2. Ameliyatm da oldum Arkadalar

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve adanaadana tarafından 25 Haziran 2009 başlatılmıştır.

25 Haziran 2009
    Konu Sahibi : adanaadana
  1. adanaadana

adanaadana Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    7 sene önce burun estetiğimi yaptırmıstım arkadaşlar dümdüz ucu düşük büyük bir burnum vardı..adam alçıyı bir cıkardı baya burnumun üst kısmını oymuş ortadan itibaren yıne buyuk bir burnum vardı.. ve doktor bana o çıkıntı inecek dedi ne yazıkkı şişlik indikten sonra üst kısımda hiç kıkırdak kemık bırakmamış ortadan ıtıbarende yandan çıkık yane kargamel gıbı bır burun ortaya çıktı..resımlerımde sankı ıkı burnum vardı hep adama oymus burnu üstten altıda bırakmıs ya son bır yıldır burnumun sağı çöktü sol normal sağ inik bır burun anlıcanız yamuk yumuk oldu cunku adam burnun orta dıregı bırakmamıskı burun içten sureklı yaralar hiç nefes alamıyordum şeklini zaten kelımlere dokemıyorum..ve cok arastırmalarım kk da arkadasların önerılerı üzerıne adanada serkan sayılıkan a amelıyat olmaya karar verdım ..adama burnuma aletı daha sokmadan hayatımda böyle talıhsız basarısız bı amelıyat gormedım dedı..1 hafta oldu amelıyat olalı burnuma kıkırdak ekledı daraltma yaptı iç egrılıgı dıs egrılıgı duzelttı 1. alçıyı cıkardı suan ıkıncı alçı var onuda yarın cıkaracak hala içerde tamponlarım var onuda yarın alacak yane anlıcanız baya zahmetlı bır amelıyat gecırdım ilk alçıyı cıkardı baya sasırdım cunku o oyuk kısım dumduz olmustu ya ama şiş halınde bıle cok cok guzeldı sonucları sızle paylasacam yıne arkadaslar ama sız sız olun doktorunuza ıyı karar verın

2. 25 Haziran 2009
  3. twetty84

twetty84 Sevmekten kim usanır... Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsun canım yaa inş sağlıklı güzel bi buruna kavuşursun .. çok ücret ödedin mi ikinci ameliyata bari ??

4. 25 Haziran 2009
  5. EU3

EU3 Guest

cnm cook gecmis olsun, ne zamandır bende seni merak ediyordum nooldu acaba diyee, insallah sonucu da güzel olur da fotolarına bakarız cnmm

6. 25 Haziran 2009
  7. dora.

dora. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ameliyatını yapan estetik cerrahımıydı yoksa k.b.b. yani ilk ameliyatınını.

8. 25 Haziran 2009
  9. right19

right19 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Sevindim canım sonuçtan memnun olmana yerimseniben Bende 8 sene önce falan ameliyat oldum çok memnun değilim ama tekrar olmaya cesaret edemem asla. Aşırı morarmıştı benim yüzüm. Çok iyi olmasada idare ediyorum :teytey:

10. 25 Haziran 2009
  11. adanaadana

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar doktorum gercekten paracı bi adam degıl bana 2000 dedı ama 1750 ye anlastık..senın burnunla dedı 3 kişiyi amelıyat edecek gıbı ugrasacam ınan dedı ve gercektende cok uyguna yaptı muayhanesınde oldum..öyle morarmam hıc olmadı bu sefer hafif şişliklerım oldu..ınanın su alçılı halınde bıle ucu eskıye gore kuçuk ve duzgun..ılk amelıyatımda plastık cerrahtı doktor..vallahı 8 gundur ben hala alçıdayım ve hala iç kısımda tamponlarım var agzımdan nefes alıyorum baya zahmetlı anlıcanız ama guzel olacak inşallah burnum için deger bende sbırsızlıkla acılmasını beklıyorum daha yarında bant takacak yıne

12. 25 Haziran 2009
  13. bianco

bianco Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Mutlu olmana çok sevindim, benimde en çok korktuğum şey burundan fazla kıkırdak çıkarmaları vs vs. okuyoruz , duyuyoruz..

Çok geçmiş olsun..

14. 25 Haziran 2009
  15. sebnem66

sebnem66 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gecmiş olsun canım.umarım herşey yolunda gider ve sonunda istedigin gibi bir burna kavusursun.

16. 25 Haziran 2009
  17. adanaadana

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah suan hersey yolunda bı alçıda cıksın bakem

18. 25 Haziran 2009
  19. 35PINAR

35PINAR Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    Burnunun ilk görünütüsünü beğenmen çok güzel zamanla daha güzel olacak ve sıkıntılı günlerin geride kalacak.Senin adına çok sevindim. ınşallah gelişmeler hep bu yönde olur.