15.06.2009 bol alkışlı itiraflar

Konusu 'İtiraflarımız' forumundadır ve acemiperi tarafından 15 Haziran 2009 başlatılmıştır.

15 Haziran 2009
    Konu Sahibi : acemiperi
  1. acemiperi

acemiperi Şükür Rabbime Üye

Beğenildi:
    520
    Ödül Puanları:
    153
    *veronika*, Kadın , 34 , Ankara
    Tamirci istemiyorum
    Eve boya-badana işleri için gelen işçinin mala ve leğen istemesinden sonra işyerine musluk tamiri için çağırdığımız tesisatçı da "Musluk contası var mı apla?" dedi ya artık hiçbir şeye şaşırmam diyordum. Ama elektrik işi için gelen elektrikçi "gonturul galemi" isteyince gene şaşırdım gene şaşırdım. Her seferinde tamirci değil de yoldan geçen birini çağırmış gibi hissediyorum.

serdarizm, Erkek , 26 , ıstanbul
    Bir kamyon gül
    Sevgilime bir kamyon gül sözüm vardı. Gülmüştü söz verdiğim zaman. "ınatlaşma" dedim. Dün bir oyuncak kamyonun içini gül doldurup yolladım. Gelen mesaj da teşekkür ettiğini söyledi. Hani ince zekamın ürününün takdir edilmesi? Hani feraset? Hani asil bir davranışın ödülü? Hepsi bu mu?

surgeon, Erkek , 52 , Ankara
    Benim babam var
    Annesiyle evlendiğimde 4 yaşında olan "Annemle evleniyorsun ama sana baba demeyeceğim, çünkü benim kendi babam var" diyen fıstığım, 1.5 yıl "Surgeon" dedikten sonra babalığı hak ettiğime karar verip bana "baba" demeye başladığında da babasına telefon edip "Ben artık Surgeon'a baba diyorum sakın üzülme, sen de benim babamsın." demeyi ihmal etmeyerek hepimizi hayat okuluna göndermişti...

ağlayanmelek, Kadın , 30 , ıstanbul
    Paranın hatrına
    Yurtdışına çıkması nedeniyle kocam, maaş kartını bana bıraktı. Kayınvalidem tarafından yıllardır "gelin hanım" olan sıfatım birden "kızım" şekline dönüştü ya, ey para sen nelere kadirsin.

revise, Erkek , 33 , Ankara
    Kesmece bunlar
    Yoğun bir günün ardından akşam eve gidilir. Giderken marketten de çok güzel bir karpuz alınır. Kapı çalınır ve makyajını yapmış, güzel bir kıyafetle karınız karşılar. Yemek masası tüm ihtişamıyla, mumlarıyla salonda kuruludur. Aranızda evlilik yıldönümünde karısına karpuz alan benden başka bir genetik facia varsa, bir adım öne çıksın lütfen.

benli_dilber, Kadın , 32 , ıstanbul
    Ağzımın suyu
    "Ağzımın suyu aktı." dedikleri böyle bir şey olsa gerek. Üç keredir küçük oğlumu severken üzerine salyam akıyor. Artık nasıl bir iştahla seviyorsam?

balıktutanşaşıkedi, Erkek , 39 , Ankara
    Gönlümüz zengin
    7. sınıfa giden kızım karne hediyesi olarak Avrupa tatili, 1.sınıfa giden oğlum da havuzlu villa istiyor. Bu durumda ben de soyadımı Sabancı ya da Koç yapmak istiyorum. Aşağısı kurtarmaz bizi!

Son düzenleme: 16 Haziran 2009
  2. 19 Haziran 2009
  3. hxuxrrem 2000

hxuxrrem 2000 SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    Yurtdışına çıkması nedeniyle kocam, maaş kartını bana bıraktı. Kayınvalidem tarafından yıllardır "gelin hanım" olan sıfatım birden "kızım" şekline dönüştü ya, ey para sen nelere kadirsin.

süpermiş ya....

Ağzımın suyu aktı." dedikleri böyle bir şey olsa gerek. Üç keredir küçük oğlumu severken üzerine salyam akıyor. Artık nasıl bir iştahla seviyorsam?

ayy buda çok iii bayıldım ...

4. 24 Haziran 2009
  5. 94049

94049 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    en çok kamyonlu olanı beğendim ya süpermiş...

6. 26 Temmuz 2009
  7. buse_burcu

buse_burcu rabbim sana emanet Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hepsi çok güzel hepsiiiiiii

8. 18 Eylül 2011
  9. kestane_sekeri