16 yumurta

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve lemis81 tarafından 7 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

7 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : lemis81
  1. lemis81

lemis81 Guest

kızlar ben aşılama için tedavi oluyorum.en son adetım temmuzun 2 sıydı yanı 6 gun oldu suan adet olalı.adetimin ikinci günü puregon iğnesi kullandım,yanı 4 gundur ıgneyı kullanıyorum ve bugun kontrole gıttım doktor cok saskın bır sekılde 16 yumurta olustugunu ve bunların en buyugunun 16mm oldugu soledışutarafagitti

cok mutluyum bu cuma aşılama yapıcaz inşallah tutarda bende hamile kalabilirim ne olur bana dua edin:teselli:

Son düzenleyen: Moderatör: 7 Temmuz 2008
  2. 7 Temmuz 2008
  3. xoxzlemkrts

xoxzlemkrts Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah hakkında hayırlısı olsun bir an önce kuzularına kavuşursun inşallah

4. 7 Temmuz 2008
  5. EU2

EU2 Guest

hamiş kalma olasılığın baya yüksek hemde çoul gebelik...
    inşallah olur canım muradına erersin

6. 7 Temmuz 2008
  7. gxuxl@end

gxuxl@end Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlısı canım maşallah baya yumurtan olmuş inş tutar bu ilk denemenmi

8. 7 Temmuz 2008
  9. EU1

EU1 Guest

maaşallah....bu kadar yumurtayla tüp bebek yapılsa daha iyi olmaz mı? bendede aynısı olmuştu....doktorum hemen tüpe yöneltti....bu kadar yumurtayla aşılama çok riskli...çoğul gebelik ama çok çoğul gebelik olabilir demişti...Allah kolaylık versin...

10. 7 Temmuz 2008
  11. lemis81

lemis81 Guest

aşılama bu ay ilk denememiz olucak.tup bebek gerekmez dedı doktor,aşılamaylada hamıle kalabılecegımı soledı.sımdı sızlere bı sorum olucak acaba asılamaya kadar yapmam gereken yada yapmamam gereken bırşey varmı sizce?cok heycanlıyım ve korkuyorum tahmın edıyorsunuzdur

12. 7 Temmuz 2008
  13. lemis81

lemis81 Guest

ayrıca bukadar yumurtayla bıle cogul gebelık olması %10 oldugunu soledı doktorum

14. 7 Temmuz 2008
  15. gxuxl@end

gxuxl@end Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım stres yapma en önemlisi heycan tabiki olcak sakın korkma sonuçta bizde dr elimizden geleni yapıyoruz taktir allahın rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inş bu kadar yumurtayla % 10 tutma şansımı dedi dr

16. 7 Temmuz 2008
  17. TOPRAK28

TOPRAK28 Allahım sana emanetiz... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    lemis81 hakkında hayırlısı olsun.Senin problemin neydi.PCO problemin varsa hipertisimilasyon problemi yaşayabilirsin.Ben de geçen sene pek çok yumurta ile aşılama yaptırdım, sonra vücudum su topladı.Çok büyük sıkıntılar yaşadım.O yüzden dikkat...

18. 7 Temmuz 2008
  19. lemis81

lemis81 Guest

benim hıc bır saglık sorunum yok arkadaslar sorun esımdeydı.oyuzden benım yumurtalarımı dahada cogaltıp esımdekı eksıklıgı bende tamamlamaya calıstılar.doktorum cogul gebelık ıcın yanı bırden fazla bebek olusmasına %10 bı ıhtımal verıyor.buyuk olasılıkla olursa tek bebek olur dıyor.