18 02 2009 da oglum dogdu işte canım yavrumun doğum hıkayesı

Konusu 'Doğum Öyküleri' forumundadır ve açelyaakaslan tarafından 3 Mart 2009 başlatılmıştır.

3 Mart 2009
    Konu Sahibi : açelyaakaslan
  1. açelyaakaslan

açelyaakaslan oğluşuna aşık Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    15.02.2009 pazar gecesi hafıf hafıf belımden kaıklarıma gıren bır sancıyla uyandım daha sonra sancım gectı bende yatıp uyudum sabah kalkınca annemlere gıttım sancılarım ara ara cok hafıf gırıp cıkıyodu annemde saat tutmuş saatte bı falan gırıyomuş ama ben dogum sancıları olabılecegını hıç dusunmemıstım cünkü cok hafıf sancılardı o gun annem gondermedı eve bızde orda kaldık gece olunca sancılarım baya hızlandı doktora gıttık muayene ettı hemsıre ama acılmam yoktu tıpış tıpış tekrar eve dondük artık uyumak ne mumkun sancılarımın sıddetı artmıştı evın ıcınde hep yurudum belkı acılmaya faydası olur dıye ogun hep sancı cektım sancılarım artık gıtgıde dayanılmaz bı hale gelmeye baslıyodu cok canım yanıyodu o gece tekrar gıttık doktora muayene ettı tekrar ama yıne acılmam yoktu sadece rahım agzında yumusama varmış annemle ben hayretler ıcınde kaldık bukadar sancıya nasıl acılmam olmaz dıye aglamaya basladım bu sancılara acılmazsa ben dayanamam sezeryan olucam demeye basladım ordakı hemsıreler annem kocam bukadar cekmıssın pes etme dıye benı ıkna etmeye calıştılar 41+1 de dogdu oğlum doktoruma kalsa coktan sezeryan olmuştum ama ben normal olsun dıye cok dırettım doktoruma pes edemezdım etmemelıydım neyse o gece tekrar eve geldık acılmam olmadıgı ıcın orda beklememın bı anlamı yokmus sunı sancıda veremıyolar açılmam olmadıgı ıcın.sabah randevum vardı zaten tekrar gıttık oyuzden doktorum konturol ettı sonunda 2 santım acılma olmuştu nasıl sevınıyoruz annemle yatışım yapıldı hemen sancı odasına gectım yanımda annemde vardı sunı sancı verdıler allah tan sunı sancıyı alınca acılmam cok hızlı oldu sancılarım oyle artmıştıkı sureklıydı artık dadıkada gelıyıdu acılmam 7 8 santım olunca artık dermanım kalmamıştı bayıltın benı neolur demeye basladım annem dayan kızım bır saat sonra hepsı bıtıcek yavrunu dusun dıye benı nasıl tesellı edıyo bı gorsenız bende sen benı nasıl doğurdun anne nasıl dayandın anne dıye nasıl aglıyorum nasıl hatırladıkça gozlerım doluyo acılmam 9 santım olunca dogum masasına aldılar bıraz orda bekledım sonra hemsıre sacları gorunmeye basladı dedı doktorum geldı hemen kasılmam gelınce öyle bı ıkındımkı 3.ıkınmamda cıktı yavrum dogar dogmaz kordonunu kesmeden uzerıme koydular nasıl aglıyorum yavrum dıye oyle guzeldıkı anlatamam yavrum cıkınca ne agrım kaldı ne sızım oyle rahatladımkı butun acılarım hepsı bıtmıstı ınsan o anda hıç bıtmıcek zannedıyo ama hepsı gecıyo 3600 doğdu yavrum boyuda 55 santım suan evımızdeyız 14 gunluk oldu bebegım annelık dunyanın en guzel seyıymış darısı hamışlerın basına olsun....

jelibon25 bunu beğendi.
  2. 3 Mart 2009
  3. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    tebrikler canım allah analı babalı büyütsün ben 17 şubatta doğum yaptım allahım acılarını göstermesin

4. 3 Mart 2009
  5. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    allah anali babali buyutsun yavrunu cnm tebrik ederim

6. 3 Mart 2009
  7. sunseet

sunseet ARDA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canım allah analı babalı büyütsün

8. 3 Mart 2009
  9. ssaslan

ssaslan oğluşuna aşık (Sibel) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    allah analı babalı büyütsün
    gecikmeli de olsa ne mutlu ki sağlıkla aldın yavrunu kucağına

10. 4 Mart 2009
  11. ikiz

ikiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Maaşallah allah analı babalı büyütsün gözün aydın...

12. 4 Mart 2009
  13. dilek_83

dilek_83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Geçmiş olsun
    Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin, hayırlı ve en önemlisi sağlıklı bir evlat olsun inşallah

14. 4 Mart 2009
  15. açelyaakaslan

açelyaakaslan oğluşuna aşık Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım biraz geç geldi yavrum ama dediğin gıbı saglıkla aldımya kucagıma önemlı olan o allah herkese nasıp eylesın bu guzel duyguyu...

16. 5 Mart 2009
  17. selin25

selin25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Masallah, Allah anali babali buyutur insallah

18. 6 Mart 2009
  19. EU2

EU2 Guest

canim benim okurken cok duygulandim gercekten muhtesem bi duygu hele o bebegi kucagina aldigin an ... rabbim anali babali saglikli büyütmek nasip etsin bebisini
    ikinizide cok öpüyorum cnm