12. gün hcg değeri 500 üstü olanlar bir sorum var

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve pembemavi tarafından 29 Ocak 2009 başlatılmıştır.

29 Ocak 2009
    Konu Sahibi : pembemavi
  1. pembemavi

pembemavi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar aranızda 12. gün değeri 500 den büyük olduğu halde tek bebeğe hamile kalan oldu mu? bu durum çoğul gebeliği işaret ediyor gibi biliyorum ama bunun istisnaları var mı merak ediyorum. tecrübelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olacağım. :)

2. 29 Ocak 2009
  3. pembemavi

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar 44 kere okunup da hiç cevap gelmediği için aramızda 12. gün değeri 500 den büyük olduğu halde tek bebeğe hamile kalan hiç kimse yok diye düşünüyorum. istisna mistisana yok galiba. ha?

4. 29 Ocak 2009
  5. autocad

autocad Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    benim 1024 tü üçüze hamileyim

6. 29 Ocak 2009
  7. açeyla

açeyla Açelya Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    12.gün 548 idi üçüze hamileyim. canım tek bebekmi istiyorsun

8. 29 Ocak 2009
  9. pembemavi

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    açeyla, ilk başta öyleydi yani tek bebek istiyordum. onun da tek nedeni ben ikiz taşıyabilir miyim sağ salim bu işin üstesinden gelebilir miyim korkusu. yoksa bakmaktan büyütmekten hiç korkmuyorum. o korku gelip gelip gidiyor işte. siz ikiniz üçüz bekliyorken benim korkum yersiz ve ayıp ama korkuyorum işte. kalp atışlarını bir duysam rahatlarım belki biraz da daha bu 15. günüm. :KK43:

10. 30 Ocak 2009
  11. moneta

moneta sincerity&honesty Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım hamileliğin hayırlı uğurlu olsun,darısı bizlerin başına,,,,,ve ben sana kusura bakma kızıcam,,,ya bu kadar emek bu kadar çaba ondan sonra (ikiz-üçüz)korkusu,,sen böyle vesvese yaptıkça karnındakileri negatif enerjiyle ne kadar etkilediğinin farkındamısın bilmiyorum?????ya bu kadar saçma birşey varmı bee!,,,,yapmayın kurbanınız olayım,yiyin için şükredin :mymeka:
    tekrar ediyorum hayırlı uğurlu olsun:nazar:

12. 30 Ocak 2009
  13. pembemavi

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    moneta özellikle sondaki kafama vuran smiley ile beni bayağı güldürdün sabah sabah. arada birisinin beni böyle dürtmesi gerekiyor sanırım. ne bileyim tek derdim onun /onların zamanında ve sağlıklı sağlıklı doğması. küvöz, erken doğum, düşük haberlerini radar gibi duyuyorum. korkuyorum.

ama çok haklısın bu endişeler ona/onlara da yansır. aşmalıyım bunu aşmalıyım. hakikaten çok şükür ve darısı tüm isteyenlerin başına inşallah...

14. 30 Ocak 2009
  15. açeyla

açeyla Açelya Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148

Seni çok iyi anlıyorum . üçüz gebeyim ve tek düşündüğüm sağlıklı dünyaya getirebilecekmiyim . bakmak büyütmekten hiç korkmuyorum.

16. 30 Ocak 2009
  17. DuRu@--'-

DuRu@--'- HAYALİM, AŞKIM VE BEN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    taşırsın hiç bir şey olmaz korkma bu kadar hasret çektikten sonra ödülünü katmerli veriyor işte ne güzel kalbini ferah tut ve aklına kötü şeyler getirme olur mu?
    Allah tamamına erdirsin darısı başımıza

18. 30 Ocak 2009
  19. hakper

hakper Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım gözün aydın.benim 12.gün beta hcg değerim 528,ikizlere sahibim,allah dağına göre kar verirmiş.kendini hiçmi hiç sıkma rahat ol.kendine dikkat edersen hiç birşey olmaz inşallah.şuanki heycanını anlıyorum keselerimi bende görmeye gittiğimde doktorumun mimiklerine bakıyordum ekşitiyormu yoksa mutlumu yüzü diye,çok şükür iki kesemde düzgün şimdi kalp atışlarını dinlemeye gidicez haftaya perşembe.gene aynı heycanı yaşıyorum.doğurana dek heycanlar bitmicek galiba.canım tekrar tebrikler öpüyorum seni