15+6 bebeğimi kaybettim...

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve tugra85 tarafından 23 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : tugra85
  1. tugra85

tugra85 Guest

24 Nisan günü bir bebeğimizin cinsiyetini öğrendik ve heyecanımız bir nebze yatışmış olarak evimize döndük. Gece biraz ağrım oldu ama pek aldırmadım. Fakat sabah ağrıya dayanamayarak dokturumu aradım, üstelik kanamam da vardı. Çok yoğun olduğu için beyefendi, beni bekletmeme sözü aldım. Fakat yine de 20 dakika sancı içinde bekledim. Beni aldığında bebek yaşıyordu. Fakat ben ultrason makinasının karnıma verdiği baskıya bile dayacak güçte değildim. Rahim biraz açılmış ama bişey olmaz git dinlen naz yapma dedi ve iğne verip beni gönderdi. Akşama kanaman geçmezse gel dedi. Akşam üzeri kanamamın hafiflediğini söyleyince tama o halde birşey olursa ara dedi. Ancak o gece saat 3.30 da dayanılmaz sancıyla uyandım. Bebeğime birşey olmayacağından, kötü birşey olmayacağından o kadar emindim ki geçecek diye sesimi çıkarmadan sabaha kadar bekledim. Sancım 5 dakikaya düşene kadar. Hemşireler kendi aralarında konuşana kadar oğlumun beni bırakacağına hiç inanmadım ama nitekim oğlum direnemedi. Beni bıraktı :KK43: Henüz acım çok taze. Allah kimseye yaşatmasın tabi bana da. Ona o kadar alışmıştım ki, artık hissettiriyordu kendini. Canım oğlum... :a015:

2. 23 Ağustos 2008
  3. l_eyla

l_eyla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    büyük gecmis olsun.....Dr igne yapti yazmisin?????benim bildigim kadariyla hamile bir bayana igne yapilmaz yoksa yaniliyormuyum???

4. 23 Ağustos 2008
  5. S&S

S&S Du nervst-geh sterben! :D Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    cok üzüldüm canim..Allah sabir versin..umarim acin diner..ne desem bilemiyorum:KK43:

6. 23 Ağustos 2008
  7. tosbaa8

tosbaa8 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim böyle talihsizlikler oluyor maaleseff.
    bende 24 haftalık bebeğimi erken doğum ile 2 nisanda kaybettim.
    herşeyin hayırlısı demek gerekli.
    yenidenhamile kalıp sağlıklı bebişler dünyaya getirmek istiyorum sende umudunu kaybetme lütfenn.

8. 23 Ağustos 2008
  9. tugra85

tugra85 Guest

proloton diye düşüğü engeleyici bir iğne.

10. 23 Ağustos 2008
  11. suaya

suaya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Cok uzuldum cok gecmis olsun/CAnim rabbim bir daha ins boyle bi aci yasatmasin sana; tabi kimseyede.Allahin dediginin onune gecilmiyo malesef.Sakin ama sakin kendi koyverip ilerisi icin umutsuzluga kapilma arkadasim.EN kisa zamanda ins gene hamis kalir ve bu sefer saglikla da kucagina alirsin :Saruboceq:

12. 23 Ağustos 2008
  13. tugra85

tugra85 Guest

Çok sağolun kızlar. sizle konuşmak bana huzur verdi. pskolojim o kadar bozuk ki. Ağlaya ağlaya dinmedi 4 aydır gözyaşlarım. Eşimde benim yüzümden acısını yaşayamadı doğru dürüst. artık onu da üzmek istemiyorum

14. 23 Ağustos 2008
  15. derinzlm

derinzlm canım kızım iyiki varsın Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Gerçekten çok üzüldüm demekki sadece ilk 3 ay tehlikeli değilmiş hep tetikte olmak gerekiyormuş . Canım umarım en kısa zamanda bir bebğin daha olur ve onu sağlıcakla kucağına alırsın .

16. 23 Ağustos 2008
  17. tugra85

tugra85 Guest

çok sağol. umarım herşey güzel olur hepimiz için.

18. 23 Ağustos 2008
  19. derinzlm

derinzlm canım kızım iyiki varsın Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Söylemesi kolay canım ama artık toparlanma zamanın gelmiş bence .Ablam ilk bebeğini 6 haftalık tı kaybetmişti kahrolduk . Ama bizde derler ki düşüğün ayağı kalırmış içinde hemen arkasından hamile kalır dediler. 6 ay beklemek zorundaydılar . Ve 7. ay hamile kaldı .Şimdi 1 yaşında oğlu . Toparla bence biran önce kendini ve yeni hamileliğine hazırlan :)):1hug: