18+0 da cinsiyet kesin öğrenilemez mi???

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ELALI tarafından 4 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : ELALI
  1. ELALI

ELALI biriciğim, canım kızım... Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    Merhaba kızlara.s.
    Bugün cinsiyeti öğrenmek için doktora gittim 18+0 ım, ultrasondada 5-6 gün önden gidiyor...
    10 gün önce 3lü test yaptırmaya doktora gittiğimde cinsiyetini sordum, dr. önce kıza benzettiğini fakat sonradan çıkıntı gördüğünü söledi ve şimdi ikileme düştüm demişti, 10 gün sonra tekrar gelin bakalım demişti, bugün gittiğimde gene aynı şeyleri söledi...
    bariz bi şekilde erkek bebeklerde olan çıkıntı var ama testisleri göremiyorum dedi, ve klitorisi belirgin bi kız oldunu düşünüyorum dedi...
    fakat bazı erkek bebeklerde testislerin inmesi 24. haftaya kadar sürdüğünüde ekledi...
    ve %80 kız oldunu düşünüyorum dedi...
    Benzer bi durumla karşılaşan varmı? kızda olsa erkekte olsa bu haftada kesin bişey sölenmezmiydi:Saruboceq: Sağlıklı olsunda geç öğreneyim diyorum fakat bu ikilem, 2 cinsiyete benzetmesi kafamı çok karıştırıyo-tatlicadiarzu-

2. 4 Mayıs 2009
  3. tulay74

tulay74 Oğlunu özlüyor... Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    16 Haftalıkken erkek olabilir demişti gittiğim bir doktor , 22 haftalıkken kendi doktorum kesinlikle kız dedi , kafam karıştı ertesi gün başka bir doktora gittim kesinlikle erkek dedi.
    Sağlıklı olsunda cinsiyeti önemli değil artık napalım dedik be başladık beklemeye ve 24 haftalıkken erkek olduğu kesinleşti.

Sağlıklı olsun da cinsiyeti sorun değil kafan karışık anlıyorum ama bence hamileliğinin keyfini çıkar , nasılsa bigün %100 ihtimalle cinsiyeti şudur denilicek.

4. 4 Mayıs 2009
  5. nicole78

nicole78 pamuk şekerlerim.... Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    153
    valla ben şanslıymışım...12 haftalıkken erkeğe benziyo demişti dr um...16 haftalık kesinleşti...inş sende bigün kesin öğrenicen canım...

6. 4 Mayıs 2009
  7. m.joYy

m.joYy мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kesınleşse bıle bısı alma:)))) 24 e kadar bkle derım:)))ben öle yaptım..hayırlısı neyse o olsun canımcım önmlı olan o:)))ben 31 deyım.pembeler aldım ama erkek olsa yıne sewınırım saglıklı olsun yeterr

8. 4 Mayıs 2009
  9. ELALI

ELALI biriciğim, canım kızım... Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    ayy cnm sende ne kadar karışık bi durumda kalmışın:teselli: 24. haftanda kesin erkek oldunu kendi doktorun kontrol esnasındamı gördü cnm, yoksa detaylı ultrasonda falan mı?
    Allah sağlıkla bebeğini kucağına almanı nasip etsin:Saruboceq:

çok şanslıymışsın hakikaten, Allah sağlıkla bebeğini kucağına almanı nasip etsin:Saruboceq:

cnm ufaktan ufaktan bişeyler alırım yeşil, sarı beyaz v.s.kaydirigubbakcemile3 dayanmak ne mümkünkaydirigubbakcemile3
    sana kız dediler heralde, kaçıncı haftanda öğrendin?
    Allah sağlıkla bebeğini kucağına almanı nasip etsin:Saruboceq:

10. 4 Mayıs 2009
  11. tulay74

tulay74 Oğlunu özlüyor... Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    24 üncü haftadan sonra artık bende görmeye başladım , sendede aynı olucak meraklanma.

12. 4 Mayıs 2009
  13. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    canim 18. haftada göstermesi gerekirdi ama belli olmuyor bu yaramazlarin ne yapacaklari..benim kizim 25.haftaya kadar bacaklarini acmamisti..

14. 4 Mayıs 2009
  15. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım bu bebeğin duruşuna bağlı bir arkadaşım doğuma girerken doktor evet oğlumuz baya sağlıklı diyor kızcağazda benim kızım olucaktı diyor yooo erkek diyor doktor ve oğlu var şimdi

16. 4 Mayıs 2009
  17. Menzil Gxuxlxux

Menzil Gxuxlxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    153
    Canim ben bebegimin cinsiyetini 17+3 de ogrenmistim ve bebegimin testisleri bariz sekilde ortadaydi.. Yani bence senin bebegin kiz...Erkek olsaydi muhakkak pipisi gorunurdu. Ama cikinti var diyorsa doktorun, doktorunda dedigi gibi kizdir.

18. 5 Mayıs 2009
  19. karafilik

karafilik Guest

Ben de oğlumun cinsiyetini ilk 13. haftada öğrendim ve 17. haftamızda testisleri ortadaydı resmen gösterdi doktor pipişini oğluşumun. Kısmet hayırlısı olsun da ama bacaklarını açmıyor olabilir. Ya takılma cinsiyet konusuna rabbim hayırlı sağlıklı versin de. Ama için içini yiyorsa çaktırmadn başka bir doktora gözük. benim gitmediğim doktor kalmamıştı ilk zamanlaaaaarrrr:KK46:hihoyyyt