15 yıl boyunca unutamadığım çocukluk aşkım yardım edinnn

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve melissa7 tarafından 6 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : melissa7
  1. melissa7

melissa7 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108

bundan nerdeyse 15 yıl önce şu anda 26 yaşındayım.
    sizinde oldu mu çocukluk aşkınız hala unutamadım yıllar geçse de
    yoksa sadece bir takıntımı bu bende

hem ilkokul hemde orta okulda birlikte okuduk o zamanlar ondan hoşlanırdım.
    Sonra biz başka bir şehre taşındık lise üniversite derken zaman geçti birbirimiz hiç
    görmek bu zamana kadar görmesekte yinede hep aklındaydı bun dan 2 sene önce facebook ta birbirimizi bulduk ilk olarak birbirimizi kamerada gördük sadece bir konuşmaydı sonra uzun zaman yine konuşmadık arada sıra da selamlaşıyorduk

oda da benim hissetiyim duyduları hissetiyormuydu acaba onun her slm yazmasında kalbim yerinden çıkacakmış gibi oluyor du bende mutlusu yok gibiydi salak salak gülüyordum hala onu unutamamıştım

bundan 6 ay kadar yine kamerada konuşmaya başlatık işte bana çok tatlısın felan güzel sözler sözlüyordu benimde çok hoşuma gidiyordu. Geceside sabaha kadar mesajlaştık tek problemimiz benim az konuşmamdı hep o sorular soruyordu beklide korkuyordu bir şeyler başlarsa sonrada beni bırakıp gitmesinden…

ertesi gün hep ben konuşuyorum birazda sen konuş diye tartışma çıktı. Onunla rahat konuşamıyordum her şeyi soramıyordum aslında bir sürü soru vardı ona soracağım ama soramıyordum çünkü o bana açılmamıştı veya ben öyle sanıyordum korkumda hep buydu sadece ben seviyorsam diye
    sonuçta çocukluk arkadaşımdı o beni öyle görmeye bilirdi.

Tartışmadan sonra birdaha da konuşmadık taki 15 gün öncesine yeniden msn de karşılaştık yeniden kamerada konuşmaya başladık yine bu bana güzel sözler söylüyordu ben yine mutluluktan uçuyordum bu aşkmıydı acaba bilmiyorum. Gece 12 ye kadar onunla msn de konuştuk ve bana bir birliktelik teklifinde bulundu dondum kaldım ama ona belli etmemeye çalışıyordum o an da kalbim yerinden atacakmış gibiydi…
    Sonra msneyi kapatıp telefonla konuşmaya başladık ben biraz süre istedim düşünmek için biraz naz yapayım dedim bana her şeyi sorabilirsin diyordu sana düşünlerinde yardımcı olayım diyordu hep ben de ona aklıma gelen her şeyi sordum tam sabahın 6 sına kadar konuştuk o gece çok güzel zaten mutluluktan da uyuyamazdım

Cevabımı ertesi gün söyleyeceğim diye telefonu kapattık Allahtan ertesi gün hafta sonuydu yoksa yanmıştım iş saatlerinde

Ertesi gün yani cumartesi günü yine msn de ve telefonda konuştuk bu sefer gece 4 e kadar konuştuk

Ertesi gün Pazar günü yine aynı şekilde msn ve telefonda konuştuk ve ertesi günü iş olduğu için konuşmamızı kısa kestik yine hep o konuşuyordu nedense onunla tam olarak rahat konuşamıyordum duygularımı tam olarak açıklayamıyordum.

(Onunla benim aramda çok uzak mesafeler var o buraya gelmek istiyordu ben tam kesin bir cevab veremiyordum biraz düşüneyim dedim

O van bense izmirdeydim onun işi serbest meslekti ve lise mezunuydu

Benimse çok güzel bir işim vardı devlet dairesinde müdür yardımcıyım.

O ben işimi bırakam burada kurulu düzenin var sen buraya gelebirlimisin dedi eger bu ilişki ilerlerde evlenirsek benimde içimden ewet demek geldi

Tabi bu ilişkininde sonun evlilik olursa dedim
    Ben her şeyi işimi ailemi bırakıp onunla van da yaşama fikri biraz kafamı karıştırmıştı. Ne yapacağımı bilmiyordum

O ise hemen buraya gelmek istiyordu ben hep düşüneyim dedim

Ve Pazar günü bu şekilde telefonu kapattık ve o günden sonra bir daha onunla konuşmadık ne telefon açtı nede msn sini neler oluyordu benimle acaba oyun mu oynuyordu ama bana hep ciddi olduğunu söylüyordu oyun olabilirmiydi acaba ya sabaha kadar konuştuklarımız damı oyundu

Offfffff çıldıracaktım neden ne oldu diye bense onu aramaya cesaret edemiyordum bu bir oyun derse diye ne yapardım ben o zaman

Aradan tam 15 gün geçti birde onu facede gördüm acaba slm yazsammıydım dedim ama yapamadım bir tek kelime bile yazmadı.

