2,5 yaşındaki kızımla aynı giyinmek istiyorum.

Konusu 'Markalar&Mağazalar ve Koleksiyonları' forumundadır ve pericem tarafından 4 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : pericem
  1. pericem

pericem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba hanımlar,
    ben 2,5 yaşındaki kızımla aynı giyinmek istiyorum. bunun içinde fiyatı uygun nerelerde bulabilirim. internetten de olabilir. yardımcı olursanız çok sevinirim. en son geçtiğimiz hafta anneler günü nedeniyle LCW da bulabildim. ama ben daha başka istiyorum. şimdiden teşekkürler.

2. 5 Mayıs 2010
  3. trkn

trkn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    benim arkadaşlarım özel olarak yaptırmışlar çok tatlı olmuşlardı ama maliyetini hiç bilmiyorum CADIARZU

4. 5 Mayıs 2010
  5. Blair Witch

Blair Witch DurdurunDünyayıİnecekVar! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    evet gecen gun bende lcw da kız cocukları ve annelerı ıcın çiçekli elbise görmüştüm :)

6. 10 Mayıs 2010
  7. Karmen38

Karmen38 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok hoş ama bence siz ona değil o size uysun..cunku kadınsı gıyınmek daha baska..sevgiler...

8. 10 Mayıs 2010
  9. pasagonlum

pasagonlum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kot gıyıp uzerıne aynı ren body ve aynı tokaları takabılırısnız, hem ucuz olur hem bı suru altarnetıfınız olur

10. 15 Haziran 2010
  11. pericem

pericem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ya zaten o şekilde her zaman giyinmeye çalışıyorum. ama LCW dan aldığım elbiselerin içinde ikimiz çok güzel olduk.

12. 15 Haziran 2010
  13. pericem

pericem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    nereye yaptırmışlar öğrenebilir misiniz?

14. 15 Haziran 2010
  15. pericem

pericem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76

walla ben çocuğumla çocuk olmayı yeğlerim. nasılsa büyüyünce kadınsı giyinecek zaten :)))

16. 15 Haziran 2010
  17. Gulba

Gulba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sürekli mi böyle giyinmek istiyorsunuz yoksa özel bir gün için mi? Hani bunun çocuk psikolojisinde olumlu bir geridönüşü varsa bilemem? Gerçekten.. Benim bildiğim kadarıyla çocuğun yaşıtları, arkadaşları hep olacak.. onun bir anneye ihtiyacı var... Bence bir uzmana danışın bu yaptığınız doğru olmayabilir.. :eek:lmaz: Bu konuda kitaplar okuyun...tamam ikiniz aynı şeyleri giyince çok sevimli duruyorsunuzdur ancak herzaman olur mu? Bence 2,5 yaşındaki kız bile sıkılır. Çocuk rolü ona ait, siz anne rolündesiniz.. Burada pedegog bir arkadaş bulursanız danışmanızı tavsiye ederim. Bunları yazmam sizi üzmek için değil kesinlikle, iyi birşey yapıyorum sanarak çocuğunuza dolayısıyla da kendinize zarar vermenizi istemem... Sevgiler...

18. 15 Haziran 2010
  19. pericem

pericem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    gulba,
    çok güzel bir noktaya değindin aslında. haşaaa. üzülmek ne kelime memnun oldum bile. yalnız ben her zaman değil tabi ki. çünkü her zaman zaten mümkün de olmaz. benim istediğim şu elbiseler çok hoşuma gidiyor. hani özel durumlarda. mesela düğünlerde, partilerde, ne bileyim onunla özel olmak istediğim bir zamanda. yoksa her gün dışarı çıkmak için ona göre kıyafet almam gerekir :)))