16 Aylık oğlum için Adana veya Hatay da şaşılık konusunda doktor tavsiyeleri lütfen

Konusu 'Pediyatri - Çocuk Hastalıkları' forumundadır ve mehlika10 tarafından 20 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : mehlika10
  1. mehlika10

mehlika10 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selamlar.16 aylık oğlumda şaşılık var şuana kadar 2 dr a götürdük ikiside ameliyat dedi.oğlumuzu en kısa zamanda ameliyat ettirecez ama bu sorunu yaşamış olup tavsiyelerde bulunacak arkadaşlara ihtiyacımız var.Özellikle Adana, Hatay yada Osmaniye de bebeğini ameliyat ettirip güzel sonuçlar almış arkadaşlar varsa tavsiyeler bekliyorum.Zamanımız fazla yok.Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum.

2. 20 Temmuz 2010
  3. mehlika10

mehlika10 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yokmu bu konuda paylaşım yapacak birileri

4. 21 Temmuz 2010
  5. DagCicegi

DagCicegi Bir Kızım Olana Kadar... Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    Çocucuğunuz çok küçük olduğu için Pediyatri bölümüne taşıdım
    Bu bölümde daha fazla paylaşım şansınız olabilir
    Geçmiş olsun..Acil şifa diliyorum

6. 27 Ağustos 2010
  7. Mihriban

Mihriban Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    canım benim kızımda yaklaşık 2 yaşındayken merdivenden düştü gözünde kayma oldu:çok üzgünüm:.bizde tavsiye üstüne maraşta uğur göz hastanesine götürdük bu arada hem adanaya hem de osmaniyede kaç doktora götürdük hiçbiri hoşumuza gitmedi maraşta ameliyat oldu.ameliyatın faydası oldu ama tam olarak düzelmiş değil.şimdi gözlük kullanıyor dr gözlükle düzelir diyor.hala kontrollere götürüyoruz kızımın gözünün tam olarak düzeleceği günü bekliyoruz
    umarım bir faydam olmuştur acil şifalar senin oğlunada benim kızımada canım:Saruboceq:

8. 15 Ekim 2010
  9. usb

usb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    88
    benimle iletisime gecin size bu alanda dunya capında prof bir hocayı tavsiye edeyim.