13 eylülde ufuk billkaya ameliyat oluyorum çok korkuyorummm yardummm ednn nolurrr

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve laika tarafından 31 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

31 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : laika
  1. laika

laika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ufuk beye olanlar özellikle yardımlarınızı bekliorum çok güveniorum doktoruma ama çok takıntılı bi insanım:KK43: narkozdan korkuorum ameliyattan korkuorum snrasından yasıcağım acı nasıl bişi bilmediğim için ondanda korkuorum .. son 12 gün vazgecmek istemiorummmmm eyvahedigeldismile

2. 31 Ağustos 2010
  3. iskarpin

iskarpin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tatlım sakin ol umarım yaptığı ameliyatları görmüşsündür bende 1-2 sini gördüm sonuç güzeldi..doktoruna güveniyorsan diyaloğunuz iyiyse hiç problem yok

4. 31 Ağustos 2010
  5. iskarpin

iskarpin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    en önemlisi de karşılıklı ne istediğinizi birbirinize anlatabilmeniz ztn...

6. 31 Ağustos 2010
  7. laika

laika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    doktoruma güveniorum yaptıgı burunlarıda begeniorum cok ama ameliyattanda korkuorum:):):) kendimi anlatamamıs olma ihtimalime karsı klasör yaptım begendiğim begenmediğim burunlar die daha net anlaması için ameliyat günü konuscaz asıl o heycanla ne söliyebilcem onuda hiç bilmiorum.. bi benmiyim bukadar korkak yoksa herkes yasıomu bu korkuyuu . günler burnumdan gelio resmenn :):)

8. 31 Ağustos 2010
  9. emeraude

emeraude Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    laika merhaba doktorunu tanımıyorum ama sende bıraktığı izlenim,yaptığı burunların seni tatmin etmiş olması çok önemli..ameliyat sürecini atlatmış biri olarak söylüyorum ameliyat öncesi bnde senin gibi narkozdankorkuyordum ameliyat sonrası canım acır mı çok morarır mıyım ne zmn gecer diye hep soruyordum kendime. ama sakın vazgeçme narkozdan korkma bana doktor evet başlıyoruzz derin nefes al dedi gerisini hatırlamıyorum bile gözümü açtığımda ameliyatım bitmişti ki bana 3 bucuk saatlik ameliyat 5 dk uyudum uyandım gibi geldi..sonrasında ağrım olmadı.sadece ilk iki gece biraz zor geçiyo uyuyamayabiliyorsun.2. ve 3. gnden sonra normale dönmeye başlıyorsun zaten şişikler morluklar varsa azalıyor. tabiki ameliyat oluyorsun yani ufak tefek sıkıntıların olucak ama aşırı korkmanı gerektiricek bi durum yok bu konuda için rahat olsun..şimdiden acil şifalar..

10. 31 Ağustos 2010
  11. ayca_52

ayca_52 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Cnm bende senin gibi narkozdan çok korkuyorum yine aynı şekilde ameliyat sonrasında yaşayacağım acılardan korkuyorum.Yani korkularımız aynı.Bnm de ameliyatım 6 Eylül'de.İnşallah hayırlısıyla atlatırız cnm ameliyatı ve en az sıkıntıyla geçiririz bu süreci...

12. 31 Ağustos 2010
  13. iskarpin

iskarpin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah her ikinizinde ameliyatı çok iyi gçr cnm...

14. 31 Ağustos 2010
  15. laika

laika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnmmmm cok sağoll yaaaaa böle rahatlıorummmm cesarett gelioooo . vazgecmicemm vazgecmicemmm cok güzel bi burnum olcak ii düşüncem ii olcak insallahh.. sigara içiorum bırakamadım hala bırakabilcek gibide diilim ama günde 2 3 taneye düşrdüm. bide ya tam uyuyamazsam hissedersem herseyi die korkuorum böle bişi yasıyan var mııı bunlar sadece benimmm saçmalıklarım di mi:) insallah öledir en azından

16. 31 Ağustos 2010
  17. laika

laika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ayyy senin dahada az kalmıssssssssssss cnm yaaa :) birbirimize destekkk olalımm bı sürede işteee korku hafifler en azındannnnn :)

18. 31 Ağustos 2010
  19. laika

laika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çokkk sağolllllllllll cnmm benmmmm insallahhhhhhhhhhhhhhhhhh ..