17 haziran da ameliyat oluyorum .... Revizyon ....

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve izmirli tarafından 12 Haziran 2010 başlatılmıştır.

12 Haziran 2010
    Konu Sahibi : izmirli
  1. izmirli

izmirli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    mrblar az cok actıgm konularda ve forumdaki yorumlarda mutszlugumu ve gecrdiğim burun ameliyatından sonraki durumu anlatım sizlerde destek verdnz bana paylaşımlarınzla msjlarınzla destek buldm toparlandm birazda olsa şimdi 2. ameliyata hazırlanyrm drm emre ilhan ilk amelyata tarihmi(12 mayıs) ertelemşti iyi olmadıgımı ve tekrar mutsz olamamı istemediği için tekrar görşmlermz devam etti 17 hazirana ertlemeşti dün kü görşmemzde ii geçti beni istekli gördü ve bana güzel bi burun yapacgnı söledi kendisi benm içinde büyük bi şans cok ilgilnedi sabırla hazırladı beni 2. ameliyata çünkü çok bozuktu psikolojım ... eski resmlerm albümde var aslında hiç estetiğe ihtyacım yoktu ama nasıl oldu anlamyrm böle bi kararı nasıl aldım nasıl yaptım hiç aklım almıyo ama oldu inanmak cok güç olsa durum ortada :KK43: nefes alma sorunumda daha da arttı ki kendi burnumdada genel sorun nefes almamakdı dr alt üst etmş burnum dengesini .... umarım bu sefer herşey güzel olur bana destek olan arkadaşlara özellkle cevo (pınar hanıma) mostmore (izmirli arkadaşım hacer'e) cooooookkkk teşekkür ederm :1hug: iyi ki varsınz

2. 14 Haziran 2010
  3. beyzacik

beyzacik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    hadi bakalım geçmiş olsun simdiden...

4. 14 Haziran 2010
  5. cevoo

cevoo Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Canım seni karar vermiş ve umutlu gördüğüme çok sevindim..ınşallah harika bir sonuçla aramıza döneceksin..Emre bey bu konuda gerçekten çok başarılı..Ben her geçen gün bu ameliyatı iyiki olmuşum diyorum..Ve insanlardan aldığım tepki müthiş..Çok şaşırıyorlar, eski halimi bilenler..Bunu yaşamak çok güzel canım..Sen de çok mutlu olacaksın ınşallah...Bu güveni ve mutluluğu yaşayacaksın...Herşey çok güzel olacak..:1hug:

6. 14 Haziran 2010
  7. mostmore

mostmore Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canımmm sonunda karar vermiş olman inan beni çok mutlu etti..pişman olmayacağına çok eminim..emre bey artılarını da söylemiş zaten :KK66: ameliyttn önce görüşsek iyi olurdu aslında ama çok az kalmış. güzel burnuşunla görüşürüz artık..hiç korkma herşey çok güzel olacak...

8. 14 Haziran 2010
  9. kustinoro

kustinoro Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    canım güzel haberlerini sabırsızlıkla bekliyoruz :)

10. 15 Haziran 2010
  11. izmirli

izmirli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cookkk teşekkr ederm canım payın cok büyük pınar hanımda öle sağolun iyi ki varsnz carsamba yola cıkacam ben perşembe amelyatım gelncede görşrz gitmedende görüşürz kaydirigubbakcemile3

12. 15 Haziran 2010
  13. serenades

serenades Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Umarım Çok iyi gecer her şey gönlünce olur canım..

14. 15 Haziran 2010
  15. seviyorumseni

seviyorumseni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    geçmiş olsun umarım bu ameliyatında hersey istedigin gibi olur sorunsuz bir ameliyat gecirirsin .

16. 16 Haziran 2010
  17. AskAsk

AskAsk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım inşallah yolunda gider hersey ve seni böyle moralli görmek çok mutlu etti beni umarım istediğin gibi olur burnun ve güzel burnusuna birlikte bakıp mutlu oluruz Allah a emanet ol........

18. 16 Haziran 2010
  19. AskAsk

AskAsk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    acaba orada kalacakmısın bir hafta eve mi dönecekmisin?