19. haftada kahver rengi akinti

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve LadyLiLi tarafından 29 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

29 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : LadyLiLi
  1. LadyLiLi

LadyLiLi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam guzel hamisler, benide araniza kabul ederseniz cok sevinirim, ben 19 hafta 4 gunluk hamisim, benim sizlere bi sorum olucak, dun doktorumla randevum vardi randevuya gitmeden once kahve rengi akintim oldu, normalde de akintilarim oluyodu ama kahve rengi olmamisti hic, gittigimde doktoruma soyledim durumu, acaba acilma mi var diye, kahve rengi akintinin neden oldugunu anlamak icin alttan muayene etmek istedigini soyledi, ben pek sicak bakmayinca tercihi bana birakti, bende kabul ettim, eve geldikten sonra ic camasirimda kan gordum ama acik renkte degildi koyu, kurumus kan gibiydi, daha sonra akintim kahve rengi sekilde devam etti cok az bi sekilde ve muayenede herseyin normal oldugunu acilmamin olmadigini ya da kahve rengi akintiya sebep olabilicek bi durumun olmadigini soyledi, ama kani gorunce cok kotu oldum :sinifsinif: sizce bu durum normal mi? uzun oldu kusura bakmayin ne olur, tecrubelerinizi benimle paylasirsaniz cok sevinirim, sevgilerimle :gitme: