2 Çeşit Şampuan Kullanmak

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve Lachesis tarafından 18 Ekim 2010 başlatılmıştır.

18 Ekim 2010
    Konu Sahibi : Lachesis
  1. Lachesis

Lachesis Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Merhaba kızlar, bugün saç analizi yaptırdım, ve uzmanla, saç diplerini güçlendiren şampuanının saçı şekilsizleştirmesi ve saçı güzelleştiren şampuanın da saç dökmesi çıkmazı konusunda tartıştık.
    Uzman herkesin iki şampuan kullanması gerektiğini söyledi. Birisi saç dibini arındırıcı, diğeri saçı güçlendirici. bir yıkamada biri, diğer yıkamada diğeri.
    Ben novocrin plasenta ve novocrin magic kullanıyorum. şimdi ikisini değişik değişik kullanmaya karar verdim.
    Uzman Babe markasını da önerdi ama onun fiyatı biraz pahalı geldi.
    Kozmetik şampuanlardan da biraz çekiniyorum.

Siz bu konuda neler düşünüyorsunuz ve hangi şampuanları önerirsiniz, kozmetik ile olmayan arasında gerçekten fark var mı, verdiğimiz paraya değer mi sizce?
  2. 23 Ekim 2010
  3. matahari_

matahari_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bence verilen paraya değmiyor. Çok pahalı şampuanların şimdiye kadar etkisini görmedim.
  4. 23 Ekim 2010
  5. hande58

hande58 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bencede boşuna verme o kadar parayı şampuana normal bir şampuan al içine bal kat birde güzel bir bakım kremi al sadece saçlarıı kremle yıka haftada 1 de ballı şampuanını kullan süperr
  6. 23 Ekim 2010
  7. feRhuNde_

feRhuNde_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    onlar öyle derler satmak için zaten. ve nedense hep tek kullanıldığında işe yaramaz ürün set halinde kullanın derler aynı cilt kremlerinde olduğu gibi toniği kremi sütü hepsini kullanmazsanız işe yaramaz derler. maksat ürün miktarını çoğaltıp daha fazla kar etmek.
  8. 23 Ekim 2010
  9. Lachesis

Lachesis Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    benim saçım yağlı ama sadece krem kullansam rahatsız olurum. ama şu dediğiniz ballı şampuanı deniyim :)