12 günlük geçikme

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve minik_kuxsx tarafından 17 Aralık 2009 başlatılmıştır.

17 Aralık 2009
    Konu Sahibi : minik_kuxsx
  1. minik_kuxsx

minik_kuxsx her gün yeni bir umuttur. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba kızlar
    reglim tam 12 gün geçti 2 kere test yaptım sonuc negatif bugun kan tahlılı yaptım sonuc ptz. dediler.normalde reglim ya 3 gün geri yada ileri atar napcagımı bilmiyorum akıntımda var ya varsa cıksın yoksa regl olmak istiyorum belirsizlik insanı mahvediyor :KK43:
    regl tarihlerim ise
    eylül 5

ekim 9

kasım 6
    :KK43: lütfen cvp verinn :..

2. 17 Aralık 2009
  3. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    o nasıl kan tahliliymiş canım yaa 2 saatte çıkıyor sonuç.nerde yaptırdınki?

4. 17 Aralık 2009
  5. minik_kuxsx

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    istanbul canım ya bende anlamadım bakırköy sagllık ocagında yaptırdım sankı ankaraya göndercekler :KK70:

6. 17 Aralık 2009
  7. MLD

MLD Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar bende aynı durumdayım 10 gün geçti.kan testi yapdırcam ay kafayı yicem..normal test negatif çıktı .ama hiç böle geçme olmadı bebişimiz olsun çok istiyorum

8. 17 Aralık 2009
  9. minik_kuxsx

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

MLD durumumuz aynı ya sende ne gibi degişiklikler var yazarmısın?:ecrin_bebek:

10. 17 Aralık 2009
  11. EU3

EU3 Guest

canım benim bende 4aralıkta regli olcaktım ama hala yok.test yaptım n2kez negatif çıktı.ama ben umudumu kaybetmedim sende içini ferah tut inşallah bebişlerimiz olcak.ben yarın yine test yapçam Allahım hayırlısını nasip atsin inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:.sanada haber veririm cnm.olmadı pztsi kan tahliili yaptırcam bende.iyi akşamlar cnm

12. 17 Aralık 2009
  13. EU3

EU3 Guest

benim normalde regliden 10gün önce göğsüm kasıklarım ve karnım feci sızlardı.bu sefer hiç bişi olmadı.sadece ara sıra kasığım sızlıyo geçiyoCADIARZU bende bebiş diyorum ama hayırlısı olsun inşallah

14. 17 Aralık 2009
  15. minik_kuxsx

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benmde hiç bu kadar geçmezdi psikolejik olsa bile şimdiye kadar olurdum bakalım herşey pazartesi belli olucak.adet tarihlerimide yazdım birlerine cok uzaktda degiller.bende heran böyle kan boşalcak gibi oluyor birde akıntı fazla gelıyor gidiyorum wc bakıyorum ahh şimdi oldum diyorum bi bakıyorum yokkkkk.bebek yoksa eger bu neyın nesi yoksa bebekmı var birde mide yanmalarım fazla olmaya başladııı ..:KK43:

16. 17 Aralık 2009
  17. EU3

EU3 Guest

cnm benimde akıntım oluyo.bence bebiş olduğu için kanama olmuyo ve rahim kendini bu şekilde temizliyo diye biliyorum.bence sende hamilesin.Allah gönlümüze göre versinnn:Saruboceq:

18. 17 Aralık 2009
  19. minik_kuxsx

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aminn hayırlısı neyse o olsunn illa olsun die tutturmuyorum allah ol derse olur