15 GÜNDE kpss BAŞARI

Konusu 'Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS)' forumundadır ve melek elif tarafından 9 Eylül 2008 başlatılmıştır.

9 Eylül 2008
    Konu Sahibi : melek elif
  1. melek elif

melek elif Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar 15 gün kaldı kpss ye size bir sorum olacak günde 5 saat çalışsam kazanabilirmiyim sizce bilgiler sıfır çok az

2. 9 Eylül 2008
  3. karamellidondurma

karamellidondurma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya bence kazanmak steyerek çalışırsan yaprsın bişeyler hadi sen şimdi çalışıyorsundur..... en azından emek ver ve verdim de pişmanlık yaşama

4. 9 Eylül 2008
  5. gulibik

gulibik !!! Çapulcu !!! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    ablacım bende giricem kpss ye we bence en çok sana puan getricek konulara çalış mesela tarih ten osmanlı dönemi çok uzun bi dönem sınawda puanı %5 etkilio bu sana zaman kaybettirir bunun yerine atatürk ilke we inkılapları kısa konu olduğu halde puanı %15 etkilio resim koyabilseydim hangi konular nasıl etkilio görürdün neyse bence şu kısa zamanda en işine yarayacak konulara ağırlık werirsen başarırsın herkese başarılar

6. 9 Eylül 2008
  7. pikolata

pikolata taze evli Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    gülün-89 a katılıyorum. Kurtuluş savaşından başlayarak tarih konularını bitirmelisin. 30 sorunun en az 20 si buradan geliyor. Moralini bozmak gibi olmasın ama 2 hafta çok az bir süre. günde 5 saatte az, konuya çalşıp bol soru çözerek pekiştirmelisin.

8. 10 Eylül 2008
  9. melek elif

melek elif Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ben hergün ha çalışam ha çalışam dedim. birde aöf sınavları vardı. bi ona bi buna derken baktım ortada birşey yok. Aöf geçti nasıl gelir bilmiyom. işte böyle evde 2 saatim kalıyor. 9 da eve gidiyom. ama ama şimdi uyku yorgunluk falan demeyecem. ne yapıp yapıp 5 saatimi ayıracam.