13 yaşındaki çocuk anne oldu

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve italim tarafından 5 Mart 2009 başlatılmıştır.

5 Mart 2009
    Konu Sahibi : italim
  1. italim

italim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    haber olduğu için konu açılmış olabilir diye arattım,bulamayınca açtım.Okuyunca gerçek olduğuna inanamayacaksınız

İzmir’in Ödemiş ilçesinde, 13 yaşındaki ilköğretim okulu öğrencisi çocuk, bebek dünyaya getirdi.

Alınan bilgiye göre, rahatsızlanması üzerine ailesi tarafından Ödemiş Devlet Hastanesi'ne getirilen 13 yaşındaki E.S’nin muayenesinde hamile olduğu ve doğum sancılarının başladığı belirlendi.

E.S, doktor kontrolünde bir erkek bebek dünyaya getirdi. Hastane yetkililerinin ihbarı üzerine Ödemiş Cumhuriyet Savcılığı inceleme başlattı.

Savcılığın talimatıyla harekete geçen polis, ilköğretim okulu son sınıf öğrencisi E.S’nin hamileliğinin, ailesi tarafından kısa süre önce fark edildiğini belirledi.

E.S’nin ifadesi doğrultusunda, akrabası olan 49 yaşındaki Ş.D. gözaltına alındı. Ş.D’den ve bebekten, DNA incelemesi için kan örnekleri alındığı, soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

2. 5 Mart 2009
  3. allahımmm yaa bir çocuk!! bunu nasıl kaldırdı kötükedihüso

4. 5 Mart 2009
  5. oyademir

oyademir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Hayat o kadar kötü ki nasıl bir şey bu ya o kız daha çocuk ya o aile nasıl bir aileki böyle bir şeyi öğrendiklerinde şikayet etmiyorlar nasıl susuyorlar ya ne vicdansızlık

6. 5 Mart 2009
  7. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Ben hic sok olmadim....yüzlerce 14-15 yasinda anne olan kizlar var...hemde ailelerinin onayi ile evlendirilen...burda almanyada bile gecenlerde bunun tartismasi oldu...:nazar:

Okul cagindaki kizlarda artan hamilelikler cogaldi...hemde o kadar cok bilgilendirme faaliyetleri yapildigi halde...:kahve:

Yazik ya cok yazik...bir cocugun cocuk dogurmasi kadar absürd ne olabilir...:1no2:

8. 5 Mart 2009
  9. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    yazık tuh ya ne dıyım :1ninca:
    kanım donuyo resmen

10. 5 Mart 2009
  11. italim

italim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    İnsanlık ayıbı..........bizlere ne oluyor böyle........erkeklere ne oluyor...........cevabını bulamadığım daha bir çok soru kafamda turluyor

ailesi, öğrenince şikayet bile etmemişler ya.olan mağdura,küçük bir çocuğa oldu gene.

12. 6 Mart 2009
  13. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Yazık garibime yaa :çok üzgünüm: o adam mı tecavüz etmiş acaba:KK43: ne günlere kaldık yarabbim....

14. 6 Mart 2009
  15. Kurtlu3lmam

Kurtlu3lmam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    böylelerini taksimin göbeğinde sallandırıcaksın ibret olsun başka yavruların canı yanmasın.

16. 6 Mart 2009
  17. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    yada bitarafını koparmak lazım anlarsınız ya :1ninca: nasıl yaratık bunlar ya hayvan bile denemez hayvanlara hakaret olur

18. 6 Mart 2009
  19. kardalina

kardalina Guest

dün bu haberi okuduğumda resmen saçımı başımı yoldum . nedir bu insanlık dışı. demek ki bu kız 12 yaşında falan tecavüze uğradı. 13 yaşında da bebeğini kucağına aldı. şeriat kanunları geliyor aklımada bu olaylar için geçerli olsa keşke diyorum çoğu zaman. bu adamlara bişey olmuyor ya bir kaç yıl hapis yatıyor yada salınıyor. size bir olay anlatayım. bir genç bir erkek çocuğuna (tanıdıklarının çocuğuymuş) tecavüz ederken yakalanıyor ve hapse gidiyor. ne oluyorsa küçük çocuğun ailesi şikayeten vaz geçiyor ve nasıl oluyorsa genç çocuk hapisten çıkıyor. o genç çocuğu gösterdiler bu diye şimdi nerde görsem kendimi zor tutuyorum ve kaçıyorum resmen. böyle hasta ruhlu insanlar içimizde dolaştıkça daha neler duyacaz.