediyor ,kapıyı üstüne kapatıyor..böyle bir olayda bu durum oldu ise başka başka başına neler gelir..

14. 13 Haziran 2009
  15. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    simdi kurt oldugunu felan neden aciklama ihtiyaci hissettin anlamadim aslinda ama bundan rahatsizlik mi duyuyorsun icten ice yoksa catismanizin asil sebebi bu mu?
    kocan acaba ayni durumda sen olsan ne yapmani onerirdi cok enteresan bi kiz odalariinda kalcak koca otelde buna normal dencek.
    ustelik bu yuzden dayak yiceksiniz..
    yani verilen tepkiler cok cok cok buyuk..
    burnuma baska kokular geliyo..

16. 13 Haziran 2009
  17. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    iyice süründür

bu olay kolayca kapanmamalı

18. 13 Haziran 2009
  19. ades_ballibadem

ades_ballibadem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    :1shok: afedersiniz ama oha ya oha

salak bir kız için beni dövecek öylemi inanamıyorum,

hiç bir sebepten dayak yemeyi hazmedemem ama heleki başka biri için asla

demekki o kıza bu kadar değer veriyor

öyleyse defolup gitsin onun yanına,yüzüne bakmam bide gerizekalı demiş bu da çok ağırya terbiyesiz

öyle kocayı ben tiktir ederim gider

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.