İçim resmen kan ağladı

Ertesi gün msn sini açtı sürekli slm yazıp göndermeden sildim kötü bir şey duymaktan
    Hiç konuşmadı bir tek kelime bile neden ne olmuş olabilirdiki bense her gün onun facesinden resmine bakıyorum her gün bilgisayarım başında gece 12 ye kadar oturuyorum msn sini açarda mrb yazarsa diye

Ne yapacağımı bilmiyorum yardım edin bana onu çok seviyorummm ailem bunu bilmiyor duysalar zaten onunla evlenmemede izin vermezler aile kültürleride farklı offfffffffff ya ​

2. 6 Ağustos 2010
  3. melissa7

melissa7 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    hala şu anda bile msn sini açmasını bekliyorum onun orda olması bile beni mutlu ediyor

her şey düzgün giderken neden birden bire aramadı
    cesaretimi toplayıpta soramıyorum

o kendisinin çocukluk aşkım olduğunu bilmiyor bunu da söyleyecktim hatta ilerlebilseydik

belkide böylesi daha mı iyi ki ailem öğrenince istemez zaten

o zaman daha çok acı çekmiş olucam ama

4. 6 Ağustos 2010
  5. melissa7

melissa7 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    aradan zaman geçtiği için zaten soramıyorum ya aklın nerdeydi derse ya sadece oyun du derse
    bizim onla bide konuşma problemiiz var ben sessiz bir insanım genelde hep o konuşuyor o yüzdedn de daha önce tartışma yaşamıştım onunla nedense rahat konuşamıyordum

6. 6 Ağustos 2010
  7. melissa7

melissa7 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    ölmeyecem ama ya ailem ya işim bunlarda var ama

arada boşluk varken hiç başlamamak daha mı iyi zaten oda ağustosun 20. de askere gidecek

8. 6 Ağustos 2010
  9. melissa7

melissa7 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    offf kafam çok karışık eger bugün msn sini açarsa belki slm yazarım

10. 6 Ağustos 2010
  11. melissa7

melissa7 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    onda vazgeçemiyorum her saatim onu düşünerek geçiyor diyebilirim

eger bugün msn sini açarsa deniycem açmazsa bu sevgi içimde kalacak hep

12. 6 Ağustos 2010
  13. seljan

seljan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    konuşmazsan da sen biteceksin baksana kaç gündür aklında o ve neler neler düşünüyorsun.. konuşursan herşey netleşir oyun mu değil mi belli olur.. sana kolay gelsin kendine güven konuş herşeyi kaydirigubbakcemile5yerimseniben

14. 6 Ağustos 2010
  15. melissa7

melissa7 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar çokkk teşekkürler

msn sini açmasını bekleyeceğimmm

16. 6 Ağustos 2010
  17. melissa7

melissa7 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    saol:)))

18. 30 Eylül 2010
  19. DeliAsk

DeliAsk Bir Deli ASK Bu Bendeki Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de bir zaman öyle bir enkaz altinda kaldim. cok ama cok sevdim.. sabahlara kadar agladim.. resmine bakip bakip göz yasi döktüm. hic bir zaman net bir cevap alamadim.. ne sevdim dedi ne de sevmedim.. pesinden kosturdu. ben hepsinin farkindaydim, ama gözümde o kadar büyüktü ki vazgecmem mümkün degildi.. aldigim nefesim gibiydi.. canim gibiydi.. ayda bir kez görüsüyorduk, samimiyetine ictenligine inaniyordum.. ariyacagim diyordu arkasi gelmiyordu.. ertesi ay tekrar ayni sekil. bu 4 yil boyunca bu sekilde devam etti.. bir gün beni aradi, bulusalim dedi, ben de o an ki mutlugunun tarifini anlatamam.. artik galiba hazir bu iliskiye dedim. bir hevesle bulusmaya gittim. oturduk konustuk güldük eglendik. hic olmadigi kadar sicakti, sevgi dolu sevkat doluydu.. bana sarildi yakinlasmaya calisti.. o an ben mesafeli davrandim.. ona sadece sunu sordum. beni hangi sifatla buraya cagirdin dedim? ona göre bunun akibeti sonuclanacak dedim.. ben senin icin neyim dedim.. onun cevabi su oldu.. seni ne sevdim ne de sevmedim.. ben seninle bir iliski düsünemem... buraya azcik egleniriz diye cagirdim.. benim gelecegim var.. büyük planlarim var dedi.. istikbalim var dedi.. seninle olursam yapamam dedi.. o an benim hissettiklerimi kelimelerle anlatamam.. cooook canim acidi.. yüzüne baktim.. dedim allah büyük beni buraya gönlünü eglendirmeye cagirdin benim sana olan zaafimi kullanmak istedin dedim.. allah yolunu acik etsin dedim.. aglayarak gittim.. peki o ideallerine kavustu mu gercekten ?? EVET!!!!!! hem de öyle bir kavustu ki... belkide suan Türkiye'de en cok sevilen birisi. belki degil gercekten de öyle... onun adina cok seviniyorum .. ben suan cok mutluyum nisanliyim.. gercek sevmenin ve sevilmenin tadina vardim.. o olaydan sonra bir kac kez karsilastik, ve beni unutamadigini söyledi.. ilk aski oldugumu söyledi.. dolayisiyla bir sans vermemi istedi.. bu nisanlimi tanimadan önce oldu tabii ki.. beni yari yolda birakan kisiye maalesef verecek sansim yoktu... ben mutlulugu yakaladim. ama o asla yakalayamacak.. icinde hep bir kusku olacak acaba beni mi seviyor yoksa sahip oldugum sey icin mi diye.. bu da artik benim farkim olsun demi zemuszemus

Son düzenleme: 30 Eylül 2010