16.haftada suyum geldi sebebi nedir

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve portekizli tarafından 18 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Mart 2010
    Konu Sahibi : portekizli
  1. portekizli

portekizli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba doktor bey öncelikle bizi burdan yardımcı olduğunuz için teşekürler
    benim 12 haftada sebebsiz kanamam başladı doktorum düşük tehditi olarak yatak istirahati ve progestron ilaç verdi kanamam 1 ay ara ara ve parçalı devam etti 2 haftada bir muyneye gittiğimde bebek yaşıyodu fakat doktorum suyu azalıyo diyodu en son 16 haftada tamamen suyu geldi ve bebeğim beni zehirlememsi için bebeğimi aldıllar ben polikistik tanısı vardı düzensiz adet vardı ve serophone denilen yumurtlama tedavisiyle doğal yoldan hamile keldım bu geç düşüklerin mutlaka sebebi varmı doktorum net bişey söylemiyo rahim filmi çekeceğini söyledi sizce 2, gebelikten önce başka hangi testleri yaptırmalıyım tekrar olur diye korkuyorum polikistik buna sebeb verirmi yardımınızı bekliyorum
    teş.....

2. 29 Mart 2010
    Konu Sahibi : portekizli
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba

suyun erken gelmesi ya rahimdeki yapısal problemlere(rahim filmi çekilerek anlaşılır) ya enfeksiyon yada çoğul gebeliklerde daha sık görülür bu yönlerden araştırılırsa sonraki gebeliğinizde risk azalır

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.