170 öğrenciyle sokağa atıldık!!! tahliye şokuu

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve MLS_ tarafından 18 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Ocak 2010
    Konu Sahibi : MLS_
  1. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Arkdaşlar belki haberlerde gördünüz artık moda mimar sinan yok :KK43: çok kötüyüz göz yaşlarıyla çıkarttık piyanolarıı eşyaları pcleri yeni gldim inan ordaydım büyüğüm olan öğretmenlerim fenalaştı bırakamadımo okulu yılların geçtiği o güzel evimi... Ders sırasında polis zoruyla sınıfları boşalttılar..Yetmedi oturduğumuz iskembye kadar aldılar. Bu rezalet yüzünden eğitimci arkadaşlarımız olsun öğrencilerimiz olsun psikolojik olarak etkilendiler.
    Bende ağladım dayanamadım şimdi boş bir köşke aldık eşyaları yarısıda yurtta. Bu bir hukuk vahşeti. Bari busene bitseydi bu kadar öğrenciyi sokağa attılar okula el koydular iyimi yaptılar ders vakti ders işletmeyip onları üzerek ve anlaşmayı kendilerince bozup bunu habersiz yapmaları..

Yine de umutsuz olmak istemiyorum dualarınız bizimle olsunn. Böyle açık konuştum ama napayım artık basınada yansını görsünler ne kötü eğitim düşmanları var. Sabah demekki son kez tören yaptık sonkez piyano çaldık o sınıflarda son kez oturduk. Orası okul değldi evimizdi bizimm.. :a015: el salladım böle son kezz son kez o okula bak tımm.. yen ibir yer nasıl bulacağız nasıl edeceğiz bilmiyoruzz milli eğitimden yardım bekliyoruzz allahtan 15 tatil var birz zaman olur inş. yeni bi yer buluruz :Saruboceq: senağlama Allahıma sığınıyorumm o en büyüktürr bulcak bir yolunu her şerde bir hayır vardırr

2. 18 Ocak 2010
  3. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    evet haberlerde gördüm az önce.
    bir yıllık kirası ödenmediği için boşaltılmış sanırım.
    sahibi de ünlü biriymiş.
    geçmiş olsun.
    inşallah bir an önce sorununuz hallolur.
    yöneticiler bir çözüm üreteceklerdir sanırım.

Son düzenleme: 18 Ocak 2010
  4. 18 Ocak 2010
  5. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    inşallah yazıkk o kdar öğrencinin göz yaşına ki borç senet halibe gelsin diye anlaşılıyo tamam diyolar bugün gelip birden okuu boşaltıyolar akıl mı mantık mı? off :KK43:

6. 18 Ocak 2010
  7. ozzy_mim

ozzy_mim artık evli :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    gerçekten çok üzüldüm.öğrencilerin okulla bağı çok önemlidir.o binayla resmen bir bağ kurarlar..benim de bir zaman eski okuduğum okul satılmak üzereydi.duyunca perişan olmuştum.anılarla dolu çünkü...sizi çok iyi anlıyorum.inşallah sahibi biraz merhametli çıkar da kararından vazgecer :KK43:

8. 18 Ocak 2010
  9. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    inşallah 60 bin lira verirsek tekrar okulu bize vericekler baklaım nasıl toplayacağız okdar parayı ya yeni bir yer bulmak kolaymı helede güzel sanatlara uygun.. 15gün tatil nasıl taşınırız ederizz milli eğitim biraz destek olucağını söyledi ama nereye kadar maddi olarakta sıkıntıda okulumuz

10. 18 Ocak 2010
  11. NAZ__24

NAZ__24 Semih ve Duru*nun annesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.017
    Ödül Puanları:
    188
    çok geçmiş olsun haberlerde izledim binanın sahibide hiç ihtiyacı olmayan biri
    süreyya yalçının abisi başka bir yol bulunamaması çok acı inş parayı toplarsınız

12. 18 Ocak 2010
  13. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    az önce izledim işte işi gücü gezmek tozmak evlenip boşanmak haftasonları zevk için kumar oynamaya gitmek olan insanla o öğrencilerin halinden anlamaz yazık insaf kalmamıs yazık

14. 18 Ocak 2010
  15. _chocolate_

_chocolate_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Inanmiyorum canim bu nasil bir karaktersizlik böyle seylerin bizim ülkemizde oldugu icin utanc duyuyorum :KK43:

16. 18 Ocak 2010
  17. MLS_

MLS_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    yarın okula gidicez tekrar bütün herkes orada olucak veliler sağolsun çok destek veriyolar umarım bugünleri atlatırızz da eğitim son hız devam eder huzurlu bir şekilde

18. 18 Ocak 2010
  19. MeDuSa

MeDuSa Guest

Neden böyle bişey oldu ben bişey anlamadım boşaltılan da yurt mu okul muydu?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.