2 ateş arasında kaldım

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Bademella tarafından 10 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Ekim 2008
    Konu Sahibi : Bademella
  1. Bademella

Bademella Anne Üye

Beğenildi:
    150
    Ödül Puanları:
    123
    Merhaba arkadaşlar,

Bu siteyi bulduğum için o kadar mutluyum ki,birçok sorunumu burada paylaşıp rahatladım yardımcı oldunuz..Bunu da paylaşmak istiyorum, belki yalnızdeğilimdir yine..

2 ay çıktığım erkek arkadaşımdan bana zaman ver deyip ayrıldım.Çünkü beni aldatan eski sevgilim geri dönmek istiyor ve rahatsızlık veriyordu.Bu sorunu çözmeye çalışıyordum.

O sıra da çok yakın bir arkadaşımın yıllarca tanışmamızı istediği biriyle tanışıp ondan hoşlandım..2ay çıktığım çocuk gerçekten çok iyi bir sevgili beni çok seviyor,emek veriyor,değer veriyor ve çok sabırlı.Ama ben birtürlü sevemiyorum, zamanla severim diye düşünüyordum ve bu yeni kişiyle karşılaşınca onu sevemeyeceğimi anladım..
    Yeni tanıştığım kişi, yıllardır benden hoşlanıyordu ve ona evet diyeceğimi hayal bile edemiyordu..Ben de durmumu ona anlattım ve kafamın karışık olduğunu onunla denemek istediğimi söyledim.

O da benden çok ama çok hoşlandığını ancak bir ilişkiden korktuğunu söyledi..(eski sevgilisi aşırı kıskançmış)Ben de reddettiğini düşünerek umudu kestim ama sürekli onu düşünüyorum..Ayrıca beni bu kadar isterken neden böyle söylediğini de anlamış değilim.

Şimdi bir yandan eski sevgilim hzuruumu kaçırıyor bir yandan da 2 ay çıktığım çocuk dönmemi istiyor.Benim kafam çok karıştı.Sizce ne yapmam lazım

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Kasım 2010
  2. 10 Ekim 2008
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.415
    Ödül Puanları:
    363
    Yerinizde olsam tüm erkekleri kenara koyar keyfime bakardım..:eek:
    Hiçbirini düşünmez,kendimle ilgilenirdim..
    Zaten ben hayatıma yoluna koyduktan sonra aşk meşk işleri de düzene girerdi...hihoyyyt

4. 10 Ekim 2008
  5. zelixsx06

zelixsx06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    walla canım o kadar çok kişilik anlattın ki pek bişi anlayamadım:uhm:
    anladıgım tek şey bunların hepsini toplasalar bi erkek haline getirselerde sen onuda istemezsinkaydirigubbakcemile
    kafan anlaşılan çok karışık zamana bırak derim

6. 10 Ekim 2008
  7. EU2

EU2 Guest

Bence sen iki ateş arasında değil,üç ateş arasında kalmışın güzelim anladığım kadarıyla.

Seni hala rahatsız eden eski sevgilin,2aylık çıkıp ayrıldığın çocuk ve yıllardır senden hoşlanan senin de tanıdıktan sonra deneme kararı aldığın çocuk...Üç ateş yani :nazar:

Kafan karışık ama yıllardır senden hoşlanan çocukla çıkmak istiyorsun.Onunla tanıştın etkilendin,olabileceğini düşündün,bunu da ona söyledin.

Çocuk yeni bir ilişkiye başlayıp başlamamakla kararsız herhalde.Eski çıktığı aşırı kıskanç olduğu için senin de öyle olduğunu düşünüp çekiniyor olabilir...Kıskançlıktan bitmiş demek ki ilişkileri.Eğer gerçekten bu çocukla ilişkiye başlamakta kararlı isen ona gerçekte kıskanç olmadığını göstermeye çalış,ama dediğim gibi eğer gerçekte kıskanç değilsen.Yok eğer kıskanç isen iyi düşün.Baksana çocuk kıskançlıktan bezmiş zaten :nazar:

Geleyim başına bela olan eski çıktığına...Güzellikle konuş anlat durumu,istemediğini,zorla güzellik olmayacağını,hayatında başka birinin olduğunu,bu kişinin de onun sana hala musallat olmaya çalışığını öğrendiği taktirde hoş şeyler olmayacağını izah et.Yok eğer anlamıyosa anladığı dilden konuş :nazar:

