2.aşılamada tutan varmı?bahar bebeği istiyorum

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve btly tarafından 20 Mart 2009 başlatılmıştır.

20 Mart 2009
    Konu Sahibi : btly
  1. btly

btly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    1.AŞILAMAM MALESEF TUTMADI.TABİ UMUTLARIMDA GİTTİ.ŞİMDİ İKİNCİSİ İÇİN STARD VERDİK.2.AŞILAMADA HAMİLE KALANLAR BİRAZ DESTEK OLUN LÜTFEN:çok üzgünüm:

2. 1 Nisan 2009
  3. armila85

armila85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Cnm bende ıkıncı asılamamı yaptırdım martın 27 sınde beklıom sımdı bakalım hayırlsı olur ıns

4. 3 Nisan 2009
  5. Ececim

Ececim kızım canım benim Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    313
    ben 2. asılamada hamile kaldım canım moral onemli ben de ara vermeden basladım ve geldi yaramaz bu aralar uzuyo annesini ama olsun varsın yetrki :Saruboceq: gelsin insallah olur canım:Saruboceq:

6. 5 Nisan 2009
  7. Cuddlys

Cuddlys Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm nçınar ilk kez yaptırdım aşılamayı 12 martta belli olacak tuttuğunu tahlil dışında nasıl anlıyorsun.bel kasık ağrısı göğüslerde ağrı herkesin yazdıkları bendede var.herkesin belki farklıdır ama bi umut işte,mutluluğun daim olsun.

8. 5 Nisan 2009
  9. Ececim

Ececim kızım canım benim Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    313
    canım valla bende sadece uyku hali oldu ama cok hafif ben tutmadı diye dusundum adt belirtileri oldu bende bel kasık agrısı bunlar vardı sadece cok ususdum ama konduramıyo insan insallah gelir bebisin saglıklı sıhhatli bi sekilde