2 aylık bebegım dısarıya cıkınca aglıyooo

Konusu 'Doğum Öyküleri' forumundadır ve arssuyavuss tarafından 27 Haziran 2010 başlatılmıştır.

27 Haziran 2010
    Konu Sahibi : arssuyavuss
  1. arssuyavuss

arssuyavuss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaslar ben 2. 5 aylık anneyım bebegımle gezmek ıstıyorum helede bodrum gıbı bı yerde yasıyorken ama dısarıya cıktıgımda helede arabayla gezmeye cıktıgımısda bu bebek arabası olsun taksı olsun cocuk olurcesıne korkup aglıyo varmı bole basınıza gelıp de care buldugunus lutfen yardım edın aklıma tek care dolastırmak gelıyo ama yarı yoldan aglaya aglaya donuyorus sızce gecermı buyudukce :sinifsinif::sm_confused::sm_confused:

Son düzenleme: 27 Haziran 2010
  2. 28 Haziran 2010
  3. dejavu_one

dejavu_one ''Allah'' de, gerisini bırak.. Pro Üye

Beğenildi:
    3.957
    Ödül Puanları:
    238
    ben bu konuda size yardımcı olamayacağım çocuk doktoruna götürmeniz ve tavsiye almanız yararlı olabilir. Ancak konuyu açtığınız bölüm yanlış burası doğum üyküleri başlığı bunu ilgili başlıkta açarsanız daha iyi yanıtlar alırsınız sizin gibi anne olan ve bebeği o çağa gelmiş kişilerden..

4. 5 Temmuz 2010
  5. Revolucion

Revolucion artık iki aşkım var :P Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    dejavuya katılıyorum yanlış başlık altında açılmış bir konu.
    ama yinede küçük bir öneri henüz dış ortama alışkın olmadığı için bunu yapıyor olabilir kanguru kullanmanız yararlı olabilir. benim oğlumda bir ay boyunca ses ve ışık istemedi evde karartma perdeleriyle oturuyor doktora çıkarırkende yan takılan kangurulardan kullanıyorduk ancak öyle sakin ve sessiz duruyordu.