14 aylık evli,hamile,aldatılmış..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve amancia tarafından 17 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : amancia
  1. amancia

amancia Teleften bir gece.. Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    daha önce burada açtığım konudan bilenler bilir evliliğimin mutsuzluğunu.. 4.5 aylık hamileyim kızlar şimdi ikiz hemde.. ama hamileliğimde evliliğim gibi zehir tadında geçiyor, eşim şüphelendiğim gibi aldatmış beni ve daha da acısı kendisi itiraf etti bunu tüm detayına kadar anlattı. daha önce evime gelen birisiyle hemde.kadının öyle birisi olduğu anlaşılıodu ama benim kocamla yapabileceği hiç aklıma gelmezdi.
    neden hamile kalmış diyeceksiniz. isteyerek değil elbette böyle bi adama babalık sıfatını vermek istediğim en son şeydi belkide ama rabbimin hediyesi diye düşünüyorum çocuklarımı.hamile olduğumu öğrendikten sonra 2.bir şans verdim ama onuda değerlendiremedi.
    eşimle 7 yıllık flörtten sonra evlendik biz. evin geçimi bendeydi diyebilirim kocamdan çok daha fazlaydı maaşım aldığımız evin ve arabanın kredi borcunuda ben ödüyodum. evliliğimin 7 ayında soyut manada bitti evliliğim.. şimdide boşanıyorum..

Son düzenleme: 17 Ağustos 2010
  2. 17 Ağustos 2010
  3. MRMN

MRMN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    senin adına çok üzüldüm ..ALLAH kimseye yaşatmasın ..
    ama bunda da vardır bir hayır ..
    yol yakınken dönmen ii olur..
    hiç bilmeseydin de senelerce aldatsaydı seni daha mı ii olurdu ..
    ALLAH a dayan sığın ...
    Hakkında hayırlısı olsun ..

4. 17 Ağustos 2010
  5. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Konu nedir, nolmuş, eşine rahatmı batmış da aldatmış, kadın kim, sen nasıl anladın, eşin nasıl oldu da itiraf etti. Aldatılma olayı hamilelikten öncemi sonramı??

6. 17 Ağustos 2010
  7. december90

december90 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    250
    Ödül Puanları:
    88
    çok zor bir durum
    heleki hamilelikte allah kimseye yaşatmasın
    ama sonuçta üzülmeyin şu anda sadece çocuklarınız için yaşayın onlarn dünyaya geldiğinde kucağınıza aldığınızda içinizie çekeceğiniz o kokuyu düşünün o kokuları ömre bedel gerçekten.
    ben yiğenimde hissettim bir teyze olarak ama bir annenin o duyguları bambaşka bir histir eminim bundan.
    şu anda hamilesiniz kesinlikle moelinizi bozlmayınız bu morel bozukluğu sinr,stres çocuklara yansıyor ve büyüdüklerinde çok fazla etkisi oluyorki ben yiğenimden biliyorum canım
    bir tek ayrılan siz değilsiniz
    bundan sonraki hayatınıza bakın çocuklarınızla..

8. 17 Ağustos 2010
  9. xxyxixldxixzxx

xxyxixldxixzxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Yaşadıkların çok üzücü ve yıkıcı
    Allah senin ve bebelerinin yardımcısı olsun:Saruboceq:
    ama şunu da söylemeden edemiycem, seni tebrik ederim, resti çekip en doğru kararı veriyorsun
    Erteleseydin bitmezdi, ama zararın neresinden dönersen kardır

10. 17 Ağustos 2010
  11. havingzl

havingzl mutlu yarınlar... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    çok zor bir durum. ama daha ilerde olmasındansa şimdi olsun daha iyi. çocuklar kötü bir aile ortamında doğup büyümesinler. allah yardımcın olsun. inşallah en rahat ve güzel şekilde çocuklarını doğurup büyütürsün...

12. 17 Ağustos 2010
  13. Philemon

Philemon çapulcunun annesi Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    198
    diyecek bi şey bulamadım,bu adamlara rahat batıyor.yüce allahım seni ve bebeklerini korusun.

14. 17 Ağustos 2010
  15. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ya ben şu ikinci şans verme meselesini anlamıyorum kardeşim biri yapan binide yapar.eşini seven insan asla aldatmaz sevgisi bitmiş bir erkeğin gözü dışarıya kayar nasıl ikinci şans verilir biten bitmiş zaten.allah yardımcınız olsun dua edinki kendi ayaklarınızın üzerinde duruyosunuz çalışan bir bayansınız yerinizde olsam bir dakika durmam

16. 17 Ağustos 2010
  17. melonee

melonee Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    gercekten cok ama cok üzüldüm canim benim insallah bebislerin sana sans getirir ikiz annesi olmak herkeze nasip olamz normal yollardan insallah hersey istedigin gibi olur üzülme demek kolay olsada üzülme degmez hayat hic bir sey icin inan bana...öpt seni kendine iyi bak bebislerede...

18. 17 Ağustos 2010
  19. melonee

melonee Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evettt gercekten seven insan aldatmaz seviyorsa yapmaz yapiyorsa sevmiyor her seyi göze almak demektir bence insan böyle bir sey yasasa bile bunu unutmasida cok cor bence ömür boyu bunu hatirlamak mutlu oldugun anda bile insanin aklina gelir neden yapti böyle seyler yasayanlarin allah yardimcisi olsun insallah..