1aylik burnum

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve medinealeynanur tarafından 28 Mart 2010 başlatılmıştır.

28 Mart 2010
    Konu Sahibi : medinealeynanur
  1. medinealeynanur

medinealeynanur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar 1 aylik burnumun onden resmini ekledim albume, eski hali de diger albumde. cukur vardi iki tane 1 tanesi gitmek uzere, bide burun deliklerim ayni degil, duzelirmi merak ettim, yorumlerinizi bekliyorum, simdiden tesekkur ederim sizlere:kedi:

2. 28 Mart 2010
  3. esraberen

esraberen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    medine ameliyatını kim yaptı

4. 28 Mart 2010
  5. tuonela

tuonela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    medinecigim bu cukur onceden var mıydı? son ameliyattan sonra mı oldu vede doktora sordun mu cukurun nedenini? yani onden cok asimetrik durmuyor delikler , sadece cukur belirgin sisligin verdigi birsey olabilir elbette, yinede ameliyat olup bu konuda tecrube gecirmiş arkadasların yorumları daha faydalı olur, tekrar gecmis olsun canım.

6. 28 Mart 2010
  7. cheerfuldirge

cheerfuldirge Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba,öncelikle geçmiş olsun.ortadaki çukur konusunda açıkçası pek fikrim yok,umarım düzelir.kapalı teknikle mi ameliyat olmuştunuz? ben de kapalı teknikle ameliyat oldum ve burun deliklerim arasında ufak bir fark var 3,5 hafta oldu ameliyat olalı henüz şiş olduğu için şiş olan taraftan çekme oluyor ve o nedenle o taraftaki delik sanki daha büyük gibi görünüyor.zamanla azalacaktır bu fark,o nedenle üzülmeyin bence.

8. 29 Mart 2010
  9. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım benim ameliytat öncesi doktorum resmimi çekmişti burun delikleri genelde eşit olmuyor normaldede ona çok takılma derimmm burun ucu çukursa bi tarafı diğeri şişse onada takılma burun içi ödemlerdende kaynaklanıyor olabilir benim 3.5 ay oldu burnumun içindeki şişlikler hala duruyor sabırla bende bekliyorum bakalım ne olacak diye zamanla bende 6 aydada resim eklicem albümüme herkesin 6 aydada inmiyor şişliği birde o var bazılarının 8 ay bazılarının 1 sene o kişiye görede değişiyor ben çok geç ve yavaş iyileşiyorum

10. 29 Mart 2010
  11. eluard

eluard Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba medine, yurtdisinda mi ameliyat oldun? oncelikle cok gecmis olsun, sorunun cevabini tecrubeli arkadaslara birakiyorum, acikcasi ben de bu tarz durumlarin duzelip duzelemeyecegini merak ediyorum her seye hazirlikli olmak icin. umarim duzelecek bir durumdur tekrar gecmis olsun

12. 29 Mart 2010
  13. medinealeynanur

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar ilk once yorumlariniz icin tesekur ederim, acik teknik
    olmak uzere bu benim 2 ameliyatim, o cukurdan iki tane vardi birisi gorunen cukur birisi de onun hemen yaninda burnumun kanadindaydi, birisi kaybolmak uzere, hollanda da kbb doktoruna ameliyat oldum, vallah insallah sislikler iner de duzgun bir buruna sahip olurum, allah herkezin gonlune goreversin, hoscakalin.

14. 29 Mart 2010
  15. Mery50

Mery50 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba Medine,

Ben de agustos 2009 da ameliyat oldum. Ameliyati yaptirmadan önce cok arastirmalar yaptim, iste doktor olsun, hastane olsun, hemsire olsun, bakim olsun vs. ve almanyanin en ünlü uzman doktoruna gitmeye karar verdim. Ama senin sikayet ettigin durum hala olmus ben de de var, 7 ay oldu dün -tatlicadiarzu- daha hala sislik oldugu icin burnum istedigim kivama gelmedi. Bu zaman zarfi icerisinde 10 defa doktora gittim (ve tabiki her seferinde basinin etini yiyorum :eek:klava: ) ama normal oldugunu söyledi, herkesin bünyesi farkli diyor. Bana bastada söylemisti senin burnun gec iyilesir diye. Ama en son gittigimde malesef aci gercekle yüzlesmek zorunda kaldim büyük ihtimalle ikinci bir ameliyat diyor, cünkü normalde bu durum en fazla 6 ay sürebilirmis, yalniz bir önceki ameliyatin üzerinden bir yil gecmesi gerekiyormus tekrar olabilmek icin. Su anda düzene giriyor gibi sanki bakalim eger 5 ay`a kadar düzelmezse tekrar gidecegim `bedava` ameliyat sözü aldim. (biraz sinir edince lanet olsun dedi :-))
    Sen daha yeni ameliyat olmussun sendeki gercekten 'normal' sanirim.

baska bir uzmana gidip onun görüsünü almaya ne dersin?

16. 29 Mart 2010
  17. medinealeynanur

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    aynen ilk meliyatimda benim de oyle demisti, gecer gecer diye, sonra 2 ci yi oldu iste allah utandirmasin. insallah iyi sonuclar aliriz hep beraber

18. 29 Mart 2010
  19. bdm

bdm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gecmıs olsun