2.5 aylık mutlulugum bitti

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve julyan tarafından 20 Ekim 2010 başlatılmıştır.

20 Ekim 2010
    Konu Sahibi : julyan
  1. julyan

julyan ne zaman büyüyeceksiniz Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    olan oldu bebegim karnımda ölmüş 13 gündür bebegim ölmüş kürtajla aldılar normalde 2.5 aylık hamileyim ama kalp atışı 7 haftalıken durmuş garip olan ne kanamam oldu ne bebegin kesesi bozuldu ne de eşi sadece kalbi çalışmıyordu bebegi hastanede aldılar ufak bir kavonozda elime verdiler al bunu patalojıye götür dediler ama öyle büyük acı çekiyordum ki yapamadım mezara götürüp bir yere gömdük çok yıkıldım hayalerim umutlarım bitti ona çok alışmıştım şu an karnımda degi lbiliyorum 5 çocugum var ama olsun onu 2.5 ay ben taşıdım elbiseler zıbınlar aldım tekrar anne olacam emzirecem diye içim içime sıgmıyordu ama olmadı çok mutsuzum çok suçlıcak hıncımı çıkaracak kişiler aradım eşime çocuklarıma saldırdım beni çok yordunuz bebek dayanamadı dedim ama olan oldu bebegimi kaybetim gitti bitti çok mutsuzum çokkkkkkkk
    ne yapacam 2 gün oldu kanamam yoktu hiç şimdi başladı agrılarım hat safhada dayanamıyorum bebegimi hala karnımda sanıyorum gece yatarken karnımın üstüne yatmaktan korkuyorum bebegi ezerim diye sonra birden aklıma geliyor artık bebegim karnımda degil yok gitti başlıyorum aglamaya ne zaman bitecek bu bunalımım ne zaman

2. 20 Ekim 2010
  3. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    153
    üzüldm cnm.
    nasıl bu kadar belirti olmaz gerçekten şaşılcak bişey.
    hayırlısı olsun demekten başkaa dicek bişey bulamıyorum maalesef.
    neyseki çocuklarınız var.kafanızı onlarla dağıtın.

4. 20 Ekim 2010
  5. lazkizigurbette

lazkizigurbette minik erkek Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    julyan arkadaşım bende senle aynı durumu yaşadım 9 haftalıktı bebeğim kalp atışlarını dinlemeye gitmiştik melelğimin kalbi atmıyodu ilk bebeğimm mucizem olucaktı bendede hiç eblirti yok hersey normaldi ben gecelerce sayılamışım bebeğim öldü diye sonrasınsa 3 kez daha kürtaj olmak zorunda kaldım ilkini yapapn doktor parca unutmuş benim melelğim ölmesydi şimdiye doğmuşlık ve 4-5 aylık olmuştu ben o günden beri ilk kez yazıyorum buraya hiç girmek istemedim çünkü bebeğimi hatırlatlatacaktı kaç aydır uğraşıyoz ma olmuyo :KK43:

6. 21 Ekim 2010
  7. julyan

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    daha bugün aldıgım kıyafetleri kokladım öptüm agladım ama elime hiç bişi gelmedi üzüntüden başkaaaaaa

8. 21 Ekim 2010
  9. yamanas

yamanas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    113
    evet yaşadıklarımız çok zorr benimde 22 haftalıktı :KK43: , karnım çıkmıştı artık, kıpır kıpırdı, şimdi bomboşumm, herşey yolunda gitseydi doğumuma 1 ay kalmıştı :KK43: zaman ilacımız olur inşallah, sağlıklı bebişelerimize kavuşuruz

10. 21 Ekim 2010
  11. lazkizigurbette

lazkizigurbette minik erkek Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah canım bu acıyı yaşayan anlar

12. 21 Ekim 2010
  13. GamzeliKiz

GamzeliKiz Allahım sana emanetiz Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım cok gecmiş olsun..rabbim aynı acıları birdaha göstermesin..
    en azından evinde cocukların var hiç olmassa onlarla vakit gecerken aklına gelmiceni düşünüyorum..gerci acı bu içinden hiç cıkmaz ama birde bizleri düşün bende ilk bebeğimi normal rutin kontrolere gittiğimde öğrendim kalp atışlarının olmadığını..7 haftalıken kalp atışları durmuştu ve ben 13 haftalıktı dr. gittiğimde senin dediğin gibi ne ağrın ne sızım nede kanamam vardı..ama olmadı rabbim onu benden aldı şimidi doğmuş olsaydı 4 yaşında olacaktı..bunun ardından 5 aylık kızım gelişim geriliği ve su azlığından gebeliğim sonlandı..daha yine 3 aylık kalp atımı duyulmadı yani ne acılar yaşdım ama elimde beni teselli edecek bir evladım bile yoktu ve halada yok..şimdide hamile kalmak için mücadele ediyoruum 19 ay oldu ve ben hamile kalamıyorum hamile kalıncada korkuyorum acaba yinemi aynı olucak diye..
    allahım hiçkimsye acı göstermesin..cok gecmiş olsun canım daha fazla üzülüpte kendini yıpratma ne olur..:teselli:

14. 22 Ekim 2010
  15. julyan

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    içime bir umut düştü acaba tekrar denesemmi bugün eltime gittim bebegini sevdim bendede var ama yaşı 2.5 büyüdü süt kokusu kalmadı eltimin bebegi yeni dogdu ben hamile oldugumu ögrendim o aynı gün dogurdu bebegi sevdim öptüm kokladım içime bir ürperti düştü evet ben bebek istiyorum şimdi diceksinizki yeter deli olma 5 tane var neyine ama olsun süt kokan bebek istiyorum inanın tek arzum bu şimdilik eşime söledim ilk bebegimiz öldügü günler tamam diyordu şimdi kalsın diyor ne gerek var aynı olay olursa kaldıramayız yeter allah ömür versin 5 çocugumuz var bilmiyorum ama bebek istiyorummmm