(1999)gönlümden kopup kalemimden dökülen serseniş...

Konusu 'Aşk Mektupları' forumundadır ve beyaz toprak tarafından 2 Aralık 2007 başlatılmıştır.

2 Aralık 2007
    Konu Sahibi : beyaz toprak
  1. beyaz toprak

beyaz toprak çirkin ama tatlı cadı=) Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    Bugün kavuşamadığım özlemlerim varsa eğer ve yakalayamadığım umutlarım,bunların tek suçlusu sensin.Sevgi insanların mantıkları doğrultusunda ilerleseydi sevmeye asla cesaret edemezdi;
    Böylesine büyük bir sevgi,cesur bir yüreğin imtihanıdır;seni bu derece sevdikten sonra bir şeyler gönderebilecek olsaydım eğer,bir demet sarı gül arasınaserpiştrilmiş sitemlerimi yollardım.......
    Çok zaman ümitlerimle beslediğim hayellerimin bir anda yıkılması çok acı,yıkılan manevi değerlerin yenilenmesi çok zor hatta imkansızdır.Seni bana imkansızlıkları yaşatmakla yargılıyorum,duygusalım,duygusal olduğum kadar cesur ve kararlı bir yüreğe sahibim;
    duygusalım,çünkü sevmeyi öğrendim...
    cesurum,çünkü kaybetme korkusunu yaşadım...
    şimdi dünyalara sığdıramadığım seni,şu acizane kalbime sığdırıyorum,sen benim seni bu kadar sevmemi layık görüyormusun acaba???
    Bir gün yapayalnız kalacağım ve seni düşünerek yalnızlıktan bir lahza sıyrılacağım ve hatıralarla avunacağım hala bir burukluk olacak sana karşı yüreğimde,mutluluklarımda bir eksiklik;Hani kabuk bağlayan yaralar vardır,aynı yaranın üstüne ikinci kez düşersen hissedersin acısını işte benim içimdede sen kabuk bağlamış yarasın artık sana olan hislerimin bana verdiği acıyı ancak böyle tasvir edebilirim...
    Anlatmak istediğimden değil anlaman gerektiği için anlatıyorum bunları çünkü ben seni çooook seviyorum!!!!
    Kalpten kalbe yol vardır derler ancak senin bana karşı açık olmayan kalbine ulaşmanın yolu yok!
    Senden bir tebessüm kar çiçeği gibidir,en eşsiz musikidir senden gelen seda ve senin bir bakışın BİR ÖMRE BEDELDİR.....
    Senin geçtiğin yerlerde göz yaşım baktığın yerlerde hayellerim var....Gece olup yattığımda gözlerim rüyada olsa dahi seni görmenin umuduyla kapanır.Ben sana mimarın eserine gösterdiği kadar itina kutup yıldızının gök yüzüne göstediği kadar sadakat ve leylanın mecnuna bahşettiği kadar muhabbet besliyorum.Senin bana yakınlığın ise sadece bir tebessümden ibarettir...
    SEVİYORUM!!!!!.....evet ama karşılığını göremiyorum. olsun bu sevginin solmasına asla izin vermiyeceğim.....
    Artık tek arzum ahirette........senağlama
    Ne aşkmış beeeenaniknanikalıntı DEĞİLDİRşakkıdı

2. 8 Ocak 2008
  3. beyaz toprak

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    yuh diyorum 185 kişi bakmışta bir allahın kulu ne aşk ne acı yaşamşsın diye bir yorumcuk yapmamış aşk olsun:dilcikar: duygularını paylaşanda hata zaten:mymeka:

4. 8 Ocak 2008
  5. gulan06

gulan06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ya arkadaş çok uzun yazmışsın.............

6. 8 Ocak 2008
  7. beyaz toprak

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    çok doluymuşum demekki ozamanlar neler döktürdüysem hepsini yazdım buraya işte=)
    teşekkür ederim ablacım ,ablacım diyorum ama sizden aldığım elektrik öyle inş hata etmiyorumdur o yıllardaydı evet üzerinden çoook sular aktı gerçi ama bana çok acı vermiş :çok üzgünüm:

8. 14 Ocak 2008
  9. EU3

EU3 Guest

ne aşkmış evet.ama sanırım hala unutamamışsın bizlerle paylaşma ihtiyacı duyduğuna göre....insan bir kere sevdimi başkasını kabullenemiyor.ben ne yapayım ya?.....senağlama

10. 15 Ocak 2008
  11. beyaz toprak

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    haklısın onda bulduklarını diğerindede arıyorsun bulamayınca tabiki hayel kırıklığı:çok üzgünüm:

12. 15 Ocak 2008
  13. ashabi_lady

ashabi_lady Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :KK43: alıntı değil demişsin kendin mi yazdın çok güzel yüreğine sağlık, malesef bu hatayı hepimiz yapıyorz. hep geçmişten birşeyler arıyoruz. ""HER AŞK Bİ ÖNCEKİNİN KOPYASIDIR" sözünü doğrularcasına.a.s.

14. 16 Ocak 2008
  15. beyaz toprak

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    evet tatalım kendim yazdım o zamanki tüm duydularımı dökmüşüm deftere nerdeyse 10 yıl geçmiş üzerinden ama acısı hala yüreğimi sızlatmıyor desem yalan olur:çok üzgünüm:

16. 16 Ocak 2008
  17. pegasus

pegasus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    gerçketen çok sevmişsin ve güzel anlatmışsın ama ne oldu şimdi ona bilgin varmı yada aşkına

18. 16 Ocak 2008
  19. tatlicadiarzu

tatlicadiarzu O Bir Dadas Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    Ahh kıyamam ya eşin unutturamadımı o insanı:teselli: