2.5 Two Point Five Göğüs Büyütücü Yaği

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve EU1 tarafından 2 Nisan 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Nisan 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Arkadaşlar bugün aktardan aldım deniyorum %100 etkili müşterilerimiz çok memnun dedi aktardaki bayan. bugün sürdm masaj ayparak çileklisi mükemmel kokuyor parfüm gibi:eek:
    umarım bi etkisini görürürm sizi haberdar edicem eğer benden önce kullanıp sonuç alan varas yazsınyerimsenibenyerimseniben

2. 3 Nisan 2008
  3. EU1

EU1 Guest

yardımcı olucak kimse yokmu ya:'(

4. 3 Nisan 2008
  5. EU1

EU1 Guest

aldım ben bu 2. günüm bazen sanki ağrı girio bilmiorum psikolojikte olabilir die düşünüorum:1shok: umarım işe yarar psikolojim bozuldu resmen gelişmeleri aktarıcam mutlaka:eek::eek:

6. 3 Nisan 2008
  7. gulçehre

gulçehre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım lütfen paylaş bizmle

güzel haberler alırsın inş

8. 3 Nisan 2008
  9. Honest

Honest Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben o yağı iki şişe kullandım..düzenli olarak masaj yaptığın için şekilleniyor ve dolgunlaşıyor a.sbüyüme oldumu diye sorarsan hayır olmadı sadece dolgunluk kazandı o kadara.sben 1 ay boyunca actibreast kullandım ve sonuç dolgunlaşma+4.5 cm büyüme canıma.shepiniz öpüyorum..inşallah istediğin ölçülere kavuşursun canıma.s.

10. 4 Nisan 2008
  11. EU1

EU1 Guest

4,5 cm büyümemii:1shok: ciddimisin ya peki fiyatı ne kadar ben çok taktım bu göğüs olayını istiorum büyük göğüss yaa:çok üzgünüm:

12. 4 Nisan 2008
  13. Honest

Honest Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    evet çok ciddiyim.eğer actibreast formunu okursan görürsün canım..hepimiz memnunuz şuanda...fiyatı 140 ytl bana bir ay yetti kimine 1.5 ay a.ssanada tavsiye ederimşakkıdı

14. 4 Nisan 2008
  15. EU1

EU1 Guest

1 kutu yettimi 4,5 cm olması için hemen alim eczanelerdemi var sadece heryerde satılıomu

16. 5 Nisan 2008
  17. Honest

Honest Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım ben sadece 1 kutu kullandım ve 4. 5cm büyüme oldua.s:1hug:eczanelerde yok sadece nette var..kendi sitesinden sipariş ediyorsun canıma.s.

18. 8 Nisan 2008
  19. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar bi dolgunlaşma var ama tam olarak anlayabilmiş değilim deniyorum sabırla umarım etki eder çok umut bağladımsenağlama

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.