16 haftalık hamişler buraya

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve assu4 tarafından 29 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

29 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : assu4
  1. assu4

assu4 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    16+4. haftamdayım aynı dönemde anne olucaklar neler hissediyoruz konuşalım:CüvCüv:

2. 30 Temmuz 2010
  3. eskardelen

eskardelen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba bende 16+4 haftalık hamileyim 2 gün önce drdaydık kontrollerime gittik ama cinsiyeti belli olmadı bebişimizin:KK43:daha erken dedi dr ama bu haftalarda genelde belli oluyor.biz sorduk dr a %80 kız gibi dedi ama 1 ay sonra gittiğimizde sanırım belli olacak.3 lü testimi yaptırdım sonucunu alıcaz bikaçgün sonra hayırlısıyla oda temiz çıkar inş.en önemlisi sağlıkklı bir şekilde kucağımıza almak bebeğimizi alahın izniyle kız erkek farketmiyor..

4. 31 Temmuz 2010
  5. assu4

assu4 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlısı olsun kız olunca gec belli ediyomuş kendini banada 3aylıkken erkek dedı %75 pzt doktora gıdıcez pzt olmak bilmiyor sankı bıan evvel bebsımı gormek ıstyrm doktordayken zman çok cabuk gecıyo yetmıyo ultrasonda bıkaç dakıka gormek bıle :KK70:

6. 31 Temmuz 2010
  7. krokan

krokan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    63
    kızlar bende 16+1 deyim..dün gittik doktora..erkekmiş bebeğim..darısı başınıza..inşallah hayırlısıyla öğrenirsiniz..kan verdim 4 lü tarama testi için.sonuç 10 gün sonra çıkacak..hayırlısı olur inşallah..ben 10 kilo aldım ve çokta kilolu hamile kaldım..halim ne olur bakalım..walla sezeryan falan olursa yağdan çocuğa ulaşamıcaklar..aç aç bitmez:KK43:

8. 2 Ağustos 2010
  9. bskozberk

bskozberk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    ben de 15+4 düm bende 3lü testi yaptırdım inşallah iyi çıkar sonuçlar.ben de cinsiyeti öğrenemedim pozisyon uygun diildi meraktan ölcem.kızlar göbekleriniz belli oldu mu benim kocaman:)

10. 2 Ağustos 2010
  11. assu4

assu4 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok bnm belli değil neredeyse yok denılcek gıbı 1kilo almışım sadece bebişim iyiymiş annenın kılo almasının önemi yok dedı onemlı olan bebgn saglıgı az kılo alıp bebek saglıklysa anne ıcınde ıyı dogumdan snra cok ugrasmaz kılo için dedi bakalım :KK46:

12. 2 Ağustos 2010
  13. eskardelen

eskardelen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende de göbek çok az var hamile olduğum anlaşılmıyor hala:)ilginçtir ama kilo almadım hiç,hatta baştan beri verdim 17+0 dayım 1 hafta önce dr daydık herşey gayet normal dedi br sorun yokmuş sıcaklarda etkiliyor iştahımı tabiki ama yemeye gayret ediyorum

14. 3 Ağustos 2010
  15. eskardelen

eskardelen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    birşey sorucam benim son adet tarihim 9 nisan internetten hesaplamadan girince 16+4 üm ama dr hesaplayınca bu tarihe göre 17+1 çıkarıyor niye acaba aynı tarihten hesaplanıyor ikiside ama anlamıyorum

16. 3 Ağustos 2010
  17. ozlemcet

ozlemcet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    slm arkadaşlar,
    bende 16 +1 günlük hamileyim.ama malesef biraz stresli günler geçiriyorum ve bebeğimin zarar görmesinden endişe ediyorum.Benim stres nededim eşim ikimizde çalışıyoruz şuan da o devlet memuru bense özel bir firmadayım ve tek çalışanım.babamız şimdiden acayip bir strese girdi ya ben işsiz kalırsam ne olacak borçlarla gelir kafa kafaya benim bir iş yapmam lazım falan filan tamam onuda anlıyorum lakin eşim hiç ticaret kafası olan bir insan değil ve paniklemiş durumda ona şuan için endişelenmesinin gereksiz olduğunu eğer işden çıkartılırsam onu o zaman düşünmemiz gerektiğini söyledim.ama bir kaç yarım akıllı insan aklına girmiş salakça getirisi olmayacağı gibi götürüsü olacak bir iş için bir iki gündür beni ikna etmeye çalışıyor ama ben çok rahatsız oldum.zaten borçlarımız var yapacağı iş onu hüsrana uğratırsa bir şekilde evimize ve bana yansıyacak ve ben bebeğimin streten etkilenmesinden endişe ediyorum.biraz fazla yazdım arkadaşlar ama bana bir akıl verin.acayip bunaldım.

18. 3 Ağustos 2010
  19. assu4

assu4 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bebegn iri olabilir bebege göre konusuyo olabılır doktorun doktoruna sorman en dogrusu