2 ay sonra gelen mektup(:

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve fulya1982 tarafından 20 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : fulya1982
  1. fulya1982

fulya1982 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce nişanlımdan ayrıldım dün ondan bir mektup ulaştı bana sizinle paylaşmak isityorum fikirlerinizi payşaırsanız sevinirim bu ne anlama geliyor???
    Geçen gün mesaj attım sana Nasıl söylersin bunları diye Doğru Çok şey duydum Birçoğu asılsız onuda biliyorum,Mesaj atmamın sebebi neden bunları söyledin diye diye hesap sormak değildi sana çok kırılmış olmamda değildi iki kelimede olsa bir cevap almaktı,İyi yada kötü farketmezdi Aldığım cevap teselli edecekti beni bir nebzede olsa sana olan özlemimi giderecekti biraz olsun,Bekledim yazmadın hiçbirşey Gerek duymadın belki,yada adımı bile duymak istemiyosundur,bir an önce unutmak hayatının her bölümünden silmek istiyosundur beni.Öyle ise neden hala yazıyosun diyeceksin haklısın bu durumda benim yaptığım bencillik biliyorum lakin gönlüme söz dinletemiyorum Her an her dakka aklımdasın, herşeyde seni görüyor seni arıyorum,hergece rüyalarımda sen varsın 'Bazen kavga ediyoruz bazen elini tutuyorum sıkıca eskiden olduğu gibi',her sabah içim acıyarak uyanıyorum ve bu ömrümün sonuna kadar devam edecek biliyorum Senin yerini kimse dıoldurmayacak zaten izin vermem ki buna Tek bir dileğim var senden sonra Yaratandan senden başkası olacaksa hayatımda ölüm olsun nasbim.Diyeceksin tüm bu yaşananlardan sonra nasıl bunları söylersin;Benim sevgim okadar büyükki çok acı çektim yüzüstü brakıldım terkedildim, gururum yerle bir edildi ama bunların hiç önemi yok önemli olan sensin sensiz herlşey anlamsız herşey boş hayatın hiçbir tadı yok Artık sen olmasanda yanımda öben hep yanımdaymışsın gibi yaşayacağım öyle yaşıyorum birine baktığımda masumane bile olsa sana ihanet ediyor hissine kapılıyorum Sana hiç ihanet etmiyecek bu kalp bitanem Senden başkasını sevmeyecek...
    Şimdi bana ister gurursuz de ister yüzsüz, Ne istersen onu söyle Sana yazmak istediğim okadar çok şey varki aslında Beni dinleyeceğini bilsem,Bilsen sıkılmayacağını!!mafoldumben

2. 20 Ağustos 2010
  3. poldi

poldi Bir umut var mı? Üye

Beğenildi:
    683
    Ödül Puanları:
    148
    Canım neden ayrıldınız peki? senmi attın yüzüğü..
    Çok pişman ve seni hala çok sevdiği ortada. Sanki senden bir ışık bekliyor barışmak için..

4. 20 Ağustos 2010
  5. Green33

Green33 oğluşunun annesiii Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    sence ne dmek istior ????????
    adam daha nekadar acık konuşabilrdiki
    diyecek çok şeyim var ama beni dinlermisin bilmiorum dior
    görüşmek istior seviorsan şans ver bence

6. 20 Ağustos 2010
  7. fulya1982

fulya1982 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Evet yüzüğü ben attım Ama bilmiyorum Güvenmiyorum ona sevgisine inanmıyorum çok acı çekiyorum kızlar ama ona çok kızgınım

8. 20 Ağustos 2010
  9. laz_kxixzxix

laz_kxixzxix rize merkez kopsun herkez Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    niye ayrıldınız, pişman gibi gözüküyor ama bilmiyorumkismile

10. 20 Ağustos 2010
  11. poldi

poldi Bir umut var mı? Üye

Beğenildi:
    683
    Ödül Puanları:
    148
    Yüzük atma nedenlerini ve nelere şahit olduğunu yazarsan ona göre barışıp barışmama gibi fikirler verebiliriz. Biz burdabu olaylara dışardan bakan biri olarak olaylara bakışımızı dinleyebilirsin.

12. 20 Ağustos 2010
  13. eeddaa

eeddaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ayrılma nedeninizi merak ettim açıkçası..

14. 20 Ağustos 2010
  15. fulya1982

fulya1982 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    nişandan sonra ondan yavaş yavaş soğumaya başladım,,Bazı şeyleri yapmacık Gibi gelmeye başladı Ayrılmayı kafaya koydum Ve ayrılmak için elimden geleni yaptım sonundada başka çare brakmadım ayrılmak istmemsine rağmen, Duygularımdan emin olamıyodum
    bazen ondan asla ayrılamazmışım gibi hissederken bazen onunla hiç yapamayacak gibi hissettim..

16. 20 Ağustos 2010
  17. _DeReN_

_DeReN_ _Mucizem'sin Oğlum_ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Mektubun Ne Anlama Geldiği Gayet Acık Sizi Çok Seviyor Ve Özlüyor
    Yanlış Anlamayın Ama Siz Onu Beyninizde Bitirmişsiniz Bence
    Sevgisine İnanmıyorum Filan Cümleleri Sizin Bahaneleriniz :hulya:
    Nişanlınız Adına Çok Üzüldüm Açıkcası Resmen İçim Acıdı Yazdıklarını Okurken :nazar:

Son düzenleme: 20 Ağustos 2010
  18. 20 Ağustos 2010
  19. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Çocukcağız naptıda soğudun ondan. Günahı, kabahati neydi.