2 aylık bebekte diş damaklarında kaşınma?

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve mangalia tarafından 9 Şubat 2009 başlatılmıştır.

9 Şubat 2009
    Konu Sahibi : mangalia
  1. mangalia

mangalia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :ecrin_bebek:arkadaşlar benim kızım 2 aylık ve bir hafta oluyor diş damaklarını çok kaşındırıyor, huzurumuz yok artık,ellini hiç agzında çıkmıyor ve sinirlenip aglıyor.diş kaşındırma aldım bugun çok iyi geliyor ama ben anlamadım neler oluyor,o daha 2 aylık.sizin bebeklerinizde boyle birsey var mi?cevaplarınızı bekliyorum.simdiden teşekkurler.:Saruboceq:

2. 9 Şubat 2009
  3. ilkim_1983

ilkim_1983 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşım.henüz çok erken diş çıkarma olayı olsa.benim kızımda 2aylık şuan böyle durum yok.bu arada istersen topiğimize gel,aralık anneleri olarak

4. 9 Şubat 2009
  5. solaris

solaris Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızım 7,5 aylık 2-3 gün oldu ilk dişini patlatalı.ama 2 aylıktan beri eli devamlı ağzındaydı.devamlı salyası akıyordu.herşeyi ağzına alıyordu ve hala alıyor.doktor hep dişden dedi ama ancak çıktı.yani endişelenecek birşey yoktur doktorunuz aksini söylemediyse.bazı çocuklar bizimkiler gibi oluyor demekki.bol salyalı:)))

6. 9 Şubat 2009
  7. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bızde durum senın gıbıydı daha 2 aylıkken agzının suyu akmaya basladı damakları kasınıyordu.elı sureklı agzındaydı.herhalde erken dıs cıkaracak dıyorduk ama ılk dısını 8.5 aylıkken cıkardı.suan 10 aylık daha 2 dısı var.o yuzden bellı olmaz arkadasım.

8. 10 Şubat 2009
  9. EU1

EU1 Guest

canım bendede aynı sorun var daha 2 aylık olmadı bi haftası var ama ağzına ne yaklaşsa saldırıyo normalde emzik alıyo ama elini kemirmek için kullanıyo bende dişi erkenmi çıkaracak acaba diyodum burayı okuyunca normal olduğunu anladım kemirsin bakalım