16 Kasım

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve Pelish tarafından 25 Mart 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    25 Mart 2008
    Konu Sahibi : Pelish
  1. Pelish

Pelish Guest

Merhaba hamişler a.s.

Bende sizler gibi kasım ayında muhtemelen ayın 16'sında herşey yolunda giderse minik tırtılımı dünyaya getireceğim. Umarım herkes mutlu, huzurlu, stresin az olduğu, sağlıklı, sorunsuz bir hamişlik geçirir ve tanrının izniyle bu lütfu, bebişini dünyaya getirir.

Ben 6+1 hamişim. Acaba aranızda 6 haftalık başka hamişler var mı ? Sizlerde tam bu zamanlarda tüm gün yorgunluk hissediyor ve normale oranla çok ama çok fazla uyuyor muydunuz ? Uyuyorum, uyanıyorurm sonra kendimi yorgun hissediyorum. Eğer dersim ya da işim falan yoksa tekrar uyumak istiyorum. Bulantım oluncada biraz uzanıyorum bazen dalıp uyuya kalıyorum. Sizlerede bi sorayım dedim.

Kendinize ve bebişlerinize çok iyi bakın kocaman öpüyorum hepinizi yerimseniben Şeniz

2. 25 Mart 2008
  3. kalimerom

kalimerom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allah tamamına erdirsin canım inşallah bebişini sağlıklı şekilde kucağına alırsın.Bende de aşırı uyku hali var .Beynimde uyuşukluk var gibi.Bende beşinci haftamdayım.Gerçi bendeki belirtiler hamilelikten mi moral bozukluğundan mı bilmiyorum biraz sorunlu bir hamilelik benimki kese görünmedi değr düşük.İşte böyle ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN.

4. 25 Mart 2008
  5. Pelish

Pelish Guest

Umarım canım umarım. İnş. hamişliğin, bebişin ve senin açından sorunsuz geçer ve herşey yoluna girer. Bozma moralini tamam mı bak mutsuzluklar stres hep kötü etki yapıyormuş dirayetli ol lütfen. Kendine çok iyi bak canım öptüm kocaman Şeniz

6. 28 Mart 2008
  7. hazan22

hazan22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kizlar Bende 5+1im.dünden Beri Mide Bulantilarim Başlafi çok Kötü Oluyorum Kokular O Kadar Ağir Gelmeye Başladiki Birde Ben çok üşüme Var Kizlar Doktora Bu Aralar Gitmeyi Düşünüyorum 4,haftada Kan Testi Yaptirdim Ve 999 çikmişti Acaba Hafta Sonu Gitsem Gözükür Mü Kesecik?
    Bir De Kalp Atişlari Kaçinci Hafta Da Duyuluyor?

8. 28 Mart 2008
  9. karamio

karamio Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    88
    merhaba hazan ben 5+1 de gittim görünmedi..5+4 de göründü kese..gerçi senin değer benden yüksekmiş..1500 ü aşınca görünüyor canım..iki günde 2 katına ulaşıyo değer..bol şanslar...

10. 30 Mart 2008
  11. beklemek

beklemek Aşklarım İrem ve Eymen Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba bende 6+4 haftalığım ve bende de çok üşüme var bulantı var aslında yiyebiliyorum önüme gelince ama kokular beni öldürüyor birde gastrit var bu ikinci bebeğim diğerinde çok bulantım oluyordu ama kusmamıştım bunda daha iyi yiyebiliyorum ama kusuyorum hayırlısıyla şu bir ayı bir atlatsak herşey sanırım rayına oturacak.

benim kesim 5+1'de karından gözüktü bende bu hafta perşembe günü kalbi için gideceğim bütün duam kalbinide hayırlısıyla görmem için umarım hepimizin ki sorunsuz geçer

12. 30 Mart 2008
  13. cananfs

cananfs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım oncelikle bebişin hayırlı olsun.gecen sene bu zamanlar ben de hamileydim,oyyy çok guzeldi yaaaaaaaa.ve 24 kasımda prensesimi dünyaya getırdım.ben de çok uyku halı olmadı ama bır çok hamıle bu uykulu donemı gecırıyor,ayrıca bu haftalarda mıdenızde bulantılar olabılır 12.haftanın sonuna dogru bu durumda duzelır,hatta zaman zaman kasıklarınızda agrı hıssedebılırsnız,kanama olmadıgı surece bu durumda normaldir.saglıklı ve sorunsuz hamılelık dılıyorum canım,saglıcakla kal.

14. 30 Mart 2008
  15. Pelish

Pelish Guest

Saydıklarının hepsi tam anlamıyla oluyor mide bulantısı biraz abartılı şekilde hissediyorum. Bunun dışında saydıklarında var. Dün biraz endişelenmiştim ama bugün bi arkadaşım bunların normal olduğunu söyledi biraz rahatladım açıkçası.

İyi dileklerin için teşekkürler sende bebişine iyi bak öp bizim için a.s

16. 30 Mart 2008
  17. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Benim bulantılarım geçti sayılır çok nadir oluyo.Koku hassasiyeti de biraz azaldı.6+6 yız bugün:hooray::nazar:

18. 31 Mart 2008
  19. Sakura

Sakura Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Darkcıgım sen benden 5 gun ondesin, bende 6+1 im. Senin bulantıların basladı da bitti demek, bende bu tur semptomlar olamyınca hafif urperti geliyor. En son yasadığım düşükte hiçbir hamilelik belirtisi gostermedim desem dogru olur. Bu yuzden simdi de bulantı ve koku hassasiyeti falan olmayınca ne bileyim takacak sey arıyorum herhalde... Temkinliolayım diyorum işte.
    Neyse sıkıntıları atlattıgına sevindim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.