15 yaşındaki kızım.. (boya hakkında bilinçli bayanlar buraya bi bakın lütfen) :S:S

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve bukiz tarafından 5 Ekim 2009 başlatılmıştır.

5 Ekim 2009
    Konu Sahibi : bukiz
  1. bukiz

bukiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızımm 15 yaşına yenii grdii.. Tutturdu saçımı boyatcam diyee.. saçında bi deişiklik istiomuş.. o yaşlardayken bzmde öylee takıntılarmz vardı ama annem bana hep kına yakardı.. neymiş hanfendi kına kokusunu sevmiyomuş. çok acaip bi şekildede boyatılcak saçım die tutturdu.. kızlar ne yapayım? sizce boyattırıyımmı? yada bşka bi çare varmıı? karamel yada kızıll türü renkklerr istiorr saçınaa .. :S:S

2. 5 Ekim 2009
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    ya hani loreal in amonyaksiz boyasi var ya onunla boyayabilirsiniz ama bence erken biraz canim ya..
    hem saclari yipranir hem yasina gitmez yani..
    bekleyemio ama demi birazcik daha :))
    dedigim gibi zararsiz ve amonyaksiz boyalri tercih edin bence..

4. 5 Ekim 2009
  5. Sumak

Sumak benim kürkçü dükkanım,kk :) Pro Üye

Beğenildi:
    294
    Ödül Puanları:
    203
    uçlarını boyat cnım hem hevesını alır hem de komple boyyamamıs olur .

hem de bu tarz moda sımdı hem kabul eder :)

sacının bır ton acıgını boyatsan bıle dünyalar onun olur,ama okul buna bırsey der mi bilmiyorum.

6. 5 Ekim 2009
  7. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    hehehe... ben 23 yasindayim. Anneme dayatmayi gectim konusunu bile acamiyorum. simdiki nesil cok sanslikaydirigubbakcemile5 ama yine de 15 cok erken bence.. degisiklik istiyorsa sacini kestirsin. simdiden boyatirsa sonra ne yapicak ki?

8. 5 Ekim 2009
  9. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    kizil istiyor bir de:1ninca: okulda hic sik durmaz bi de bu var. nolur genc kizlarinizi kadinsilastiricak uygulamalardan uzat tutun. gercekten yakismiyorakannehir ama illa olucaksa da uclarini saclarinin bir tonu acigina boyatsin... ne diyim:eek:lmaz: annemin bu konudaki katiligi bana da gecmis herhalde:kedi:

10. 5 Ekim 2009
  11. MissCiLek

MissCiLek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende 15 yaşındayım ve bende boyatmak istiyorum ne bu acelemiz ben de bilmiyorum :KK70: ama babam izin vermedi saçlarımın kızılı güzelmiş herkes bu rengi arıyormuş :KK70: bana kalırsa boyat ya da saç açıcı spreyler var onları kullanmasını söyle kesinlikle hayır deme o zmn burnunun dikine gider senden gizli boyar. kendimden biliyorum annem yapma dedikçe yapasım geliyor o yüzden suyuna git ve olabildiğince doğal şeyler kullan ki sonradan pişman olmasın

12. 5 Ekim 2009
  13. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    aklında bulunsun canım, o açıcı spreylerin içinde peroksit var, saçın kimyasını değiştiriyor tamamen, hiç de masum değiller yani...a.s.

14. 5 Ekim 2009
  15. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    çok dayatıyorsa götürün kuaföre organik boyayla seyrek gölgeler attırın saçlarına. hem saçının tamamı zarar görmez, hem de dip boya vs. ile uğraşmak ne zormuş öğrenir.
    ayrıca karamel ve kızıl kadınsı tonlardır, hiç yakışmaz 15 yaşındaki bi kıza...

16. 5 Ekim 2009
  17. bukiz

bukiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

hklısınızzz sizdeeee.... pekyy bildiqinizzz bitkisell şeylerr yokmuu kına haricindee.. saçın rengini açannn falannn.. ???????????

18. 6 Ekim 2009
  19. cemre25

cemre25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    e bu sefer de annesini saçımı uzatalım diye bıktırır..ben bi ara habire bişi bulup anneme söylüyodum artık sıkıldı:KK70: