19 haftalık hamileler sorum size ...

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve ayse_mcam tarafından 17 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : ayse_mcam
  1. ayse_mcam

ayse_mcam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar 19 haftalık hamileyim ama henüz bebek oynamaya başlamadı benim gibi olanlar varmı aranızda....

2. 17 Ağustos 2010
  3. cancer68

cancer68 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    20.haftamdayım bebeğim ultrasonda kıpır kıpır ama ben hala tam anlamıyla hissedemiyorum.doktoruma sordum bebeğin oldukça sağlıklı acele etme hissedersin zamanla dedi.:CüvCüv:yerimseniben

4. 18 Ağustos 2010
  5. capellas

capellas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bende 19+6. günündeyim bundan 4gün öncesine kadar hiç oynamıyorudu çok üzülüyordum bi de herkes soruyor daha hissetmiyormusun diye sanki sorun bendeymiş gibi napıyım çocuk gayretli vursa hissedicemde yok anam vurmuyordu :) ama çok şükür sahur zamanı ezan vaktini beklerken uzandım kitap okuyayım dedim hafif hafif kıpırdandı bende hemen elimi göbüşe koydum sonra al sana der gibi bi tekmeledi aha işte ondan sonrada durdurabilene aşk olsun normal oturma pozisyonunda yavrum sıkışıyormu ne töbe dirlik vermiyor iteliye iteliye uzanır gibi oturduğumda daha az hissediyorum itmelerini çok güzel özel bi duyguymuş sizde inşallah hemen tadarsınız bu duyguyu

6. 18 Ağustos 2010
  7. aymuel

aymuel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben 19 haftalığım yaklasık iki hafta önce hissetmeye başladım.ama benim ikinci hamileliğim olduğu için herhalde.

8. 18 Ağustos 2010
  9. yabangulu07

yabangulu07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende 18 haftalık hamıleyım ıkı hafta oluyor hıssetmeye baslayalı...benımde ıkıncı bebegım..dr bıraz daha deneyımlı oldugumuz ıcın duydugumuzu soyledı.normalde 20 22 haftalıkken hıssedılmesı normalmıs..endışelenmeyın..daha cok sırt ustu dumduz uzanınca ve cıkolata gıbı seyler yıyınce oynuyor...
    bırde sıze tavsıye dr gıtmeden utlrasona gırmeden yarım saat once cıkolata yada dondurma yıyın..bebış cok guzel oynuyor..muayenede heryerı gozukuyor ozaman.... :))))

10. 18 Ağustos 2010
  11. ayse_mcam

ayse_mcam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim de ikinci hamileliğim ilkini 3,5 aylıkken hissetmiştim gerçi doktorum 20. haftadan sonra hissetmeye başlarsın dedi ama ben yinede bi sorayım dedim benim haftamdakilere tşk ederim hepinize ...opuyorumnanaktan