2. Aşilimada Olmadiiii

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve HandCute tarafından 22 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    22 Şubat 2008
    Konu Sahibi : HandCute
  1. HandCute

HandCute 1.75cm boy 80 kg Üye

Beğenildi:
    216
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar ya tam gününde oldum bu defa regl.çok mutsuzum şu ansenağlama

bu defa sperm sayısy daha iyi idi. olumlu düşündüm ama olmadı. aslında biliyordum tutmayacağını

allahın takdiri. şimdi 3. ye yarın başlamalı mıyım karar veremiyorummm

2. 22 Şubat 2008
  3. Tiny

Tiny Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    akdascım,
    sağlık olsun demekten başka bir şey gelmiyor elimden. ama biliyorsun ki herşeyin başı moral. lütfen moralini bozma. senin içinde dua edeceğim . eğer kendini hazır hissediyorsan bence başla aşılamaya.
    kendine ii bak

4. 22 Şubat 2008
  5. HandCute

HandCute 1.75cm boy 80 kg Üye

Beğenildi:
    216
    Ödül Puanları:
    153
    canım yaa. 3. den sora tüp raporu alabilecğiz yaaaa. keşke tüpe hemen geçsem, hamile olsam bebiş doğsa........

olmayacak gibi değil mi?

6. 22 Şubat 2008
  7. sherlocker

sherlocker Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    148
    Olmayınca olmuya güzelim yaaa...ben de yaşadım bunları insan çıldırıcak gibi oluyo bazen neden olmadı herşey yolundaydı diye ama herşeye rağmen yine hayırlısı dicez dimi?tüp bebekte de taş çatlasın%50 ihtimal veriyolar oda rezervlerin çok iyiyse..doktorlar benden çok ümitliydi yaşımın genç olması,sağlık sorunum olmaması vs.den dolayı ama olmadı..İnşallah 3.aşılamada hayırlısıyla tutunur bebeğin tüpe gerek kalmaz..herşeyden önemlisi senin sağlığın bunu unutma kaendine bak tamam mı?

8. 22 Şubat 2008
  9. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    akdaşcım sağlık olsun canım.. hiç moralini bozma... 3. aşılamanıda yaptır ama hep olumlu düşün stresden uzak dur... bende 3 aşılama yaptırdım olmadı tamam tüpe geçeceğiz dedim bu sefer birinde eşimin değerinden dolayı geçersiz sayıldı tüp raporundan yararlanabilmek içinde 4. aşılamayı yaptırmak zorunda kaldım 4. de herşey ilklerden daha güzeldi ama olmayınca olmuyor işde... çok şükür şimdi tüp bebek aşamasındayım raporumum çıktı ilaçlarımı aldım kullanıyorum.. her şeyde bir hayır vardır ben hep öyle düşünüyorum.. sende öyle düşün.. 3. aşılamanda tutar inşallah belkide kendi gelip süpriz yapar bebişin...
    ne diyelim inşallah hayırlısıyla bizlerde birgün beişlerimize kavuşacağız...

10. 22 Şubat 2008
  11. yagmur25

yagmur25 KAAN & KEREM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ya çok üzüldüm inan ne söylesem üzüntünü hafifletmez biliyorum ama inşallah bundan sonrası iyi olur öyle dua edelim artık....Umudunu yitirme hiç bir zaman kendini hazır hissediyosan vakit kaybetmeden başlaman en iyisi tabi....

İnşallah bu sefer olur canım rabbim yardımcın olsun dualarımız seninle.....

12. 22 Şubat 2008
  13. eylxuxl1782

eylxuxl1782 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    akdaş canım hayırlısı buymuş nediyelimmm üzülme desemde belki bişey değişmeyecek ama Rabbim dilerse olucak kendini çok yıpratma.bence 3.aşılamayıda dene bakarsın benim gibi tutar

14. 22 Şubat 2008
  15. karamio

karamio Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    88
    hayatta herşey insanların istekleri doğrultusunda olmuyor işte..bende 3 negatif aşılama denemesinden sonra kendime tatil verdim..yaza kadar hiç bişey düşünmüycem..olacaktı olmayacaktı umrumda bile değil..zaten umrumuzda olsa kaç yazıyor ki..
    akdaşcım aşılamalarını ara vermeden yaptırırsan şansın yükseliyor..çünkü geçen ay kullanmış olduğun iğnelerin etkisi bu ayda devam ediyor..bence ara verme..

16. 22 Şubat 2008
  17. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım bişey sorucam.aşılamadan 15gün sonramı adet oluyorsun yoksa geçen ayki adet günündemi.benim 12.günüm.geçen ay 28inde idi.yani benim tutmazsa 15inde olma imkanım mı yüksek yada 28e yakın tarihlerdemi.bende tahlil falan yaptırmıycam biraz bekliycem.canım sende bozma moralini hayırlısı diyelim.daha vakti gelmemiş.inş3.aşılaman tutar şansını dene

18. 22 Şubat 2008
  19. txuxliiinnn

txuxliiinnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benım hep asılamadan sonra 15.gun gelıyor canım.sanırım oncekı adettarıhin degısıyor.ıkısındede oyle oldu

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.