15 eylülde sonuç alacaklar kaç kişiyiz hadi toplanalım

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve beryu tarafından 7 Eylül 2009 başlatılmıştır.

7 Eylül 2009
    Konu Sahibi : beryu
  1. beryu

beryu Guest

benim test günüm 15 eylül gelin hüznüde sevincide beraber paylaşalım dilerim rabbim hepimizin dualarını kabul eder hepimizin kucaklarını doldurur:Saruboceq:

2. 7 Eylül 2009
  3. beryu

beryu Guest

benden başka kimse yok mu 15 eylulde sonuç alacak

4. 7 Eylül 2009
  5. sarxixmelekA&B

sarxixmelekA&B ÇAĞAN EGEM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    umarım olumlu sonuç alırsın..

6. 7 Eylül 2009
  7. Zxuxmmin

Zxuxmmin RABBIMIN EMANETISINIZ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canim benim....kadir gecesi senin icin bayram gecesi olsun...Allah sana güzel güzel olumlu sonuclar versin...

8. 7 Eylül 2009
  9. bsp

bsp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    beryucum benimkisi 14 eylül hadi hep birlikte geri sayalım ve belirtilerimizi paylaşalım..benm 1 eylülde transferim oldu transferden sonraki gün 1. sayılıyomuş diye okumuştum o zaman bugün 6.günüm ve sağ kasığımda ara ara saplanan krampmı diyim ağrımı diyim bilemediğim şeyler oluyo göğüslerimin yanlarına dokununca ağrıyo ....sen ne durumdasın canım belirti veya onun gibi bi şeyler varmı?

10. 7 Eylül 2009
  11. beryu

beryu Guest

sarımelek zümmin canlarım cok sagolun allahım bu mubarek ayda hepimizin yuzunu guldursun amın

Son düzenleyen: Moderatör: 7 Eylül 2009
  12. 7 Eylül 2009
  13. beryu

beryu Guest

canım benimde bu ayın üçünde transferim oldu bugun 4. gunum benım karnımda sıslık var kasıklarımda ara ara agrı oluyo goguslerımde baya bı sertlestı agrıyolar ama bunları belırtı olarak gormek istemıyorum cunku sonuc negatıf cıkarsa dahada kotu olurum bırde ben sureklı uyuyorum sendede var mı boyle bır sıkayet acaba lıaclar mı yapıyor dılerim rabbim bu mübarek ayda yuzumuzu guldurur dualarımızı kabul eder

14. 8 Eylül 2009
  15. bsp

bsp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    amiiinn...canım sorma bende o kadar çok uyuyorumki akşam yemekten sonra oturduğum yrde uykum geliyo ve kıvrılayım derken bi bakıyorum uyumuşum saat 11... gerçi ben ilk ilaçları kullanırkende öyleydim şimdi uyumıyım diye eşimle dışarı çıkıp yürüyüş yapmaya çalışıyorum artık hayatım uyku,iş ve beklemekten ibaret gibi oldu yaaaadelikafadulden:KK46::KK46:

16. 9 Eylül 2009
  17. efsun28

efsun28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaslar.bende 12 eylülde ögrenicem sonucumu.kasıklarımda arada bir agrı oluyor ama cok fazla degil hafif bir sancı şeklinde ve gögüslerimde şişkinlik ve sertlik var.en zor süreçteyiz artık böyle beklemek tedaviden daha zor.allah herkese nasip etsin inş.

18. 9 Eylül 2009
  19. larem1982

larem1982 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    113
    inş hepiniz güzel sonuçlar alırsınız arkadaşlar;şu mübarek günde emekleriniz ve dualarınız karşılıksız kalmaz