13 gün geçiyor amam testler negatif..

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve DevilOrAngel tarafından 2 Kasım 2010 başlatılmıştır.

2 Kasım 2010
    Konu Sahibi : DevilOrAngel
  1. DevilOrAngel

DevilOrAngel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkdaşlar sitede yeniyim nereye ne yazcamı hiç bilmiyorum umarım doğru yere yazıyorumdur son adet tarihim 25 eylül ve hala adet olmadım dün doktora gittim hamile olabilirsin dedi kan testi istedi yaptık yok 5 gün öncede lekeler başlamıştı ama yoğunlaşmadı şuanda hiç bişi yok kan testi yanılmaz diyorlar kist filanda yok bide benim asla geçikmez bir gün bile aklım çok karıştı paylaşayım dedim

2. 2 Kasım 2010
  3. zonox

zonox Let it Rain Üye

Beğenildi:
    682
    Ödül Puanları:
    163
    test yapıldı sonuç negatif mi? anlamadım yazdığından:26:

4. 2 Kasım 2010
  5. Gezgin..

Gezgin.. Canıma Can Kattın!!... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Sanırım kan testi negatif çıkmış?...
    Ben başlıktan gebelik testi sandım,eğer öyleyse bendede bir hafta öncesinde birşey çıkmamıştı,bir hafta sonra ise kan testimde pozitif oldugunu görmüştük...

Son düzenleme: 2 Kasım 2010
  6. 3 Kasım 2010
  7. elmiranisa

elmiranisa Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım birşe sormak istiyorum doğal yolla mı hamile kaldın yoksa tedavi edilecek bir durumun oldumu aşılama v.s bazı ilaçlar özellikle aşılama kullanılan adet gecikmsine yol açabiliyor bilgin olsun cnm.Hayırlısı inşallah müjdeli haberlerini alırız

8. 3 Kasım 2010
  9. didemutku

didemutku Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    bende senınle aynı durumdayım canım hala olmadım testlerde hep negatof anlamadım gıttı

10. 3 Kasım 2010
  11. seda7332

seda7332 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Tamamen ayni durumdayiz.Yani benim de son adet tarihim 25 eyluldu ve hala birsey yok.2-3 gun arayla idrar testi yapiyorum ama sonuc negatif. Kan testi yaptirmaya,negatif sonuc kagidini elime almaya korkuyorum.Geciktirebilecek hicbir ilac da kullanmadim.Idrar testi sonucu her zaman kesin midir? Sizce daha ne kadar beklemeliyim?

12. 3 Kasım 2010
  13. seda7332

seda7332 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yok mu yardimci olacak???

14. 3 Kasım 2010
  15. red_cake

red_cake inanıyorum ben aşkımaa Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    bide eczaneden test al bence belki onda çıkar

16. 3 Kasım 2010
  17. seda7332

seda7332 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    iste eczaneden aldigim testleri deniyorum ama negatif cikiyor.bu bekleyis insani cok yoruyor..

18. 4 Kasım 2010
  19. burcu35burcu

burcu35burcu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kızlar sizleri çok çok iyi alıyorum benim adetim 20 gün gecikti ilk 12 gün hemen hemen hergün idrarda test yaptım negatif çıktı, 13. günde kanda baktırdım 0.08 çıktı yani oda negatif. 17. günde ultrasonda bakıldı yine yok. dr. adet söktürücü verdi ama almadım. bugün yani adet gecikmemin 20. günü artık kendimi kandırmıycam ve ilacı kullanıcam dedim ayrıca kullanmam gereken antibiyotiklerde vardı onlarıda kullanmaya karar vermiştim akşam yemeginden sonra alacaktım ama komşum sağlı ocağından bir test alıp bana gelmiş, umutsuz bir şekilde yaptık ve çok belirgin 2. çizgiyi gördüm, 2 saat sonra eczaneden aldığım başka bir testle yaptım yine pozitif:) sanırım bebişim gelmiş:KK49: yani çok geçte çıkabildiğini duymuştum ama şimdi tamamen inanıyorum ve size tavsiyem adetiniz gelmiyorsa adet söktürücüler kullanmayın ve sabredin. umarım isteyen herkesin bebişi oluur:nazar: