2.aşılama agustosa kaldı

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve Zara tarafından 21 Nisan 2009 başlatılmıştır.

21 Nisan 2009
    Konu Sahibi : Zara
  1. Zara

Zara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim aşılama agustosa kalıdı görümcemin dügünü var şehir dışında eşimde gidip gelelim ondan sonra dedi bakalım beklicez artık arkadaşlar bana önerebilecginiz bi hastane yada doktor varmı hastane arayışındayımda .....:eek:

2. 21 Nisan 2009
  3. peppecura

peppecura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım hakkımızda hayırlısı inş.beklediğine değer benim ilk aşılamam tutmadı 2.aşılamamı 17 nisanda oldum kısmetse 1 mayıs ta sonuç alıcam ben erdem hast.oldum dr serap hanım bakalım bizi neler bekliyo ilkinde çok heyecanlıydım esirgiyodum kendimi şimdide esirgemeye çalışıyrom ama bu ara bir sürü aksilikler beni buldu kayınpeder hastanede yatıyo kaynana bel fıtığndan ameliyat olcak bakalım nolcak sonum ALLAHIM nolur sabır ver bana diye dua ediyorum inş.hayırlısıyla bebeklerimize kavuşuruz bide şunu sakın unutma canım herkes kendini düşünüyo ben aşılama olmuşum olmamışım kimsenin umrunda değil kendini koru sağlık çok önemli sakın ağır kaldırma şimdi bile kaldırma beslenmene dikkat et .güzel haberlerini bekliyorum canım kendine çok iyi bak

4. 21 Nisan 2009
  5. Zara

Zara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    peppecura canım güzel dileklerin için teşşekürler sende kendine dikkat et zor günler seni bekliyo baksana ailende herkesin hastalıgı üstüste gelmiş haklısın herkes kendini düşünüyo inşallah senden de güzel haberler bekliyorum lütfen sonucu bildir banada inşallah tutar aşılaman bebişine biran önce kavuşursun hayırlısıyla inşallah.....

6. 21 Nisan 2009
  7. EU2

EU2 Guest

zaracım hakkında hayırlısı olsun canım ,, geç olsunda güç olmasın belkide bu arada bebğin sana bir süpriz yaparr:Saruboceq:....bende o tarihlerde tekrardan tedaviye başlıyacam nasip olursa belkide beraber gelir bebişlerimizz:Saruboceq:

8. 22 Nisan 2009
  9. Zara

Zara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    neslihancım inşallah dedigin gibi olur hayırlısı bakalım.....