15. haftaya giriyorum ama hiç belirti yok, yardım edin

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve bernice tarafından 21 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : bernice
  1. bernice

bernice Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :uhm:Yaklaşık 2 hafta once ikili test yaptırdım, sorun yok dendi.Bebeği gordum, kalp atışlarını bile dinletti dr.Yarın itibarı ile 15. haftaya gireceğim ama hamile olduğuma dair hiç belirti yok.Ne midem bulanıyor, ne başım dönüyor, karnım gebeliğimin ilk haftalarındaki gibi çok şiş değil, karnım falan da ağrımıyor.Çıldıracağım, sabah tartıldığımda açken 56 yım, öğleden sonraları 59 oluyorum.Böyle garip bir durum yani.
    Dr.um tatilde, gidip gebelik testi mi alayım acaba?Düşse ya da bişi olsa belli olur dimi ?Lütfen yardım edin.

2. 21 Ağustos 2008
  3. zuzu08

zuzu08 yakışıklı erkegim Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    163
    üzülme canım bişey olmamıştır zaten ben 2.5 aylıkken doktora başlamıştım benimde belirtiler yoktu nasıl ulturasona girdim midem bulanmaya başladı ve su içtiğim zaman bile çıkarıyodum meğer bizim küçük bacaksızımız ulturasondan nefret ediyomuş o yüzden yüzünü göstermek istememiş

4. 21 Ağustos 2008
  5. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    ya canım sen ne dıyosun otur halıne şukret ne güzel nıye karnın ağrısın ağrımaz kı inş üç hafta sonra haraketlerini hissedeceksınnnn yapma böyle............... yavaş yavaş büyür karnın merak etme...........güzel düşünnnnnnnnn................. selammmmmmm

6. 21 Ağustos 2008
  7. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    herkesde olmayabilir belirti.ne güzel işte

8. 21 Ağustos 2008
  9. meral_83

meral_83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende 7 haftalık hamileyim ve benimde hiçbir belirtim yok bend korkuyorum ama herkesin olacak diye birşey yokmuş..üzülmeyelim ki meleklerimizde üzülmesin...

10. 21 Ağustos 2008
  11. Hera

Hera Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    153
    iyi de arkadaşım bebeğin o kadar küçük değil ki düşük yaptığını anlamayacak kadar. ayrıca ne kadar güzel hiç şikayetin yokmuş daha ne istiyorsun Allahtan. açken ve tokken kilolarımız zaten hep farklı cıkar bence sen kafanda fazla kurmussun bos yere bebegını de sıkıntıya sokuyorsun :eek:klava:

12. 21 Ağustos 2008
  13. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Belirti olarak neyi kastediyorsun anlamadım ki? :sm_confused:daha haftan çok küçük en az 3 hafta sonra ancak hareketlerini hissedersin..

Bulantı desen bu haftadan sonra oda kalmaz zaten bekleme boşuna, ilk başta olsa olurdu sende olmamış ne güzel...

Karnım şişmedi diyorsun şişmeyebilir , 4,5 aydan sonra anca belli oluyor..Oda çok dikkatli bakarlarsa...Ben 9 aylık bir akrabamı gördüm neredeyse 5 aylık gibiydi karnı yoktu..Bu işler görecelidir kişiden kişiye değişir, test falan yaptırma, sabret en az 3-4 haftaya bebeğinin ilk hareketlerini hissedersin...Oda bir gün olur 3 gün olmaz ilk başlarda..İçini ferah tut...
    kaydirigubbakcemile5

14. 21 Ağustos 2008
  15. serapilhan

serapilhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende 12 haftalık hamileyim ama benımde ne mıdem bulanıo ne başım dönüyo ilk 2 ay sureklı uyuyordum sımdı oda yok merak etme bısey yoktur.sana dıyorum ama bılıyormusun bazen benımde aklıma gelmıyor degıl acaba bıseymı oldu dıye dusunup duruyorum

16. 21 Ağustos 2008
  17. ozlemyb

ozlemyb Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    108
    ah canımmm yaa ben 4 aylık hamıleyım ne canım bişey cektı ne agrım oldu ne kustum ne dee halsız kaldım
    sen de ıdeal bı hamılelık gecırıyorsun bırak keyfını cıkar aaaaa gereksız yere bebişide uzmusundur
    allah nazarlardan saklasın arkadasım gule gule buyut yavrunu

18. 21 Ağustos 2008
  19. axsxxixk81

axsxxixk81 İkinci aşkım, tatlı oğlum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ahh canım maşallah:nazar: de şükret haline bulantı çekmek çok zor bırak bir şey hissetme iyidir bebişin merak etme...yakında tekmelemeye başlar..:KK46:.kusma yaşamadığından baş dönmeleri de olmamıştır ben ne bulantı çektim allahım bir saniye geçmiyordu şimdi iyiyim birden kesildi şimdi güzel güzel besleniyorum..bulantı olmayınca hiç bir şey hissetmiyorsun bebeği bile unutuyorsun..