18 yaşındayım ama saçımda bir sürü beyazım var:(

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve diclee tarafından 15 Ocak 2009 başlatılmıştır.

15 Ocak 2009
    Konu Sahibi : diclee
  1. diclee

diclee Guest

kızlar daha 18 yaşındayım ve saçlarımda çok fazla beyaz var sürekli koparıyorum yada boyuyorum arkadaşlarımında dikkatini çekiyo rahatsız oluyorum saçlarımın beyazlamasını nasıl engelliyebilirim bunun bi formülü varmı sanırım kopardıkça dahada çogaldı boyadıkçada yıprandı yardımcı olursanız sevinirim önerileriniz için şimdiden teşekkürler

2. 15 Ocak 2009
  3. irem__su

irem__su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sakın koparma dahada fazla çoğalır

4. 13 Şubat 2009
  5. yagmur_tanesi

yagmur_tanesi GÜL Kİ HAYAT SANA GÜLSÜN Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    cnm sarımsak saçta beyaz olusumunu engellermiş beyaz saçı döker siyaf taze saç çıkartırmış

6. 13 Şubat 2009
  7. melodyyy

melodyyy Guest

bende 19 yasındayım ve aynı sorun bende de war ben koparmadm ama uclarından kestim görülmeyecek kadar ama cok coğaldılar bu sene :çok üzgünüm::çok üzgünüm: boyatmak istemiyoru sacımınhepsini buyasta boyatmaya baslarsam saclarım cok yıprancak daha da beyazlıcak uğrasmak cokzor o yuzdenne yapabilirm. ilac yada doğal seyler ne war ??

8. 13 Şubat 2009
  9. ezgi_nur

ezgi_nur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    33 yaşındayım ve ilkokul döneminden beri saçlarım beyazlayama başladı.Şu an nerdeyse tamamı beyaz .Babam da bile benim ki kadar beyaz yok:)...Ben bir çözüm bulamadım varsa da bile artık çok geç sanırım

10. 21 Şubat 2009
  11. Tarrcinn

Tarrcinn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    benim saçlarım da bikaç yıldır beyazlamaya başladı. hızla çoğalıyorlar sanki:bbo: koparmıyorum ama kuaför fön çekerken dibinden kesiyo gördüklerini..

12. 21 Şubat 2009
  13. Lavanda

Lavanda Başını eğme dik tut Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bu sabah her eve lazımda stop grey diye bişi gördüm, sprey sanırım fiyatıda 60 küsür müydü neydi, öylesine seyrettiğim için çok dikkat etmemişim ama boya değil saçlardaki zayıflayan pigmentlerin kuvvetlenerek saça yeniden renk vermesine yardımcı oluyormuş bi bakın isterseniz internetten canlarım

14. 12 Mart 2009
  15. vintage

vintage Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim de senin yaşlarında saçım beyazlamaya başladı...sakın kopartma..
    boyadıkça daha çok beyazlıyor bu kesin...

"stop grey" adında bir losyon varmış bende tv de gördüm internetten araştırdım..mantıklı bir çözüm gibi geldi...

16. 27 Haziran 2009
  17. yenik

yenik Guest

" stop grey " diyorsunuzda kullanan ve memnun kalan var mı?

18. 14 Ekim 2010
  19. 19971

19971 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 13 yaşındayım ve upuzun saçlarım var benim saçımda da yeni çıkan beyazlar var ne üstler beyaz altlar siyah ne yapıcam?:KK43: yardım edin lütfen yalvarırım:KK43: