16 Yaşındayım Ve Selülitlerim Var

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve shakirahilal tarafından 6 Aralık 2008 başlatılmıştır.

6 Aralık 2008
    Konu Sahibi : shakirahilal
  1. shakirahilal

shakirahilal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    16 yaşındayım,178 boyundayım 68 kiloyum ve acayip göbeğim var.ben de zayıflamaya karar verdim..banyodan çıktıktan sonra şöyle bir baktım ki aman ALLAH'IM selülitlerim var... bacaklarım kılsız,pürüzsüz ve uzun yani çooook güzel...kısacası en ekonomik şekilde bu portakal kabuğundan nasıl kurtulabilirim....ve nasıl beslenmeliyim...yanlız kullanacağım ürünlerin ucuz olması çooooooooook önemli...şimdiden ilginize ve yardımlarınıza teşekkür ederimyerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

2. 6 Aralık 2008
  3. dita

dita PeriliKöşkünPİreliKedisi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Aynı sorun benim kızımdada var malesef..15 yaşına girdi 172 boyunda 60 kiloda göbek vs. yok ama bacaklarda selülit var ...
    35 yaşındayım bende daha yok bu yaşta nasıl selülit olur anlayamıyorum bi türlü...
    :uhm:

4. 6 Aralık 2008
  5. Afro

Afro minik prensesıyım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    cnm bence kesınlıkle rejım yapma spora basla hemen özelıkle yuruyuss ergenlık dönemındesın bu dönemde olurmus cünku vucudunuzda daha fazla yag war sonra gecer tatlım bıde yagla masj yap bebek yagı ve aspırını karıstr masaj yapp

6. 6 Aralık 2008
  7. Womanizer

Womanizer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    asitli gazlı içecekler içme canım dikkat et bol su iç fast food tarzı beslenme

8. 7 Aralık 2008
  9. primrose

primrose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Tamamen kurtulması zor, ama yazdıklarımı uygularsan gözle görülür şekilde azalacaktır:

1. Hareketsizsen hareketleneceksin. Spor yapacaksın, merdivenleri çıkıp asansör kullanmayacaksın, yüzme imkanın varsa sporlardan en etkilisiymiş. Hem genel sağlığa da çok faydalı.
    2. Yediklerin de çok önemli. Asla fast food yok. Kola, gazoz, kahve, cips ıvır zıvır yemek de yok. En çok yeşillik ve lifli gıda tüketeceksin. Et, balık vs de ye mutlaka ama aşırıya kaçmadan. Ve ızgara olarak, tava olursa yine hiç kıymeti yok, yediğinin yağda kızarmaması-pişmemesi esas çünkü.
    3. Bol su içmen gerek. Normalde bir günde iki litre içiliyorsa bunun üzerine çıkmaya çalışman lazım.
    4. Maydonoz suyu vb idrar söktüren bitki çayları da faydalı. Ama bununla beraber bol su içmen şart.
    5. Duşta masaj yapmak da o bölgede kan dolaşımını artırdığı için faydalı. Doğal lifler veya masaj süngerlerinden alabilirsin.

10. 8 Aralık 2008
  11. shakirahilal

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yorumlarınız için teşekkürler...peki ürün olarak verebileceğiniz bir şey var mı??

12. 8 Aralık 2008
  13. shakirahilal

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    fast food tarzı beslenmiyorum, ve vejeteryanım et yemiyorum o yönden sıkıntım yok:) ama su içmeyi pek sevmiyorum ve kolasız,cipsisiz hayat düşünemiyorum... galiba benşm için çokk zor olucak ..peki ürün olarak ne kullanmalıyım?avon ya da başka bir marka ürün bana yardımcı olur mu???şimdiden teşekkürler

14. 8 Aralık 2008
  15. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    ben yaşın itibariyle ürün kullanmanı önermiyorum.

16. 12 Aralık 2008
  17. pln_akgn

pln_akgn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba cnm bendede vardı 1 ay öncesine kadar ama kurtuldumm asla fazla yağ kullanmıyorum katı yağı hayatmdan çıkardım cips zaten yemiyordum kolanında lıght olanlarını az olmak şartıyla tercih ediyorum birde duşta çok sıcak su kullanıyorum ama en son çıkarken soğuk su tutuyorum sorunlu bölgeye bnm gbi azimsiz 1 insan ble kurtulduysa sen kesin kurtulursun :) yaşım:16

18. 24 Aralık 2008
  19. alocigal

alocigal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb cnm konu başlığını gördüm diğer yazıları okumadan cvp veriyorum yazan olduysa kusura bakmasın.diğer formlarda göğüs büyütme başlıklı alanlara girdim küç(karaüzüm çekirdeği ve nar çekirdeği)öneriliyordu,küç kullanmaya başladım denildiği kadar bende etkisi olmadı ama güçlü antioksidan olduu için vücuttaki toksini atmak mantığıyla devam ettim,daha sonra narı ekledim göğüsteki etkisi küç gibi oldu fark var ama denildiği kadar yok nar çekirdeğine başladıktan sonra şunu fark ettim selülitim çok yok başlangıç nara başladıktan sonra yok oldu kesinlikle tavsiye ediyorum kullanıp sonuç almış biri olarak a.s.