Geleyim şimdi şu 2aylık çıktığına...Bu çocuğu sevmiyosun,etkilenmiyosun.Zaten kafam karışık bahanesi ile de ayrılma kararı almışın.İyi etmişin.Ama keşke dürüst olsaydın.Yani 2ay geçmesine rağmen yüreğinde en ufacık bi kıpırdama olmadığını ve olmayacağını söyleseydin.Umutlanmazdı hiç değilse.Şimdi o da musallat olursa,bide onla mı uğraşacaksın.

Bence eğer bir ilişkiyi bitiriyorsan,aklından ne geçiyorsa bunu dürüst olarak karşındaki ile paylaş.

Paylaş ki neyin ne olduğunu o da kavrasın,ve olmayacak duaya amin demesin boşu boşuna ilk çıktığın gibi...

8. 10 Ekim 2008
  9. rory

rory Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ona mı dönsem bunu mu denesemle olmaz canım bu işler. Biri karşına çıkar çarpar. Sonra zaten başka birşey düşünmezsin. Bence hepsini salla gitsin. Kendini zamana bırak. Doğru kişi karşına çıktığı zaman zaten bu soruyu sormazsın bize.

10. 10 Ekim 2008
  11. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    hayatımız da illa bir erkek olması gerekmiyor..onlarsız da pekala sürdürebiliriz...
    seçim yapmak zorunda diilsin ki.. üstelik hiç birini sevmiyorsun,aşk yok...
    yalnızlığın tadını çıkar ve müddet kendinle yaşa...
    birgün sen istemesen bile o (AŞK) kapını apansız çalacak... sevgiler..

12. 10 Ekim 2008
  13. eldeniz

eldeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bir süreliğine kafa dinlemeni tavsiye edeceğim lale gibi...
    çünkü şimdi hangisini seçsen aklın diğerinde kalacak...en iyisi bir süre kendini ve duygularını rolantiye almak olur...kolay gelsin canım...

14. 10 Ekim 2008
  15. Bademella

Bademella Anne Üye

Beğenildi:
    150
    Ödül Puanları:
    123
    Eski sevgilime asla geridönmem..Çünkü beni evli bir kadınla aldatacak kadar adi biriydi.Onuçok sevmiştim ve aşkımdan gözüm kör olmuştu.Evlenelim diye geri döndü ama istemediğimi hayatımda biri olduğunu söyledim..İnada bindirdi ve onu reddetmemi sindiremiyor..O yüzden onu düşünmüyorum..

Arkadaşımın tanıştırğı kişinin ilişkisi kıskançlık yüzünden bitti çünkü kız erkek arkadaşlarıyla bile görüşmesinden hoşlanmıyordu sürekli ilgiyi kendisine bekliyordu..Ben de kıskancım tabi ki ama kıskanıyorsam mutlaka mantıklı bir sebebi vardır..(en son kıskandığımda aldatıldığımı öğrenmiştim)

2 ay çıktığım çocuğu gerçekten çok seviyorum ama insan olarak.. arkadaşlık süremiz uzun olsaydı daha iyi olurdu belki..Çok üstüme geldi o yüzden reddedemedim,severim diye düşündüm..

1 yıldır kimseyle çıkmadım ve 2 ay çıktığım çocuk benim için ilk oldu o lanet ilişkinin üstüne.Arkadaşımın tanıştırdığından etkilenmemem lazımdı diye düşünüyorum ondan gerçekten hoşlansaydım ama kafam karışık işte..

16. 10 Ekim 2008
  17. coffee

coffee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    iyide adam seni istemedigini sölememişki..
    sadece korktugunu sölemiş..
    benm anladığım ret etmiş deil bunu ret olarak algılayan sen olmuşsun..
    ve böle düşündügün için adam sana yaklaşmak istesede yaklaşamayabilr..

18. 10 Ekim 2008
  19. Bademella

Bademella Anne Üye

Beğenildi:
    150
    Ödül Puanları:
    123
    :S yani bu normal olabilir mi? bana bahane gibi gelmişti ve umutlanmak istemedim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.