2 Aylık Bebeğim Doymuyor

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve BsRNzM tarafından 10 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

10 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : BsRNzM
  1. BsRNzM

BsRNzM SuDeNiZiM Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar bebeğim huzursuz olduğu günlerde sürekli emmek istiyor normalde sütüm yetmesine rağmen öyle günlerimizde öğlen olduğunde sütüm bitiyor deli gibi süt yapan şeyler ysemde fayda etmiyor çünkü sürekli emiyor ve süt az gelincede aglıyor emmiyor böyle durumlrda ne yapmamı önerirsiniz tecrübeli annelerden cvp beklyorum :KK43:

2. 10 Temmuz 2009
  3. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    canım bebeğin gz sıkıntısı çektiği için emmek istiyor bizimde öyleydi ben rezene çayı vermeni öneririm tabi birde emzik

4. 11 Temmuz 2009
  5. BsRNzM

BsRNzM SuDeNiZiM Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ahh ahh emziği hiç kabul etmiyor :KK43: rezeneyide agzından çıkartıyor biberonla veriyorum zorla emsin diye agzında tutuyor biberonu çıkartınca püskürtyor bukadarcık çocugun bana yaptıklarına bakın hele :) ek mama vermek sakıncalı olurmu acaba çok erken değilmi :KK43:

6. 11 Temmuz 2009
  7. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    bence mamaya alıştırmayın onu.
    muhtemelen gazı olduğu için emmek istiyordur.
    siz göğsünüze tutun bu süre içinde..süttünüzü tek çoğaltan şey emmesi buna gerçekten inanın.
    en canlı örnek benim size.
    bol bol yedim 5 kilo aldım ama bebeğim emmediği için ben sağdığımdan sütüm azaldı ve 4.5 aylıkkende tamamen bitti..

8. 11 Temmuz 2009
  9. burcuuu

burcuuu O 62 kg geri gelecek :) Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    153
    Cnm benim oğlanda bazen senin dediğin gibi yapıyor, sanırım nedeni sıcaklık, susadıkça emiyo paşa, süt müt bitiyo tabia.s.

10. 13 Temmuz 2009
  11. ecrinyagmur

ecrinyagmur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Merhaba benım kızımda aynen bu Şekılde memeyı bırakmıyordu nerdeyse 24 saat emmek ıstıyordu hatta uyurken bıle meme aĞzında kalsın ıstıyordu ıyı hoŞ ama ben yataĞa baĞlandım bu yÜzden,ayrıca sÜtte yetmez olmuŞtu. Ve en Önemlısıde meme ucu yara oluyordu. Bız doktorumla bır Çare bulduk, baŞta karŞı oldugum bırŞeydı ama Şuan kurtarıcım :))) emzık kullanmaya baŞladık. Mememı 2 saatte bır verıyordum 2 saatten Önce emzırmıyorum ve emme ısteĞını emzıkle yokettım ayrıca emzıĞede fazla alıŞmıyorlar. Bence sende dene canım benım cok ıŞıme yaradı. Ayrıca fazla emmekten gÖĞÜs ucun yara olursa catlarsa garmastan ısımlı kremı kullan hemen gecırıyor. Umarım bebeĞın dÜzene gırer canım

12. 13 Temmuz 2009
  13. BsRNzM

BsRNzM SuDeNiZiM Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    çok saolun ama bu sorunu bugün yine yaşıyorum
    sabah 9 buçuktan beri neredeyse hiç uyumadı diyebilirim sürekli emdi süt falan kalmadı
    emzikte almıyor bende karşı oldugum halde deniyorum emzik vermeyi artık belki biraz uyur diye ama yok:KK43:
    umarım bu durum geçer :KK43:
    bebeklerinize sağlıklı günler diliyorum

14. 13 Temmuz 2009
  15. ecrinyagmur

ecrinyagmur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    CANIM BENİMKİDE BAşTA EMZİK ALMADI NORMALDİR BELKİ SENİNKİDE aldığın emziğin ŞEKLİNİ BEĞENMEDİ. BEN ÖNCE DAMAKLI ALDIM İSTEMEDİ. SONRA WEE MARKA YUVARLAK UCLU ALDIM ONU BİR SÜRE EMDİ ŞİMDİ CHİCCO KULLANIYORUM KIZIM ÇOK MEMNUN O YÜZDEN FARKLI MODEL AL ÇÜNKÜ HER ÇOCUK FARKLI MODEL EMZİK SEVİYOR CANIM

16. 13 Temmuz 2009
  17. BsRNzM

BsRNzM SuDeNiZiM Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ozaman yarın hemen damaklı emzik deniyim gözleri kıpkırmızı oldu yavrumun sabahın 9 bçuğundan beri uyanık saat 10 oldu hala uyumuyor hep emmek istiyor :KK43:

18. 14 Temmuz 2009
  19. bebuba

bebuba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benimde bebeğim emiyordu ama sürekli ağlıyor uyumuyordu meğerse sütüm yetmiyormuş bebek açmıç doktora gittik mama veiyorum şuan karnı doyunca ne ağlaması kaldı nede uykusuzluğu hepsi geçti.şuan sadece gaz problemi var onuda aşıcaz inş. bu arada bebeğim yeni 1 ayını bitirecek aptamil mama kullanıyorum anne sütüne çok yakınmış doktor tavsiye etti.aç kalmasından iyidir.
    bende sütümün olması için çok şey yaptım ama olmadı.:KK43:(