16 Ay geti ayrldk onu hala unutamyorum :-(

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve mrsRochester tarafından 7 Aralık 2009 başlatılmıştır.

7 Aralık 2009
    Konu Sahibi : mrsRochester
  1. mrsRochester

mrsRochester Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    16 ay gecti ben hala onu unutamadim. onu sadece 2 ay tanidim ve hic birini okadar sevmedim. hala onu cok seviyorum. senağlamasenağlamaayrildigimizdan bu gune kadar bulusmadik ve onu görmuyorumda. sadece 2 defa mesajlastik ve sanirim onun hayatinda baska birisi var simdi. senağlamasenağlamaneden onu UNUTAMIYORUM? kafayi yiyecegim. hani zaman ilactir demisler. yalan. ne yapacagim? hayatim ve hersey kapkara. senağlama okudugunuz icin sagolun

2. 7 Aralık 2009
  3. cukurova

cukurova Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ilk aşık olduğun kişiyse unutman çok zor tabi bide bu iki ayda neler yaşadığın önemli ama bittiğini kabul etmen gerekir artık böyle konuşmak kolay ama emin ol karşına seni seven kişiler çıkacaktır bol bol dua et ağlamakla üzülmekle sadece kendini yıpratırsın :1no2:

4. 8 Aralık 2009
  5. mutsz

mutsz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynı durumdayım bende seni öle iyi anlıyorumki canım olmuyo bi ay geçti benimde ama unutulmuyo hep o içimde okadar teklif alıyorum ama yook aslaa kimseye başımı kaldırıpta bakamıyorum onun gözleri kokusu hep o oldu hayatım onun yüzünden hayattan soğudum nası unutcaz biz yaaa :'( daha kimseyi bukadar sevemiycem biliyorum herşey onu hatırlatıo kalbim çok ağrıyoo neden seven terkedilir yaaa :'(

6. 8 Aralık 2009
  7. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    "unutamıyorum, onu hala çok seviyorum, sensin bak 15 ay 28 gün geçti"

diye düşünüryorsan unutamazsın

zaman ilaçtır ama kafanı onunla meşgul edersen etki etmez ki canım

8. 8 Aralık 2009
  9. granada

granada evli,mutlu.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım yaa inan yanlız sen değilsin bu acıyı yaşayan benim de iki buçuk yıllık ilişkim bitti benim de ilk sevdiğimdi çok sevmiştim 4 ay oldu ayrılalı ama acım hala ilk günki gibi.
    belki zaman belki bir başkası teselli nerde ben de bilmiyorum inan,Allah sonumuzu hayra çıkarsın inşallah bu acıyı da gerçekten sevenlere yaşatmasın çok zor çok:sinifsinif::sinifsinif:

10. 8 Aralık 2009
  11. berceste06

berceste06 :(( Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    2ay tanıdım sadece diyorsun ...2ay yetmez bence cok sevmeye cünkü çok sevmek için çok tanımak gerekir yani seninki takıntı olmuş durumda...16 ay boyunca seni istemeyen birini nasıl hala düşünüp vakit öldürüyorsun yazık değil mi sana da...
    sevse zaten gelir yanına sevmiyor şu gerçege kendini inandır yolunu çiz bence..

12. 8 Aralık 2009
  13. mrsRochester

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yorumlariniza tesekkur ederim. sizlerle paylasmak biraz yardim etti. sagolun. berceste06 arkadasim dogru söyluyorsum ama aklimi basima toplamak zor. cabaliycam. baska care yok. :çok üzgünüm:

14. 8 Aralık 2009
  15. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    unutulur arkadaşlar unutulur.ben birini tam 10 yılda zor unuttum.ama şuan gerçekten unuttum acı çekmiyorum üzülmüyorum görmek istemiyorum.sonradan aradı yanaştı ama buluşma tekliflerini bile kabul etmedim.ve şuan başkasına aşığım.ama ben onun yüzünden 10 yıl gözyaşı döktüm sabahlara kadar ağladım uyumadım çok acı çektim.özel hayatımda mutlu olamadım.ama sonra buz gibi soğudum.şuan aynı şehirdeyiz ve allaha karşılaşmamak için dua ediyorum.çünkü varlığı bile lüzumsuz onun.ve 14 aydır çıktığım ve nasip olursa evlenmeyi çok istediğim biriyle birlikteyim.

16. 8 Aralık 2009
  17. mrsRochester

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tebrik ederim ve mutluluklar dilerim. keske bizde unutabilseydik aciyi yasamadan. onun beni benim onu sevdigim kadar sevmezsede belki adimi bile unutmus olsada o simdi beni cagirsa hemen giderim yanina. akilli davranmam mumkun degil. yuzu, kokusu. sesi hep aklimda.:çok üzgünüm:

18. 8 Aralık 2009
  19. hardgreen

hardgreen No Man No Pain Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bazen tutkuyla bağlanmak için yıllar geçmesine gerek yoktur bence. önemli olan ilişki sürecinde paylaşılanlar ve hissedilenlerdir. 2 ayda da büyük bir aşk yaşanacağınainanırım ben. canım benim, önemli olan hayatına onsuz devam edeceğini, onun bir daha dönmeyeceğini kabullenmen. geri döner demek isterdim ama aradan çok uzun zaman geçmiş. önüne bakmalısın, hayata karışmalısın, kendine yeni uğraşlar bulmalı, yeni ortamlara girmelisin. başka şeylerle oyalandıkça yavaş yavaş unutacaksın. emin ol buna. Allah yardımcın olsun...