14-15 yaşlarındaki bir kızda durup dururken hamilelik belirtileri başlamış

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve ADRENALXIXNENJEKSXIXYON tarafından 16 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    16 Ekim 2008
    Konu Sahibi : ADRENALXIXNENJEKSXIXYON
  1. ADRENALXIXNENJEKSXIXYON

ADRENALXIXNENJEKSXIXYON Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    14-15 yaşlarındaki bir kızda durup dururken hamilelik belirtileri başlamış: Karnı hafiften şişkinleşmiş, kusma nöbetleri geliyormuş, sabahları yataktan hasta gibi kalkıyormuş... Fakat kız annesine ısrarla böyle bi şeyin mümkün olamayacağını, çünkü hiç bir erkekle bu sonucu doğuracak kadar yakın temasta bulunmadığını iddia ediyormuş.
    Fakat zaman geçtikçe hem karnı büyümeye devam etmiş, hem de diğer belirtilerde değişiklik olmamış. Annesi, “Bu yaşta... Allahım Allahım, kepazelik bu” dese de kız hala hamile olmadığını söylüyormuş. Sonunda anne küçük bi kasabada yaşıyor olmalarına rağmen çıkacak söylentileri göze alarak kızını hastaneye götürmüş. Ancak çekilen ultrasondan sonra kızın inkarlarında samimi olduğu anlaşılmış. Çünkü karnında son derece büyük boyutlara ulaşmış bir tümör tesbit edilince şişkinliğin ve diğer belirtilerin asıl sebebi ortaya çıkmış.

Vakit kaybetmeden, apar topar ameliyata alınmış tabii. Doktorlar rutin kabul edilen bu operasyon sırasında karnı açmışlar ve işte o an gördükleri manzara karşısında şok olmuşlar. Meğerse tümör sandıkları şey kocaman bir ahtapotmuş. Üstelik kıpır kıpırmış da hayvan, yani canlıymış.

Olayın aslı sonradan anlaşılmış. Kız üç-dört ay önce ailesiyle birlikte okyanus kenarındaki bir kasabada tatil yapmış. Ahtapot yumurtaları da mikroskobik boyutlarda olurmuş ve bunlardan doğal olarak okyanus sularında milyarlarca varmış. Kız muhtemelen yüzerken yuttuğu sularla beraber bu yumurtalardan da indirmiş mideye. İşte bunlardan biri de, milyonda bir görülecek biçimde de olsa, kızın vücudunun içinde yaşamayı, hatta büyüyüp gelişmeyi başarmış.

2. 16 Ekim 2008
  3. Belinay

Belinay begüm...bertuğ... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    İnanmıyorum... Bu olay gerçekten yaşanmış mı?:CüvCüv:

4. 16 Ekim 2008
  5. ayxsxel

ayxsxel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bu yazıyı nerden aldınız?Banada inanılmaz geldi.Ayrıca ultrason çekilmiş orada nasıl anlaşılmaz?Asparagos bir habere benziyor.

6. 16 Ekim 2008
  7. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    yok daha nelerrrrr
    inanmayın böyle haberlere

8. 16 Ekim 2008
  9. Deryacik

Deryacik ...KUAFÖR OLDUM BEN... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Yok gerçek bu daha önce de duymuştum ben bu haberi olabiliyormuş binde bir ihtimal bile olsa

10. 16 Ekim 2008
  11. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    şehir efsanesi ama paylaşım için teşekkürler binde bir ihtimal bile değil imkansız neredeyse çünkü mideye giren hiç bişey sağ çıkmıyo özellikle yumurta protein yapıda ve protein sindiriliyo diye biliyorum. yada tamamen şu anda salladım uydurdum bilemiyorum. ahtapot yumurtası bu.

12. 16 Ekim 2008
  13. zerrinn

zerrinn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ayyyy yalan da olsa korkunç ama bir yarda daha okumustum

14. 16 Ekim 2008
  15. Kuzey

Kuzey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Bu konu defalarca acildi ve dogru olmadigi kanitlandi, tekrar tekrar ayni seyleri yasamayalim, kapatiyorum konuyu yerimseniben

Son düzenleme: 16 Ekim 2008
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.