19.hafta sancı ve kasılma

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve bannu tarafından 27 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2012
    Konu Sahibi : bannu
  1. bannu

bannu Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    arkadaşlar gebeliğimin 19 haftasındayım 2.gebeliğim fakat bi sorunum var son bi kaç haftadır sancı ve sık sık kasılmalırım oluyo sancı olurken çok fazla da akıntım oluyo ayrıca drm rahim içi duvarında kanama olduğunu söyledi benim gibi olan var mı acaba drum sadece erken doğum olabileceğini söyledi.

2. 27 Mayıs 2012
  3. menbeta

menbeta Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sancı olurken gelen akıntı suyun olmasın sakın ?? azalmaya baslamıs olabilir mi ?? bence vakit kaybetmeden doktoruna git yada o doktoru değiştir baska bir doktora git.. herkes bazı kasılmalara sancılara normal der ama ihmal edilcek bir konu değil bence.. bende 14 haftalıkken kasılmaların ve 5-10 dk da bir sancım gelir giderdi hiç anlamadım gecenın bi vakti suyum patladı ve bebeğimi kaybettim. Allah kimsenin basına vermeisn. bu yuzden bence ihmal etme de bi doktra git..

4. 27 Mayıs 2012
  5. bannu

bannu Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    2 dr gittim ve ikiside pek önemsemedi bu hafta başka dr gidicem artık onlar önemsemeyince bende normal mi acab diye düşünmeye başladım

6. 27 Mayıs 2012
  7. menbeta

menbeta Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi baska bi doktora daha git. devlet hastanesine felan mı gidiyorsun?? bi ozele gitmeyi dene.. bazen devlette yogunluktan her hastayla hakkınca ilgilenemiyorlar.. bence ihmal etme güzelim. Allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin....

8. 2 Ekim 2012
  9. gelbebekgel

gelbebekgel Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba;
    bende 19.haftadayım ve bacak kramplarım var.ne durumdasın geçti krampların diye merak ettim .