13 yaşındaki erkek 5 yaşındaki kızla oynar mı?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve kardalina tarafından 18 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Haziran 2009
    Konu Sahibi : kardalina
  1. kardalina

kardalina Guest

bir arkadaşım var. oturduğu apartman eşinin ailesinin apartmanı. tüm herkes akraba yani. arkadaşım da istenmeyen gelin, eşi ise ailesine düşkün.
    arkadaşımın kızı var 5 yaşında. diğer apartman sakinlerinden birinin oğlu var 13 yada 14 yaşında. (orta 3`e geçmiş.) geçen gün arkadaşımın kızıyla oynamaya gelmiş. ( sürekli gelir) o akşam arkadaşım kızıyla sohbet ederken kızı bugün x geldi ya, bana pipimi sordu demiş. ben de benim yok dedim o da aç bakayım demiş. ben de açtım demiş. arkadaşım şokta hala. ne yapacağını şaşırmış durumda.
    o apartmandakiler o kadar garip ki sürekli belden aşağı sohbet ediyorlar, kendilerini çevrelerinden üst mertebeğe oturtmuşlar, kendilerinden başka insanları küçümsüyorlar. arkadaşım bunu dile getirse herkes o 13 yaşında ki çocuğa inanır. arkadaşım kaç kez dile getirdi o yaşta ki çocuk neden oynasın ki benim kızımla diye bu bile kavga nedeni oldu.
    o çocuk da ya çevresinde ki sohbetlerden normal sanıyor ya da yaşı gereği merak ediyor.
    arkadaşım bugün anlattı bu olanları. inanın hala çok şaşkınım, kafam karıştı.
    sizinle paylaşmak istedim.
    ve size soruyorum sizce de normal mi 13 yaşındaki bir erkek çocuğun 5 yaşındaki bir kızla oynamak istemesi?

2. 18 Haziran 2009
  3. beyaz06

beyaz06 Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hiç normal bir durum degil arkadaşınız evine sokmasın o çocugu dışarıda dahi oynamalarına izin vermesin bence.13yaşında bir erkek çocugu neyin ne oldugunun farkındadır.şimdiki çocuklar büyüklerden daha uyanık.kesinlikle yaklaştırmasın kızının psikolojiside bozulabilir.

4. 18 Haziran 2009
  5. acxix_hatxixralar

acxix_hatxixralar 19.09.2014 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yaaa öyle günlere kaldık ki herşeyden nem kapar oldu insanlar. Şimdi çocuğun içinde bişey yoksa dahi aklına geliyo insanın.
    Ama banada tuhaf gelmedi değil. Seneye lise öğrencisi olacak çocuk, bi hevesle top peşinde yada kız peşinde koşuyor olması gerek... Yalnız o pipi meselesinin üstünde durulması gerekir
    Pek hayra alamet gibi değil :sm_confused:

6. 18 Haziran 2009
  7. kardalina

kardalina Guest

beyzacığım cevabın için teşekkürler.
    bir ara izin vermiyordu ama eşiyle tartışmalar oldu bu konuda. o günde sürekli yanlarında oturmuş. sadece iki kere tuvalete kalkmış. sanırım ozaman oldu diyor.
    eve sokmayacak bundan sonra ama sonuçta aynı apartmandalar. korkuyor. taşınmayı gündeme getirmiş eşine ama maalesef olumsuz cevap almış.

8. 18 Haziran 2009
  9. _MySticqirl_

_MySticqirl_ ÖZGÜR... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Abooooo bak sen terbıyesızeeee =( Cok sacmaa gercı kucucek kızdan medet ummasıda sacma :S

Yorumsuzz....

10. 18 Haziran 2009
  11. kardalina

kardalina Guest

acı-hatıralar arkadaşım haklısın. o yaşlarda yeğenim var ve 6 yaşındaki yeğenimle oynamıyor her ikisi erkek olmasına rağmen.
    bu aile bunu normal gördükçe biz abartıyoruz demeye başlamıştık. ama bugünkü duyduklarım soğuk duş etkisi yaptı.

12. 18 Haziran 2009
  13. EU3

EU3 Guest

ayy canım ya kıyamam çok zor bi durum allah o annaeye sabır versın dıycek kelıme bulamıyorum ınan

14. 18 Haziran 2009
  15. EU3

EU3 Guest

arkadaşın eşıyle konussun mesela sankı kendı başına gelmiş gibi değilde bi başaksının başına gelmiş gibi eşinin tepkısınebaksın sonra desin biizm kızın başına gelmiş kız söledı dıye

16. 18 Haziran 2009
  17. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    tabiki normal degil, cocuk geldiginde onun ilgisini cekebilecek birseyler ayarlayabilir ne bileyim bilgisayar oyunu olsun baska bisi olsun. kiziyla icerde ilgilenebilir geldiginde uyuyo diyebilir araya mesafe koysun.
    psikilojisi bozuk cocuk olmasiin yahu

18. 18 Haziran 2009
  19. Cemre

Cemre Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    o yaştaki bir çocuk çokta iyi bilir kızların neyi erkeklerin neyi var
    tam ergenlik çağı çocuğun aman dikkat
    o bu kızacak diye kızı bir zarar görmez umarım