19 haftalık hamileyim hiç aşermiyorum

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve _sinemis_ tarafından 11 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : _sinemis_
  1. _sinemis_

_sinemis_ KaNaTSıZ MeLeĞiM :) Pro Üye

Beğenildi:
    129
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar merhaba
    19+3 günlük hamileyim hiçbirşey aşermyorum normal 3 öğün yiyorum nerdeyse kendimi zorluyorum hergün 2 bardak süt-ayran ve yoğurt mutlaka yiyorum ve yumurta ama ekstra hiçbirşey aşermyorum :icecream: 52 kilo ile gebelk başladı şuan 56 oldum doktor herşey normal diyor .çalışıyorum işe daldığım içinmi aklıma gelmyor hala anlamış değilim :CüvCüv:

2. 11 Ağustos 2009
  3. zeytingxoxzlxux

zeytingxoxzlxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Canım ben 33 haftalık hamileyim , bende hiç aşermedim istifra da etmedim , bünye meselesi herkes aşeri,cek diye bişey yok ama , arada bir iste sen yalandan da olsa :))

4. 11 Ağustos 2009
  5. irem4006

irem4006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    bende 18 haftalıgım ama bende aşermiyorum herkes aynı olcak degil canımda okadar istesin istemezdim aklıma sacma sapan bişey gelipte bulup yiyemezsem daha kötü hissederdim herhalde takılmıyorum ben opuyorumnanaktan

6. 11 Ağustos 2009
  7. cmr

cmr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım bunda dert yapacak bişey yok, herkes aş ermek zornda değil, bende neredeyse hiç aşermedim, ben birazda psikolojik olduğuna inanıyorum bu aşerme olayının, dediğin gibi çalıştığın için yemeği düşünecek vaktin olmuyodur. sağlıklı beslendikten sonra sorun yok senin için

8. 11 Ağustos 2009
  9. kenyaa

kenyaa annesinin kuzusuuuu Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bende hiç asermedim canm

10. 11 Ağustos 2009
  11. nightelf

nightelf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende hiç aşermedim,eski iştahımdayım ama tabi şuanda bebeğe göre yemeye çalışıyorum...

12. 12 Ağustos 2009
  13. ay_she

ay_she Herşey değişti...Herşey.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    198
    ben 8 haftalığım ve ilk günden beri öyle sık bir şekilde acıkıyorum ki anlatamam

ha bire yemek yiyorum ama az az ve sık sık yiyorum kilo almayım diye

hamilelik başladığında kilom 70,900 gr idi şu an 69 kiloyum 1 kg 900 gr vermısım yani

sanırım düzenli yemek yemekten oldu çünkü aç kalmamaya dikkat ediyorum

karnım birden acıkıyor ve eğer ki yarım saat içinde yemek yemezsem bulantı başlıyo

bi de midemde garip bi ağrı başlıyo bundan çok muzdaribim maalesef doktora da söyliycem gittiğimde

evet bılıyorum bebek çok hızlı büyüdüğünden ama sanırım bizim ki biraz fazla obur annesi gibi :CüvCüv:

Son düzenleme: 12 Ağustos 2009
  14. 12 Ağustos 2009
  15. _sinemis_

Beğenildi:
    129
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar teşekkürler vallaah herkes sen niye bişey aşermyosun istemyosun diye psikolojik bir baskı var üzerimde özellikle annem o yüzden bndemi bi anormalllik var düşündüm kafamçokkarıştı

16. 12 Ağustos 2009
  17. _sinemis_

Beğenildi:
    129
    Ödül Puanları:
    153
    ay-she benimde ilk haftalarda midem inanılmazdı bulantı kusma ve kreker yedim boş kesinlkle bırakma meyve ye aferdersin çıkarcağını bilsen bile sürekli bişeyler ye mide problemi çok kötü seni çok iyi anlıyorum .ama ben 16 haftadan sonra atlattım şükür eskisi kadr acıkma ve bulantım azaldı yok denecek kadr hemde sende biraz sabret canım tek sağlıklı olsunlarda

18. 12 Ağustos 2009
  19. ay_she

ay_she Herşey değişti...Herşey.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    198
    sabrediyorum canım zemuszemus ve ayrıca acıktığım zamanlar yemek yiyebildiğim için

çokça şükrediyorum :Saruboceq: midem sadece acıkınca bulanıyor.Ve yediklerimi

bebeğimin aldığını bildiğim için çok seviniyorum ama işte acaba ben mi abartıyorum acaba

acıksamda yememmem mi lazım diye düşünüyorum bazen çünkü ben hiç

hamile kalıpta devamlı acıkan görmedim annemler fln şaşırıyo maşallah nasıl yemek

yiyosun diye cokacimcoook ama acıkıyorum bak saat 1 de yemek yedim saat 3 ve deli gibi

acıktım ne yiycem ben şimdi bi de iş yerindeyim bi sürü yiyecekle geliyorum her sabah

meyvalar krakerler poğaçalar peynirler kuruyemişler fln e napalım yeriz canım

yiyemeyenlerde var hem yokluktan hemde rahatszılıktan çok şükür rahatım gene ben

ay lafı çok uzattım öyle işte iyiyim iyi :eek::eek: