13 haftalık hamişler buraya

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve hell tarafından 14 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    14 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : hell
  1. hell

hell Guest

slm kızlar bende 13 haftalık hamileyim aynı zamanlarda doguracagımız için paylaşacagımız çok şey var her ayı beraber yaşayalım görüşmek üzere
    allah hepinizin bebegini korsun allaha emanet olun..
    :CüvCüv: :1hug:

2. 15 Mayıs 2009
  3. brcsrkn

brcsrkn annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    bizde 13 haftalığız :nazar: teyzesi nasıl gidio hamilelik
    bizim arada hala bulantımız var :bbo: sizde de oluyormu.
    bide biz sata göre 14 olmamız gerekirken 13 haftalığız dr geç döllenmedir dedi
    Allah hepimize bebişlerimizi sağlıkla kucaklamyı nasip etsin :Saruboceq:

4. 15 Mayıs 2009
  5. hell

hell Guest

AMıN HEPıMıZN BEBEKLERıNı ALLAHIM KORUSUN :KK46: evet tatlım mesela ben 3 hafta önce dkra gittim dedki bebek 12hafta4 günlük 1 hafta sonra yine gittim demzmi 12 hafta 4 günlük megerse aklı karışıkmış gelen giden çok oluyormuş yanlışlık olmuş ben pek güvenmiyorum açıkçası doktorlara...bende bazen hiç bulantı olmuyor ama bazende birden geliyor bu haftalarda öyle sanırım iki ara bir dere 14 yada 15 haftada rhatlarız allahın izniyle inşallah...

6. 15 Mayıs 2009
  7. brcsrkn

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    canım sağol bu tarz paylaşımlarla içim gerçekten rahatlıyor teşekkür ederim inanın beni rahatlatıyosunuz çok öptüm canım dr dönüşü bizi mutlaka haberdar et dualarım seninle

8. 15 Mayıs 2009
  9. brcsrkn

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bişe sorcam çok acil 13 haftalıkken b hcg değerinizi ölçütürdünüz mü ben bi hastanede çalışıorum kadın doğum kısmı yok ama b hcg testine bakılıyor. bende merak ettim baktırdım <1000.0 çıktı. alttada açıklamalarda 12 haftalığa kadar değerler verilmiş benim 13 haftalık olduğu iç,in mi öle yazmışlardır.

10. 15 Mayıs 2009
  11. slm hell bende burdayim tatlim cok ozel bi duygu dilerim rabbim herkese nasip eder insallah saglikli hayirli hamilelik geciririz hepimiz ya bazen hareketlerini hissediyorum sanki yada bana oyle geliyo hissetmek istedigim icin ya ne guzelmis annelik zor ama guzel rabbim mahrum etmesin bu duygudan cektigimiz sikintilar gelip geciyo sukur bulantilarim bitti sayilir hic bitmeyecek sanmistim bakalim teyzesi 26 sinda kontrolumuz var nasip olursa cinsiyeti belli olacak ben kiz esim erkek istiyo hayirli saglikli olsunda ben raziyim ne olursa kib hell aeo hepiniz

12. 15 Mayıs 2009
  13. hell

hell Guest

çok saol canım benim herşey çok güzel çıktı diger topikte anlattım allaha emanet ol minişinle mucuxss
    :1hug:

14. 17 Mayıs 2009
  15. brcsrkn

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar 2lı test için dr a gittim benim drum yoktu sonra başka bi dr a gittik ona durumu anlattım ultrsona girdik ve ne dedi bebiş haftasına yetişmiş :) 14 haftslık olmuşuz ve çok güzel inceledi dr amcamız herşey güzel gözüküo dedi ve &#37;60 ihtimalle erkek miş bebiş:):) gerçi sağlıklı olsunlarda o yeter 2 hafta sonra kesinleşçek

16. 17 Mayıs 2009
  17. canim benim tebrik ederim ben 12 haftalikken 2 li test yapildi hersey yolunda sukur bu ayin sonundada cinsiyeti belli olacak nasip olursa onceki kontrolde bisey demedi erkek yada kiz diye aslinda biliyolarmis ama kesin bilgi vermek icin soylemiyolarmis Rabbim saglikli hayirli olsunda erkek kiz farketmez benim icime kiz doguya esimde erkek diyo bakalim ne olcak haber veririm sizede benim dr super ozele gidiyorum super ilgileniyolar valla dogumuda orda yapcam nasip olursa hepimize hayirli hamilelikler

18. 18 Mayıs 2009
  19. brcsrkn

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    canım sağol dediğin gibi Allahım sağlıklı hayırlı versinde hiç farketmez kız erkek :) bizde bir hafta geriden gelioz die gfittik yetişmiş haftasına çok mutlu oldum :) 2 hafta sonra üçlü test için gidicez ozaman kesinleşçek :nazar:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.